promocja firmy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
dynamical
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 12:19

promocja firmy

Post autor: dynamical »

Planuje założyć własny biznes. Szukam skutecznej formy promocji i jak na razie do głowy przychodzi mi zlecić taka usługę do działu contact center. Według mnie bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem jest najskuteczniejszy. zresztą teraz są specjalne oprogramowania ułatwiające prac konsultantom, np. tego typu: http://focustelecom.pl/contact-center/ Czy myślicie, że to będzie dobra forma promocji na początek?

Jowisz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2016, 16:01

Re: promocja firmy

Post autor: Jowisz »

Myślę, że nie. Nie mając bazy klientów na starcie coś takiego nie będzie Tobie w zupełności potrzebne. Nie ukrywajmy, pozyskiwanie klientów telefonicznie charakteryzuje się dosyć niską konwersją.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: promocja firmy

Post autor: Sumire »

Najlepszą promocją jest reklama i pozycjonowanie.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: promocja firmy

Post autor: cut »

Akurat na działania wizerunkowe składa się mnóstwo prac, w tym wiele takich, które w Polsce są jeszcze dosyć anonimowe. Zerknijcie np. na to https://www.wprost.pl/firmy-i-rynki/10049735/Employer-Branding-jak-i-gdzie-pokazac-ze-jestes-wiarygodnym-pracodawca.html Jak część firm faktycznie prowadzi odpowiednią politykę związaną z opiniami o firmach?

martinia
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 19:54

Re: promocja firmy

Post autor: martinia »

Własna strona interentowa, pomyślałabym również o działaniu w mediach społecznościowych. Zakładając sobie np. konto na facebooku łatwo dotrzesz do nowych ludzi :)

Natka
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 15 września 2015, 09:22

Re: promocja firmy

Post autor: Natka »

W sumie fajna oferta, ja od znajomego słyszałem, że fajną reklamę można zrobić na portalach społecznościowych. Tam jest teraz największy ruch w sieci.

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: promocja firmy

Post autor: masun »

Na pewno zacząć trzeba od własnej, profesjonalnej strony internetowej dla firmy. Portale społecznościowe też są dobrym pomysłem, w zależności od branży, w jakiej działamy.

kaali
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 6 października 2016, 07:59

Re: promocja firmy

Post autor: kaali »

Na poczatek reklama i pozycjonowanie a potem to juz poczta pantoflowa.

aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: promocja firmy

Post autor: aga_a »

Popieram przedmówców: najlepsza forma reklamy w dzisiejszych czasach to pozycjonowanie, AdWords i reklama na fb. Jest też wiele innych form reklam, jak np. content marketing, bardzo popularny ostatnio. Ale żeby zabrać się za pozycjonowanie to ważna jest optymalizacja strony, często sama optymalizacja pomaga już skoczyć stronie o kilka miejsc wyżej. Jednak nie należy spodziewać się szybkich efektów, bo to proces czasochłonny. Przy mniej trudnych frazach pierwsze efekty mogą pojawić się w 3-6 miesiącu. Przy trudnych frazach ten proces może wydłużyć się nawet do roku. Konkurencja na rynku jest bardzo duża i pozycjonowanie wymaga o wiele większych nakładów prac. Agencja SOLV zajmuje się tym tematem. Gdyby ktoś chciał skorzystać, to mają bezpłatną wycenę.

adamm22
Posty: 2
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2017, 14:19
Kontakt:

Re: promocja firmy

Post autor: adamm22 »

Najlepszą promocją jest reklama oraz pozycjonowanie.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: promocja firmy

Post autor: bikzenon »

Każda forma jest dobra, byle dotarła do klienta. Najdroższa jest telewizyjna.

enigma
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 7 listopada 2016, 15:16

Re: promocja firmy

Post autor: enigma »

Ja polecam zainwestować w pozycjonowanie. Przykładowo, za pakiet 1599 zł w firmie z Łodzi https://www.premiumdigital.pl/pozycjonowanie/ , masz takie usługi jak m.in. pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany (35 wpisów miesięcznie), zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google, dodanie do indeksu Google, integracja z Search Console. Generalnie ta firma ma świetne opinie i dużo zrealizowanych kampanii pozycjonowania, więc znają się na rzeczy i taką usługe wykonaja Ci pewnie, fachowo i zgodnie z Twoimi celami biznesowymi.

Aresa
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2017, 17:45

Re: promocja firmy

Post autor: Aresa »

Niezwykle istotny jest też odbiór reklamy wizualnej. Ma ogromny wpływ na wizerunek firmy, przedsiębiorstwa czy nawet naszej własnej działalności.Nie można tego zaniedbywać, nie można pozwolić, by jakakolwiek działalność z zewnątrz prezentowała się nieciekawie. I tu mogę polecić firmę Berkano Expo
http://www.berkano.pl/ która projektuje i wykonuje innowacyjne materiały POS. Firma znana jest już dobrze nie tylko w kraju, ale też i poza granicą.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: promocja firmy

Post autor: izu »

Reklama powinna precyzyjnie trafiać do klienta i facebook ads są w tym świetne. Jeśli dobrze skonfigurujesz kampanię można osiągnąć fajne wyniki. web-marketing.com.pl/Reklama-Facebook-Ads

ODPOWIEDZ