Re: Urządzanie domu

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
mery11
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 19 maja 2016, 11:08

Re: Urządzanie domu

Post autor: mery11 »

Ja całą kuchnię wyposażyłam w sklepie Max Kuchnie, a całą inspirację na aranżację kuchni znalazłam na [] . Mają bardzo wiele wykonanych projektów, a co najważniejsze poza sklepem internetowym mają bardzo wiele salonów na terenie całej Polski, więc zawsze można się wybrać do sklepu stacjonarnego i osobiście oglądnąć towar ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 grudnia 2016, 12:37 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Naruszenie regulaminu

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Urządzanie domu

Post autor: nigdziebadz »

A kupujecie rzeczy do domu na Pakamerze lub DaWandzie? Można tam znaleźć cudne dodatki, niestety dość drogie.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Urządzanie domu

Post autor: Sumire »

Moim problemem zawsze była mała sypialnia - to łóżko zajmowało za dużo miejsca,to ściany były zbyt przytłaczające. Przeczytałam jaka powinna być przytulna i funkcjonalna sypialnia na Homebook.pl i zdecydowałam się na antresolę, zmianę oświetlenia, lustro w szafie i kilka kolorowych dodatków. Sypialnia niesamowicie zyskała.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Urządzanie domu

Post autor: Mati27 »

Zajrzę co tam mają:)

hamakrus
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 06:32

Re: Urządzanie domu

Post autor: hamakrus »

Hej, myślicie ze płytki do sypialni to dobry pomysl? Moja żona wymyslila teraz, ze chce mieć taka ala marmurową posadzkę – jej to się kojarzy z luksusem. Mi jednak wydaje się, że będziemy się na tym ślizgać, poza tym rano to żadna przyjemność stanąć nogą na takiej zimnej płytce… Od wczoraj męczy mnie linkami do stron z płytkami [] . Jeszcze trochę i chyba dla spokoju jej ulegnę. Chciałbym jednak wiedzieć, czy spotkaliście się kiedyś z takim rozwiązaniem w jakimś normalnym domu?? (nie mówię o posiadłościach Kardashianek i innych możnych tego świata).
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 grudnia 2016, 12:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Naruszenie regulaminu

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Urządzanie domu

Post autor: masun »

Jeśli chodzi o dekoracje ścian to warto zajrzeć na stronę bluecanvas. Znajdziecie tam fototapety i obrazy w każdym rozmiarze i z dowolnym nadrukiem. Ciekawą propozycją jest fotoroleta, czyli roleta okienna z wybranym wzorem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 grudnia 2016, 12:39 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Naruszenie regulaminu

DawidPotul
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 10:02
Kontakt:

Re: Urządzanie domu

Post autor: DawidPotul »

My wszelkie dekoracje kupowaliśmy w sklepie Ikea. Ale meble zamawialiśmy od firmy allemeble Targowa 5, 67-400 Wschowa tel. 717 162 502.

mazda89
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 30 września 2016, 15:41

Re: Urządzanie domu

Post autor: mazda89 »

Jak urządzać dom, to lepiej zacząć od podstaw. Wysokiej jakości materiały do remontu domu, znalazłem szybko w ofercie internetowej Knauf. Ostatnio remontując łazienkę nabyłem tu bardzo dobry klej K4 do glazury. Szybko i trwale umocowałem nim płytki glazurowe. Szczerze polecam.

Bolesław40
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 12:33

Re: Urządzanie domu

Post autor: Bolesław40 »

Ajlar pisze:Wg mnie w domu najwazniejsza jest sypialnia.
To prawda, dla mnie to również najważniejsze pomieszczenie w całym domu :)

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Urządzanie domu

Post autor: izu »

Fajna rzecz :)

Katarzyna55
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 29 października 2016, 10:06

Re: Urządzanie domu

Post autor: Katarzyna55 »

Najlepiej kupować przez internet ceny lepsze i wybór większy.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Urządzanie domu

Post autor: bikzenon »

Katarzyna55 pisze:Najlepiej kupować przez internet ceny lepsze i wybór większy.
Internet przydaje się do zakupów. Znaleźliśmy niedawno tanie i solidne płyty elewacyjne z piaskowca. Korzyści z zakupów internetowych są większe od tradycyjnych, pomimo poświęcenia kilku godzin na szukanie w sieci.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 grudnia 2016, 12:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Naruszenie regulaminu

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Urządzanie domu

Post autor: bajaola »

Ale urządzanie domu to nie tylko meble, płytki i różne niezbędne sprzęty, a akcesoria do kuchni, czy łazienki, przecież one równiez są nam niezbędne i używamy ich codziennie. Ostatnio znalazłam sklep kuchnia na widelcu jak to się mówi wszystko pod jednym dachem, a w dodatku można sporo zaoszczędzić, za każde zakupy naliczają punkty, które owocują sporym rabatem. Po co więc mam biegac po sklepach jak tu kupię wszystko.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Urządzanie domu

Post autor: Sumire »

Urządzając dom warto wykorzystywać ekologiczne rozwiązania myśląc jednocześnie o oszczędzaniu. Niedawno trafiłam na taki artykuł: http://tekstowy.net/ekonomiczne-tasmy-led-czyli-ledy-moga-byc-jeszcze-bardziej-eko/ i zaczęłam zastanawiać się czy nie wykorzystać taśm LED, one idą o krok dalej niż samo oświetlenie LED.

ODPOWIEDZ