Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
DaskaDelecka
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 26 lutego 2016, 15:58

Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: DaskaDelecka »

Kochane kobietki, czy wzięłyście się już za poprawę sylwetki w nadchodzącym sezonie letnim? ja ostro studiuję ostatnio tematykę fitness i coraz bliżej jestem do momentu kiedy udam się do klubu sportowego poćwiczyć ciężarkami, a jak u Was, są już przygotowania? 8)

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: baletniczka »

A nie lepiej zastosować po prostu dietę MŻ + 3 razy w tygodniu ćwiczenia? Efekty będą na pewno, a my nie stracimy fortuny na jakieś suplementy i dietetyków! PRzy odchudzaniu można pić albo łykać olej z wiesiołka w kapsułkach (np. gal w zielonym opakowaniu - innych nie znam).

mozajka
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 10:14
Kontakt:

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: mozajka »

Ja polecam zmienić dietę na dietę z parowaru, waga spada błyskawicznie.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: kermmitt »

Niby tak, ale jak tu pracować nad nową sylwetką, gdy nie wiadomo jak wyleczyć grypę ? Niestety taka zmiana pogody sprzyja zachorowań. Ja zatem póki co się kuruje i staram uważać na kalorię :)

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: namdu »

Najlepiej to dużo ruchu i zdrowe, regularne posiłki ;)

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: Sumire »

Nowa sylwetka to tez taka, która dobrze wygląda w jakiejś modnej stylizacji. preferuję styl pin-up girl, dzięki któremu mogę wyglądać kobieco i seksownie. Ostatnio tutaj http://feef.pl/pin-up-styl-czyli-seksow ... rym-stylu/ znalazłam wytyczne tego trendu. Spodobało mi się zwłaszcza zestawienie szortów z wiązaną na brzuchu bluzką.

simon_says
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: simon_says »

Jeżeli ktoś ma sporo samozaparcia i nie musi wydawać pieniędzy na karnet, żeby mieć dodatkową motywacje do działania to polecam bardzo ostatnio popularne siłownie pod chmurką. Dużo fajnego sprzętu do ćwiczeń z ciężarem własnego ciała.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: nigdziebadz »

Ja zaczęłam w końcu biegać. To chyba najlepszy sposób na poprawę sylwetki.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: lupilu »

Ooo ile takich postanowień jest w okresach kwietniowo-majowych. Sama takie mam. Suplementacja dobrana, therm line fast, ćwiczenia zapisane, teraz kwestia wykonalności, zacznę od poniedziałku, ale od którego - nie wiem xD

mar123
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 19:31

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: mar123 »

Ja każdej wiosny także budzę się do życia. Może w tym sezonie zrealizuję postanowienia.

filmomaniacy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 9 maja 2016, 09:50
Kontakt:

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: filmomaniacy »

Dokładnie, nie ma na co czekać tylko zacząć biegać. Bieganie to to co kocham! ;)

ala25
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 13 maja 2016, 18:38

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: ala25 »

W końcu wzięłam się za siebie. Od miesiąca biegam i ćwiczę. Pierwsze efekty już widać ;)

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: Sumire »

Ja ogólnie muszę popracować nad sylwetką, bo jakoś na udach zaczął odkładać mi się tłuszcz. Przeglądałam jakieś propozycje ćwiczeń w internecie i trafiłam tutaj http://mangopress.pl/jak-wyszczuplic-uda/. Bardzo przydały mi się porady na temat peelingu kawowego i taniec reggeaton - uwielbiam wszystkie tańce latynoamerykańskie, a reggeaton to właśnie połączenie tańca latyno z kubańskimi ruchami.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Idzie wiosna czas na nową sylwetkę !

Post autor: Sumire »

Ja zwykle stosuję się do kilku sprawdzonych metod i bardzo pomaga mi taniec. Do tej pory miałam mieszane uczucia, bo style latynoskie są bardzo wymagające jeśli chodzi o tempo. Dałam jednak radę i nie żałuję.

ODPOWIEDZ