Trattoria Włoska

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

Co sądzicie o powstaniu w Siechnicach Włoskiej Trattori, wszystko wykonywane z produktów Włoskich, makarony, pizze, mięsa oraz dla lepszego trawienia włoskie wina ??

kinia1
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2016, 22:13

Re: Trattoria Włoska

Post autor: kinia1 »

Super,jeżli to bedzie prawdziwa pyszna kuchnia włoska to jestem pierwsza w kolejce:)

Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

Włoskie produkty, włoskie receptury taki plan :)

Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

Witajcie,

wasza opinia jest dla mnie ważna, czy taka kuchnia znalazła by sympatyków wśród Mieszkańców, czasami wyjść z domu na lampkę wina i dobrą kuchnie jest niezbędne, a z tego co mi wiadomo raczej takiego miejsca w Siechnicach brakuje i pozostaje wyprawa do Wrocławia :(

b1ade
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 14 kwietnia 2013, 15:15

Re: Trattoria Włoska

Post autor: b1ade »

Dobra kuchnia, przystępne ceny i klimatyczny wystrój i klienci zawsze się znajdą.

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Lokator »

ŚWIETNY POMYSŁ !!! CZEKAMY

joozeph
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 29 listopada 2013, 00:22

Re: Trattoria Włoska

Post autor: joozeph »

Zdecydowane: TAK!

Ważne by godziny otwarcia dostosować do realiów Siechnic.

Flisek
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 08:51

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Flisek »

Jestem jak najbardziej za!
Byłabym wdzięczna gdyby było do wyboru kilka rodzajów pizz wegetariańskich a nie jedna jak w większości knajp... :)

Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

godziny otwarć myślę że 12-23 tak wstępnie myślę że powinno być odpowiednie do realiów Siechnic, jeśli się mylę to proszę o korektę bądź wasze sugestie :)

Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

Nawiązując do pizzy wegetariańskiej, to z pewnością będzie tutaj to zapewnione, w planie jest zaskakiwać klienta co rusz to nową wariacją :) Czy taka wersja jest do zaakceptowania ??

J.Collins
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2016, 16:14

Re: Trattoria Włoska

Post autor: J.Collins »

W Siechnicach są dwa miejsca gdzie można zjeść pizzę i makarony (lepsze i gorsze). Rzecz gustu.
Kolejny lokal, nawet z oryginalnymi składnikami i recepturami nie będzie niczym nadzwyczajnym.
Moim skromnym zdaniem brakuje dobrych grillowanych na węglu burgerów z niestandardowymi i standardowymi dodatkami. Pizza też może być- na nią jest zawsze popyt.
Zachęcam do odwiedzenia knajpy na Ołtaszynie "Stodola" szczególnie w okresie letnim http://www.stodolawroclaw.pl/.
Pyszne jedzenie a przy okazji ogródek z leżakami, hamakami, ogrodzonym zielonym "wybiegiem" dla dzieci.
Proponuję otwarcie takiej knajpy. Wtedy to ja stanę pierwsza w kolejce :)
Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

EKG
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 20:27

Re: Trattoria Włoska

Post autor: EKG »

J.Collins pisze:W Siechnicach są dwa miejsca gdzie można zjeść pizzę i makarony (lepsze i gorsze). Rzecz gustu.
Kolejny lokal, nawet z oryginalnymi składnikami i recepturami nie będzie niczym nadzwyczajnym.
Moim skromnym zdaniem brakuje dobrych grillowanych na węglu burgerów z niestandardowymi i standardowymi dodatkami. Pizza też może być- na nią jest zawsze popyt.
Zachęcam do odwiedzenia knajpy na Ołtaszynie "Stodola" szczególnie w okresie letnim http://www.stodolawroclaw.pl/.
Pyszne jedzenie a przy okazji ogródek z leżakami, hamakami, ogrodzonym zielonym "wybiegiem" dla dzieci.
Proponuję otwarcie takiej knajpy. Wtedy to ja stanę pierwsza w kolejce :)
Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

a nie za długie to menu? Wiele pozycji w menu raczej świadczy o wielkich zamrażarkach na zapleczu..

Przemas46
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 18:50

Re: Trattoria Włoska

Post autor: Przemas46 »

Rozumiem burgery, ale konkretnie koncentrujemy się na jednej kuchni, a nie na wielu. Kuchni włoska jest dość urozmaicona terytorialnie, także burgery może jak będzie możliwość rozbudowania i otworzenia kolejnej kuchni skupimy się wtedy na burgerach teraz nasza koncentracja jest na Włoskiej kuchni ( śródziemnomorskiej ) :)

J.Collins
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2016, 16:14

Re: Trattoria Włoska

Post autor: J.Collins »

EKG pisze:
J.Collins pisze:W Siechnicach są dwa miejsca gdzie można zjeść pizzę i makarony (lepsze i gorsze). Rzecz gustu.
Kolejny lokal, nawet z oryginalnymi składnikami i recepturami nie będzie niczym nadzwyczajnym.
Moim skromnym zdaniem brakuje dobrych grillowanych na węglu burgerów z niestandardowymi i standardowymi dodatkami. Pizza też może być- na nią jest zawsze popyt.
Zachęcam do odwiedzenia knajpy na Ołtaszynie "Stodola" szczególnie w okresie letnim http://www.stodolawroclaw.pl/.
Pyszne jedzenie a przy okazji ogródek z leżakami, hamakami, ogrodzonym zielonym "wybiegiem" dla dzieci.
Proponuję otwarcie takiej knajpy. Wtedy to ja stanę pierwsza w kolejce :)
Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

a nie za długie to menu? Wiele pozycji w menu raczej świadczy o wielkich zamrażarkach na zapleczu..

ODPOWIEDZ