lato i odchudzanie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: lato i odchudzanie

Post autor: Sumire »

Joga akurat mnie nie odchudziła, od tego są inne formy aktywności. Jeśli będzie się aktywnie spędzało czas nadmiar kilogramów niestraszny.

Kolinka
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 12:59

Re: lato i odchudzanie

Post autor: Kolinka »

Ja tam sobie poradziłam bez specjalistów. Poszperałam troszke w internecie na temat diet i cwiczen i zaczelam działac. W 2 miesiace schudłam 5 kg i jestem z siebie bardzo dumna (co nie znaczy, ze na tym poprzestałąm).
Dodatkowo do diety dokladam suplement: http://vitispharma.pl/katalog/produkt/produkty/dicoplus/dicoplus

romann
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2016, 13:28

Re: lato i odchudzanie

Post autor: romann »

Tak na prawdę każda pora roku jest dobra do odchudzania. Choć słyszałem, że latem jest ciut łatwiej, bo organizm gdy jest ciepło pozbywa się nadmiaru tłuszczu i odwrotnie - na zimę go magazynuje. Ja odchudzałem się od marca czyli wiosną. Na diecie kopenhaskiej schudłem do maja 10 kilo. Jakby kogoś interesowało co to za dieta to polecam artykuł http://dietoteczka.pl/dieta-kopenhaska/

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: lato i odchudzanie

Post autor: kathrinaaa89 »

Myślę, że świetną opcją są ćwiczenia street workout - są bardzo tanie, a na dodatek można ćwiczyć na świeżym powietrzu, czyli na lato idealnie!

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: lato i odchudzanie

Post autor: Sumire »

A nie wiesz czy osoby z zespołem jelita drażliwego też mogą przejść na dietę pudełkową? Bo bardzo chciałabym spróbować.

magdalena22
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2016, 09:49
Kontakt:

Re: lato i odchudzanie

Post autor: magdalena22 »

Joga to nie dla mnie... raczej wolę pobiegać, pospacerować.

patafilar
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 10:28

Re: lato i odchudzanie

Post autor: patafilar »

Mysle,ze dobra forma na odchudzanie jest terapia sokami.Mam na mysli picie swiezo wycisnietych sokow z dobrej wyciskarki np:terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-c9500.Wowczas dostarczymy organizmowi niezbednych witamin i enzymow nie obciazajac ukladu trawiennego.Polecam dziala.

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: lato i odchudzanie

Post autor: triss »

A znacie może jakiegoś dietetyka który pomógłby ułożyć plan diety - który w połączeniu z aktywnością fizyczną, sprawiłby, że zrzuciłbym zbędne kilogramy?

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: lato i odchudzanie

Post autor: janeks »

Jeżeli to jest jakaś znaczna otyłość, to proponuję zgłosić się w pierwszej kolejności do rodzinnego. Lekarz pierwszego kontaktu jak sama nazwa wskazuje jest pierwszą osobą do którą powinieneś udać się z problemami z nadwagą.
Jeżeli otyłość nie jest chorobliwa a chcesz jedynie zrzucić kilka czy kilkanaście zbędnych kilogramów oraz nabrać masy mięśniowej i zbudować sylwetkę, to możesz też skorzystać z internetowych porad dietetycznych. Napisz maila z zapytaniem tutaj http://sports-med.pl/
Wprawdzie jest z Gdańska, ale pomoże Ci zdalnie ułożyć dietę, plan treningowy. Zmotywuje. Zresztą tam na stronie masz informacje jak to działa w praktyce.

Quawgha
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 11:32
Kontakt:

Re: lato i odchudzanie

Post autor: Quawgha »

Moim zdaniem najlepsza na odchudzanie jest zdrowa i dobra dieta. Ja jadam bardzo dużo owoców i warzyw od kilku miesięcy zastępując w ten sposób węglowodany proste. Rok temu kupiłem sobie sadzonki borówki amerykańskiej. Wyhodowało mi się 5 krzaczków, z których tego lata zbieram owoce i robię sobie koktajle borówkowo-truskawkowe lub truskawka + kiwi. Genialna sprawa. Bardzo pożywne i zdrowe a do tego zabijają uczucie głodu i człowiek chudnie. Polecam :)

madzia91
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 23:35
Kontakt:

Re: lato i odchudzanie

Post autor: madzia91 »

Lato zbliża się powoli dlatego chciałabym zacząć odchudzanie. mam już dietę i ćwiczenia, ale czy warto łączyć jeszcze tabletki na odchudzanie? Zależy mi tylko na tym, żeby dużo schudnąć.

aurelka
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2017, 19:38

Re: lato i odchudzanie

Post autor: aurelka »

nie ma co przesadzac;p

czarny2
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 lutego 2017, 16:09
Kontakt:

Re: lato i odchudzanie

Post autor: czarny2 »

Moim zdaniem spokojnie możesz dorzucić jakieś naturalne suplementy. Ale pamiętaj, żeby trzymać dietę na maxa i trening. A co do tabsów to tu masz fajne zestawienie: http://www.dlanatury.pl

Kolinka
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 12:59

Re: lato i odchudzanie

Post autor: Kolinka »

madzia91 pisze:Lato zbliża się powoli dlatego chciałabym zacząć odchudzanie. mam już dietę i ćwiczenia, ale czy warto łączyć jeszcze tabletki na odchudzanie? Zależy mi tylko na tym, żeby dużo schudnąć.
Z doświadczenie wiem, ze warto połączyć je z dobrym i przede wszystkim naturalnym suplementem. Ja stosuje therm line fast i efekty są naprawdę ekstra. Do lata figura będzie jak marzenie :D

ODPOWIEDZ