Sklep motoryzacyjny w Siechnicach

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Sklep motoryzacyjny w Siechnicach

Post autor: triss »

Gdzie w okolicy znajdę jakiś dobry sklep motoryzacyjny? Chodzi o części eksploatacyjne jak wycieraczki, olej silnikowy itd.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Sklep motoryzacyjny

Post autor: rita »

Nie wiem czy to będzie okolica ale jest bogato wyposażony sklep motoryzacyjny na ul. Borowskiej we Wrocławiu, zaraz za Szpitalem tylko po drugiej stronie.

Gregor31
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 11 sierpnia 2009, 15:44

Re: Sklep motoryzacyjny

Post autor: Gregor31 »

U Hofmana przy Opolskiej w Siechnicach.Towar na zamówienie- klocki, tarcze i inne

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: Sklep motoryzacyjny

Post autor: janeks »

A czy to musi być koniecznie stacjonarny sklep? Przecież na portalach ogłoszeniowych, aukcyjnych, e-sklepach znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - często w dużo niższych cenach.
Sprawdź sobie tutaj [nar.reg]

paracetamol
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2017, 11:37

Re: Sklep motoryzacyjny w Siechnicach

Post autor: paracetamol »

Ja podobnie jak kolega wyżej, ostatnio jednak kupuję w internetowym sklepie motoryzacyjnym [nar.reg], ale to ze względu na moje lenistwo – zdecydowanie bardziej wolę przejrzeć dokładnie oferty w necie i po paru dniach odbierać zamówionko od kuriera :D

Aresa
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2017, 17:45

Re: Sklep motoryzacyjny w Siechnicach

Post autor: Aresa »

Porządne wycieraczki kupiłam w sklepie internetowym http://pokrowce.com/ Mają bogaty asortyment jeżeli chodzi o wyposażenie auta. Szczególnie pokrowców na fotele mają szeroki wybór, przymierzam się do jednych, bo widać, że są naprawdę solidne.

ODPOWIEDZ