adwords

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
dzqu
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 lipca 2016, 12:50
Kontakt:

Re: adwords

Post autor: dzqu »

Lepiej stosować pozycjonowanie niż AD dużo mozna na tym zaoszczędzić.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: adwords

Post autor: Sumire »

Można zastosować jedno i drugie, wtedy firma tylko zyska.

joanna_kuzniewska
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 16 września 2016, 07:43

Re: adwords

Post autor: joanna_kuzniewska »

Niestety z tego co pamiętam, taka forma reklamy wiąże się ze sporymi kosztami. W związku z tym w przypadku jeżeli posiadamy np. sklep online, na początku znacznie lepszą opcją będzie pozycjonowanie.
Pozycjonowanie można z kolei osiągnąć na wiele sposobów. Do niedawna korzystałam tylko z płatnej formy reklamy, co przynosiło fajne efekty, ale przy słabszych miesiącach miewałam problemy. Wdrażam więc sobie różne inne sposoby, żeby pojawiać się też w darmowych wynikach. Całkiem kompleksowy poradnik znalazłam tutaj: http://webmetro.pl/e-commerce/reklama-s ... rnetowego/, tylko na razie nie miałam czasu na wszystkie wskazówki :D

Seven
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 20:27
Lokalizacja: Bygdoszcz
Kontakt:

Re: adwords

Post autor: Seven »

dzqu pisze:Lepiej stosować pozycjonowanie niż AD dużo mozna na tym zaoszczędzić.
Ale pozycjonowanie trwa trochę czasu, a z adwords można od razu przyciągnąć klientów, więc lepiej stosować pozycjonowanie strony i adwords

aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: adwords

Post autor: aga_a »

Ja również jestem zdania, że dobrze jest połączyć te dwie formy reklamy, bo one się dobrze uzupełniają. I AdWords wcale nie wychodzi tak drogo jeżeli potrafi się go skonfigurować i nie próbuje się wybić na frazy ogólne. Lepiej sprawdzają się frazy długiego ogona.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: adwords

Post autor: cut »

Dla nas kampanię SEO realizuje Webrange. Moim zdaniem najlepiej łączyć Google Ads z pozycjonowaniem, bo na efekt kampanii SEO trzeba poczekać, natomiast ADS mogą przynosić klientów od samego początku prowadzenia działań. No i obie metody mogą docelowo przynosić klientów, więc to kwestia analizy, czy na pewno oba tematy się nam opłacają.

ODPOWIEDZ