Zarobki i praca

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Zarobki i praca

Post autor: triss »

W jakich zawodach obecnie można najwięcej zarobić? Mam tutaj na myśli osoby bez specjalistycznego wykształcenia - jakie branże dają obecnie największe możliwości zarobkowania?

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: Zarobki i praca

Post autor: janeks »

Całkiem dobrze zarabiającą grupą pracowników są politycy. Następnie urzędnicy wyższego szczebla. Bo urzędnicy niższego szczebla zarabiają nędzne pieniądze.
Dobrze można zarobić na stanowiskach doradców klienta. Mam tutaj na myśli doradztwo inwestycyjne, finansowe, ubezpieczeniowe.
Polecam zapoznać się z dyskusjami na temat możliwości zarobkowania, ot chociażby praca w Tecnocasa daje spore możliwości. Nawet przy niewielkiej sprzedaży, wysokość transakcji powoduje, że zarobki mogą być naprawdę wysokie.

Rezelten
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2015, 14:10

Re: Zarobki i praca

Post autor: Rezelten »

Ja tam ostatnio założyłem swoją firmę i jestem zadowolony :) Do teog tutaj : http://europa.eu/youreurope/business/funding-grants/access-to-finance/index_pl.htm przeczytałem na co można dostać dofinansowanie z Unii i radzę sobie co raz lepiej :)

Katelens
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2015, 13:12

Re: Zarobki i praca

Post autor: Katelens »

Ja tam po prostu wyjechałem do Norwegii siedziałem parę lat i uzbierałem pieniądze i obecnie wynajmuję lokale rentierskie które na mnie zarabiają , też rozwiązanie :)

Flisek
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 08:51

Re: Zarobki i praca

Post autor: Flisek »

Bez specjalnego wykształcenia kierunkowego trudno osiągnąć wysokie zarobki.
Zauważyłam jednak, że w handlu można nieźle zarobić jeśli ma się odpowiedni charakter - jest się otwartym i chętnym do rozmowy, ma się dar przekonywania.

Perelens
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2015, 12:15

Re: Zarobki i praca

Post autor: Perelens »

Ja tam jestem zadowolony , mieszkam i pracuję za granicą , zjeżdzam co miesiąc i mnie stać na np lot nad warszawą bez żadnego problemu :)

tetrus
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2016, 14:24
Kontakt:

Re: Zarobki i praca

Post autor: tetrus »

Moim zdaniem atrakcyjnym zawodem jest prywatny detektyw. Koszt zdobycia licencji i otwarcia działalności niewielki, konkurencja nieduża, a ceny usług detektywistycznych bardzo wysokie.

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: Zarobki i praca

Post autor: kathrinaaa89 »

Ja myślę, że opłacalną pracą jest praca architekta czy projektanta wnętrz. Dlaczego? Otóż wielu osobom zależy teraz na tym, by posiadać stylowe, nowoczesne wnętrza ozdobione takimi rzeczami jak fototapety na ścianę http://www.otostyl.com/ czy modne dekoracje podłogowe. Teraz liczy się detal, więc specjaliści w tej branży są jak najbardziej pożądani :)

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zarobki i praca

Post autor: masun »

Grafika i zdjęcia reklamowe na wysokim poziomie, a także tworzenie nowoczesnych stron internetowych może przynosić całkiem niezłe dochody.

ODPOWIEDZ