Jaka niedroga apteka internetowa

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: amma »

Cześc. Szukam obecnie niedrogiej apteki internetowej. Czy ktoś moze mi tutaj doradzic z jakich warto jest korzystać ? Jakie mają dobre oferty?

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: triss »

Najwygodniej jest kupić coś co Ci przywiozą do domu. W wielu aptekach przy większych zamówieniach jest darmowa dostawa. Sam raz na jakiś czas robię większe zakupy kiedy kupuję kosmetyki oraz suplementy dla rodziny ( dla dzieci tran) oraz nie płacę dzięki temu za dostawę.Kurier przywozi mi do domu dokładnie to co zamowiłem.
Do tej pory głównie zamawiałem w Cefarmie: http://www.cefarm24.pl/ . Wprawdzie zdarzyło się korzystać z innych aptek internetowych ale Cefarm ma najlepsze ceny ze wszystkich,

klikaczu007
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 27 czerwca 2013, 07:59

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: klikaczu007 »

Żona dla dziecka korzysta z www.aptekagemini.pl
lub gdy jest coś na receptę to z www.doz.pl

pbrodka
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 17 lutego 2015, 13:21

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: pbrodka »

My z żoną korzystamy z ww.aptekagemini.pl w 90% przypadków mają najtaniej. Szczególnie gdy chodzi o ciążę i diecko

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: Sumire »

polecam aptekę Słonik, nie mają zbyt wygórowanych cen i szybko wysyłają towar.

lozanko
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 9 kwietnia 2016, 13:25

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: lozanko »

Ja korzystam tak jak Sumire z słonika ale szczerze mówiąc wolę się przejść i kupić w punkcie stacjonarnym .

pbrodka
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 17 lutego 2015, 13:21

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: pbrodka »

lozanko pisze:Ja korzystam tak jak Sumire z słonika ale szczerze mówiąc wolę się przejść i kupić w punkcie stacjonarnym .
Po jedną rzecz może i warto. Po dwie już nie. Ostatnio kupiliśmy lek który u nas w aptece kosztował 23 a w internetowej 11 z przesyłką do domu kurierem 25 :p

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: nigdziebadz »

Ja korzystam z apteki DOZ. Mają praktycznie wszystko czego potrzebuję i szybką dostawę.

fit_ludwiczek
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 10:21

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: fit_ludwiczek »

Ja najczęściej wybieram aptekę przez Ceneo. Często przeklikuje się potem na http://aptekajakmarzenie.pl/, więc mogę stwierdzić, że tam jest stosunkowo tanio w porównaniu z innymi aptekami internetowymi.

wotega
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2016, 20:37

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: wotega »

Mam kilka w których robię zakupy i zazwyczaj kupuję dany lek tam gdzie jest najtaniej. czopki na hemoroidy http://ruskorex.pl/o-produkcie i inne leki tego typu można zawsze zamówić o kilka-kilkanaście złotych taniej niż można kupić w aptekach na miejscu.

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: kalinka »

Z aptek internetowych korzystam przede wszystkim w sytuacji kiedy muszę kupić jakiś produkt, którego zaup w sklepie stacjonarnym mógłby być dla mnie kępujący. Ale to nie jedyny powód, często takie zakupy pozwalają mi zaoszczędzić trochę. Wczoraj odebrłam przesyłkę z http://corda.com.pl/choroby-weneryczne/ - oszczędność stresu i pieniędzy ogromna.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: kokos »

Zdawało mi się, że ceny leków w aptekach są ustalane odgórnie, więc nie wiem czy można mówić o "najtańszej aptece" w ogóle. Ja w każdym razie z takich aptek nie korzystam.

endi
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 2 października 2016, 20:44

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: endi »

Ja rezerwuję leki korzystając z serwisu ktomalek.pl Serwis pozwala zarezerwować leki w stacjonarnych aptekach, co daje mi pewność odnośnie źródła ich pochodzenia.
W Siechnicach na razie nie ma zbyt wielkich możliwości na dokonanie rezerwacji, ale we Wrocławiu jest ich sporo, dlatego leki które zamawiam odbiera zwykle mąż, który pracuje we Wrocławiu

Bolesław40
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 12:33

Re: Jaka niedroga apteka internetowa

Post autor: Bolesław40 »

A ja jestem jakiś dziwny, bo kupuję leki wyłącznie w aptece tradycyjnej :) Inna sprawa, że mam do niej z domu jakieś 50m. :)

ODPOWIEDZ