Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

To była cudnie śmierdząca noc ale i poranek również. Dawka smrodu gówienka uzupełniona. Można funkcjonować. Przynajmniej mnie gdzieś w toi toi'u nie bedzie odrzucało bo człowiek już bardzo dobrze zna te perfumy.

anika1981
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2014, 20:53

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: anika1981 »

Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi. Ten smród jest nie do zniesienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy urzędnicy naszego miasta wiedzą jak bardzo ten problem jest uciążliwy dla mieszkańców?????
To jest jakaś kpina!!! Codziennie smród, że można orła wywinąć.

Czy ktoś z władz miasta w końcu pochyli się nad tym problemem???
Może nagłośnienie w mediach w końcu pomoże rozwiązać ten problem!!!!!

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

Drogi wieschnicki Pamietniku ta cudowna mlekiem i smrodem od 3 lat pachnąca mieścina znów zaczęła dzisiaj wieczorem jebać ... wykąpałem syna 6mcy ... i nagleeeee smród .... zamkniecie okien ... dusimy sie.. zasmrodzić czy dusić przy upałach o to jesy pytanie ... kolejny telefon na policje nie odb tel ale i tak temat spycha na Wrocław ... wszystko tu jest poukładane ... aaa i zostaniemy pozbawieni cieplej wody na 5 dni ... Smrodnice ruleZ. Brawo dla władzy. Za rok chyba wybory.

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

Tak siedze i patrze na nowe bloki w ktorych jest "A nóż widelec" i sobie myśle jaki jest ich poziom &@&€/- wienia ze wzgledu na to co ich spotało czeka czyli wieczny smród ... kupic nowe mieszkanie i wąchać gówna

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

Jest elegancko ... moje wpisy i protesty działają od wielu dni nic nie śmierdzi. Jest tak jak powinno być. Okna otwarte.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: rita »

Mi się ten smród już od 2 bodajże lat nie podoba. Pisałam nawet do burmistrza, który oczywiście zbagatelizował sprawę pisząc, że oczyszczalnia była przed nami. Tu na forum też się wypowiadałam w tej sprawie. Póki co w tym roku jest trochę lepiej. dawniej to z dnia na dzień smród był nie do zniesienia, teraz trochę rzadziej, oby w końcu zniknął...

h4dik
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 8 października 2017, 20:09

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: h4dik »

Witam, mysle o przeprowadzce z Wroclawia do Siechnic na ulice Prawocinska, Czy rzeczywiscie jest taki problem ze smrodem w Siechnicach? Po przeczytaniu tego watku nie wiem co myslec na ten temat. Prosze o pomoc

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: M&M »

tak w tym roku zdecydowanie mniejszy problem o ile pamiętam to tylko raz czy dwa zdarzyło się czuć na zewnątrz, oczyszczalnia miała być zamknięta bodajże rok temu ale rozwój miasteczka spowodował konieczność przedłużenia o 2-3 lata jej działalności do momentu rozbudowy oczyszczalni zachodniej - takie info pojawiło się od burmistrza, jednak myślę że na prawocińskiej raczej nie jest odczuwalny ten smród - za daleko od oczyszczalni

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

Smrod na maxa a forum wrze od tematu ...

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: rita »

Fakt, w tym roku jest masakra. Pisałam do zarządcy w tej sprawie bo już dawno miał być Sanepid ale oczywiście brak odzewu :/ Nie wiem czy się ewakuować czy są szanse że to się niedługo skończy? Czy ktoś coś wie? Myślę że osoby chcące tu zamieszkać też będą zainteresowane tematem. Współczuję też tej knajpce przy Staszica, w takiej atmosferze szamba to apetyt odbiera, a szkoda bo chciałam tam kiedyś zajrzeć :(

pinkf
Posty: 30
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 09:20

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: pinkf »

Poniżej pisma, które wysłaliśmy jako wspólnoty Staszica 1, 2, 4 i Grabskiego.
Załączam również informację wg której oczyszczalnia przy ulicy Rataja miała być likwidowana:
http://www.siechnice.gmina.pl/aktualnosc-2180-likwidacja_uciazliwosci_zwiazanych_z.html

Piszmy, dzwońmy, bo inaczej Urzędy nie będą widziały problemu.
Załączniki
skanowanie0188(1).pdf
(632.33 KiB) Pobrany 302 razy
Scan1176.pdf
(266.11 KiB) Pobrany 269 razy

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: rita »

https://siechnice.com.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=9144
informacja od ZGK w sprawie fetoru w Siechnicach.
Ostatnio zmieniony środa, 6 czerwca 2018, 20:12 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: klikalny link, dodanie opisu

Gumiś obserwator
Posty: 23
Rejestracja: niedziela, 2 listopada 2014, 23:15

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Gumiś obserwator »

witam ponownie po latach - właśnie wróciłam na jakąś chwilkę - czas wakacji przed nami . jest ekstra smród i tak szybko nie odpuści. ciekawe kto zawalił tą sprawę ale nie jest przyjemnie.
niech ktoś mi odpowie na jedno pytanko - czy władze gminy coś z tym fantem zrobią ????

Sroka5
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 17:52

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Post autor: Sroka5 »

Dzisiaj był koks

ODPOWIEDZ