Jak pokonać grypę zoładkową

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: amma »

witajcie.
niestety dopadła mnie grypa żołądkowa jest mi niedobrze, biegunka, boł brzucha i w ogóle klatki piersiowej, ból głowy... znacie jakieś skuteczne lekarstwa, najlepiej bez recepty?z góry wielkie dzięki za pomoc...

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: triss »

Mnie dopadła w niedzelę ;/ Dzisiaj idę do lekarza bo coca cola i sucharki nie pomagają.Czuje się nadal tak samo źle i oprócz biegunki doszły jeszcze wymioty.

Znalazłam dzisiaj taką stronę: http://grypazoladkowa.net.pl/ . Pamiętaj kochana ,że najwazniejsze jest odpowiednie nawadnianie się. Mi pomaga równięz stoperan.

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: baletniczka »

Nie ma nic lepszego od nalewki orzechowej, robionej własnoręcznie z "zielonych orzechów", no i tabletek
Kebene, które jednocześnie hamują biegunkę i likwidują wzdęcia.

korlecka
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 25 listopada 2019, 11:22

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: korlecka »

Coca cola oryginalna, jedyne skuteczne lekarstwo na jelitówke, nawet pediatra maluchom poleca jednak odgazowac najpier trzeba dla dziecka

matildo
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 13:56

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: matildo »

jak grypa żołądkowa to tylko coca cola, nam nawet dla małego dziecka pediatra polecił ale odgazowaną. I oryginalna coca cola, żadne leki przy jelitówce nie pomagają tak na prawde. potem można się elektrolitami wspomóc

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: baletniczka »

Dużo pić żeby się nie odwodnić, dbać szczególnie o higienę i unikać ludzi, bo to bardzo zaraźliwe. Jeżeli w tym czasie potrzebujemy recepty na dany lek, to najlepiej poprosić lekarza o wypisanie recepty zdalnie (lekarzonline.eu). Skoro jest taka możliwość, to trzeba z niej korzystać.

MarcelinaZ
Posty: 2
Rejestracja: środa, 23 września 2020, 20:13

Re: Jak pokonać grypę zoładkową

Post autor: MarcelinaZ »

Warto wspierać organizm probiotykiem Multilac, jedna kapsułka dziennie wystarczy.

ODPOWIEDZ