Ciśnienie wody w Siechnicach

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: ciśnienie wody

Post autor: Sroka5 »

super że w końcu coś się ruszy. Jeśli Hasco nie ma zamiaru nic z tym zrobić to musi wypłacić NAM szkodliwe. W tym celu można zastosować pozew zbiorowy. Oczywiście bez prawnika się nie obejdzie. Moloch HASCO będzie się bogacił kosztem mojego zdrowia !!! Jest XXI wiek można to zwalczyć a nie siedzieć i wąchać bo tak musi być

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: ciśnienie wody

Post autor: kfiatek73 »

Na stronie internetowej Siechnic cisza, na ZGK cisza...nikt nic nie wyjaśnia nie przeprasza w doopie nas mają. Może nadszedł czas na jakieś media? Gdyby tak reporter zdając relację z naszego miasta musiał przed kamerą zasłaniać nos chusteczką to byłaby super promocja gminy dla potencjalnych inwestorów czy deweloperów...a później zbliżenie prysznica z którego jak krew z nosa sączy się woda którą z takim trudem i mozołem tłoczy do wodociągów ZGK spółka z o.o.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: ciśnienie wody

Post autor: black_diablo »

Zacznijmy wszyscy płacić połowę stawki za wodę, skoro oni nie wywiązują się z umowy, to my również nie mamy obowiązku płacić za niewykonaną usługę, a taką jest dostarczenie wody pod odpowiednim ciśnieniem. U mnie właśnie nie ma ani ciepłej ani zimnej - 3 piętro.

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: ciśnienie wody

Post autor: Sroka5 »

wróciłem do domu spocony po dzisiejszym dniu. Chciałemem sie odświeżyć i nie zgadniecie... ?!@&&#%%%

EKG
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 20:27

Re: ciśnienie wody

Post autor: EKG »

Na Piłsudskiego również zauważam spadki ciśnienia czy letnią wodę zamiast gorącej, ale nie codziennie.

Dzisiaj przyszedł sms od ZGK i jest taki sam komunikat na fb gminy:
Z uwagi na niskie ciśnienie w sieci wodociągowej, w szczególności w porach wieczornych Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Św. Katarzynie zwraca się do mieszkańców Gminy Siechnice z uprzejmą prośbą o rozważny i możliwie oszczędny pobór wody oraz ograniczenie do minimum podlewania ogrodów i napełniania basenów w okresie upałów.

Związany z tym rozbiór wody powoduje spadek ciśnienia w sieci, co utrudnia dostawę wody w godzinach w których jest ona najbardziej potrzebna.

Za związane z tym utrudnienia przepraszamy.

ZGK w Świętej Katarzynie


To się do telewizji nadaje. Rozwiązanie problemu: nie używajcie wody ^^ No na pewno, zwłaszcza w mieszkaniach lejemy hektolitrami, przecież taka tania jest... Sprzedano każdy skrawek ziemi pod bloki, teraz się okaże, że nie ma jak tego obsłużyć ^^

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: ciśnienie wody

Post autor: black_diablo »

Nie rozumiem ich tłumaczenia. Rok temu taka sytuacja nie miała miejsca, a lato było wyjątkowo dokuczliwe. Ilu mieszkańców przybyło przez ten rok 500 - 600. Wszystko zaczęło się od czasu modernizacji sieci. Modernizacja miała usprawnić, a nie pogorszyć życie. Chyba, że ich fachowcy to nie fachowcy, a ludzie z łapanki. Ciekawe czy w przyszłym roku szanowny pan prezes otrzyma absolutorium, bo mi się wydaje, że nie.

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: ciśnienie wody

Post autor: kfiatek73 »

Nie ma anonimowych "ich' są fizycznie odpowiedzialne osoby za taki stan rzeczy. To Pan Zbigniew Hajłasz - Prezes Zarządu ZGK i Pan Burmistrz Siechnic Milan Usak.
Ps. właśnie spocony wróciłem z rowerowego objazdu naszego miasta w poszukiwaniu napełniaczy basenów i podlewaczy ogródków...nie znalazłem winnych...więc nie róbcie z nas idiotów :evil:

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: ciśnienie wody

Post autor: kfiatek73 »

jeszcze wczoraj na stronie http://zgksiechnice.pl/index.php/kontakt dostępny był numer telefonu komórkowego do szanownego pana dyrektora technicznego, dziś już go nie ma. Ciekawe ile otrzymał ciepłych słów od mieszkańców...ot, wodociągowi AMATORZY stworzyliście gotowy scenariusz do programu tv Usterka.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: ciśnienie wody

Post autor: black_diablo »

Jakby ktoś szukał numeru telefonu to nic straconego, jest na pierwszej stronie w jednym z postów. Można dzwonić do woli :twisted:

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: ciśnienie wody

Post autor: Sroka5 »

Dzieki kfiatek że coś robisz.

Kordon
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 23 maja 2016, 20:58

Re: ciśnienie wody

Post autor: Kordon »

Zaniedługo jak będą korki to będą prosić o nie używanie samochodów

rafik
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 16:29

Re: ciśnienie wody

Post autor: rafik »

pokrzyw pisze:Hascolek niestety nie jest zainteresowany rozwiązaniem problemu, a wszystko wskazuje że to ich zasługa (spędziliśmy kilka upojnych wieczorów z panami z ZGK szukająć źródła).

Wątpię żeby to był Hascolek, raczej ta oczyszczalnia ale ...

CO to znaczy że nie jest zainteresowany ?? Niech miasto zrobi badania i wszystko wyjdzie.. A jak będzie to wina Hascolek to albo to wyeliminują albo WYPAD !! Siechnice to MY mieszkańcy a nie Hascolek ani włodarze !!

Mnie osobiście też już ten smród wkurza, bo od paru dobrych tygodni normalnie nie można otworzyć okna..a mam nadzieję że to nie jest szkodliwe..:(..

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: ciśnienie wody

Post autor: Sroka5 »

Mnie juz to wku@&! i zaczynam sie tym coraz bardziej interesowac jak to wyeleminowac. Trzeba sie bedzie chyba skrzyknac bo jak widac miasto ma chyba nas gdzies. Nie dlugo dni Siechnic oby waliło gównem jak teraz i niech Pan Burmistrz bedzie z tego dumny! Wąchanie tego typu gazów zdrowe nie jest. Smacznego !

monikalaura
Posty: 4
Rejestracja: środa, 1 lipca 2015, 12:38

Re: ciśnienie wody

Post autor: monikalaura »

Prysznic przy minimalnym ciśnieniu trwa trochę dłużej ale jest wykonalny za to moja pralka co chwila piszczy i wyświetla komunikat o braku ciśnienia wody . Prać też niedługo nie będziemy chyba że w misce jak po godzinie nazbieramy wody

ODPOWIEDZ