Co działo sie dzi w nocy???

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: renusia »

Niezła pobudka była. ! :oops: Ja to myślałam, że wojska na nas wysłali :lol: Na pewno coś było nie tak, bo za głośno i za wcześnie. :roll:

mieszkaniec321
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2016, 20:47

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: mieszkaniec321 »

Pokrzyw mógłbyś powiedzieć, o jakiej przepompowni mówisz i gdzie ona się znajduje?

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: Inkub »

Igor ekg i siechniczka. Jestem z Wami. Aczkolwiek to chyba nie jest drugi raz (masz mocne spanie :P) na poczatku tez mnie to wpienialo ale juz sie przyzwyczailem i sporadycznie to slysze.
Hehe plakaty tak powinni powiesic ;) a i smsy i listy z przeprosinami powinny byc i najlepiej zeby na vodke zaprosili..... A najlepiej zeby 3dni wczesniej dali znac ze awaria bedzie. Kurde we wrocku jak glowna magistrala pekla to jakos krzyku takiego nie bylo jak teraz.... Strach pomyslec co bedzie gadane odnosnie zamkniecia blizanowice trestno....

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: pokrzyw »

@Mieszkaniec321
Przepompownia pomiędzy TIMem a Hascolekiem - vel punkt odbioru nieczystości płynnych.

@Igor30 @Inkub
Wiem że do różnych rzeczy można się przyzwyczaić, ale jak sami widzicie są ludzie którzy doświadczają tego po raz pierwszy i może to wzbudzić niepokój. Od tego jest informacja gminna SMS, by tego użyć w przypadku postawienia całego miasta na nogi. Wymaga to napisania SMS i naciśnięcia guzika wyślij. Nikogo nic to nie kosztuje.

Awatar użytkownika
Miles
Posty: 59
Rejestracja: środa, 16 września 2009, 14:36

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: Miles »

No chyba, że dyspozytorowi przysnęło się na zmianie i trzeba było w trybie pilnym zmniejszyć ciśnienie w kotle, co by go nie rozerwało.

Klara17
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 04:36

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: Klara17 »

Witam, czy dziś w nocy też było słychać odgłosy elektrociepłowni?
To, co do mnie dochodzi to dość ciche, choc męczące dźwięki - monotonne stuki z okresowymi krótkimi przerwami. Mieszkam ponad kilometr od kominów i jestem ciekawa źródła dźwięku.
Początkowo myślałam, że to jakaś impreza w okolicy, bo odgłosy przypominają dyskotekę, ale po 22 nie ustało, po 1 też nie i trwa nadal.

HenrykIII
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2014, 09:12

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: HenrykIII »

Witam, moim zdaniem to hałas odbywał się w budowanym TIMie.
Niestety roboty odbywają się tam także w nocy , niedziele i w święta.
Myślę, że jeżeli jeszcze raz pojawią się takie hałasy, to należy zgłosić to do straży miejskiej albo na policję.
Policja po jednorazowym wybryku nie będzie reagować.
Tak też było po "wybuchu " kilka tygodni temu w elektrociepłowni.
Chciałem zgłosić zakłócenie ciszy nocnej i spotkałem się z Dzielnicowym w tej sprawie.
Niestety Dzielnicowy powiedział ,że gdyby to się powtarzało to jest powód to interwencji-a jednorazowo to nie.
Radził napisać do elektrociepłowni pismo.
Jeżeli takie wybryki dalej się będą powtarzały to na pewno to zrobię.(pisma i doniesienie do Prokuratury)
Mieszkańców trzeba szanować ,a tu nawet na forum nikt nie raczył przeprosić za zaistniałą awarię i przymusową pobudkę całego miasta-dla mnie to chamstwo ze strony elektrociepłowni.
Za to swoje chamstwo oraz rokroczne podnoszenie opłat za CO o około 10 %, oni kiedyś zapłacą....
Jest coraz więcej alternatywnych źródeł grzania i część klientów będzie odchodzić.....
A co do TIMa , to jest kilka różnych tematów dotyczących ich uciążliwości dla mieszkańców. Hałasy oraz ostatnio zwożenie z likwidowanej hałdy tego szkodliwego odpadu , który już rozwiewa się na przyległe domy .
Mają z tego robić podobno drogi dojazdowe w TIMie, oby tylko nie było tak jak w Radwanicach ....

EKG
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 20:27

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: EKG »

ja na Piłsudskiego nic nie słyszałam, więc raczej nie elektrownia

anika1981
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2014, 20:53

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: anika1981 »

Na osiedlu "pisarzy" w którymś z domków ktoś zrobił sobie dyskotekę. Sieczka dudniła do samego rana...

express
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 20:56

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: express »

dokładnie d.b.l. z jednego jeszcze niezamieszkanego domku zjechali z osiedla na całonocną rąbankę

TrabaBomba
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2014, 07:24

Re: Co działo sie dzi w nocy???

Post autor: TrabaBomba »

kolejni naćpani debile u nas się zadomowili https://www.facebook.com/events/143733066027959/?active_tab=posts

ODPOWIEDZ