Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: triss »

Mam pytanie, jakiej firmy możecie polecić okna PVC i drewniane.
Które są najcieplejsze, ilu komorowe? Wielkie dzięki za odpowiedź

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: amma »

Najcieplejsze są okna wielokomorowe w zabudowie pasywnej.Wprawdzie modele takie są trochę droższe od tradycyjnych okien ale za to koszt takich okien zwraca Ci się potem w rachunkach , które sa o wiele niższe. Jakiś czas temu montowałam sobie takie wlaśnie okna w domu i jestem bardzo zadowolona.Zerknij sobie na ten model:
http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo

Własnie ten model okien Ekoplastu wybrałam. Okna bardzo dobrze wykonane a cena również nie była taka wysoka. Koszt jest mniejszy niż w przypadku okien drewnianych a właściwości takie same.

aga.buziaczek
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2015, 17:11

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: aga.buziaczek »

Ja mam wielokomorowe drewniane ale nie pamietam jakiej firmy

express
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 20:56

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: express »

szyby ważne, ramy o drugi rząd

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: bikzenon »

Veka z 4 komorami są wystarczające.

express
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 20:56

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: express »

tak jak pisał bikzenon, nawet 4ro komorowe wystarczą natomiast najważniejsze są ...szyby

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: hobbit »

Ja bym Ci polecił okna 3 szybowe, co do marki to na przykład Budvar zbiera ostatnio dobre opinie. Na tej stronie masz niżej na przykład modele okien T-Passive i T-Modern możesz tam sobie sprawdzić ich współczynniki itd. Co do liczby komór to wydaje mi się, że to są okna 6 komorowe.

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: Marlena77 »

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o okna to chyba lepiej się zdać na fachowców. Teraz są takie różne technologie np okna pasywne, że naprawdę dla kogoś nie zaznajomionego z tematem to czarna magia. W salonie okien http://naszeokna.com udzielają wszelkich informacji i pomagają wybrać okna najodpowiedniejsze do naszego domu czy mieszkania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się skonsultować z kimś kto się zna.

kasia8603
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2016, 20:52

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: kasia8603 »

Kup takie okna które najbardziej odpowiadają twojemu stylowi. Ja mam zamiar budować dom w stylu angielskim i na pewno będę kupowała okna skrzynkowe takie jak te http://www.oknostol.com.pl/pl/okna-skrzynkowe/11/ bo to one właśnie nadają dużo stylu i uroku :) Do tego jeszcze okiennice i mam komplet :)

aurelka
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2017, 19:38

Re: Jakiej firmy okna kupić i ilu komorowe?

Post autor: aurelka »

triss pisze:Mam pytanie, jakiej firmy możecie polecić okna PVC i drewniane.
Które są najcieplejsze, ilu komorowe? Wielkie dzięki za odpowiedź
Ja mam dwa salony z oknami w okolicach Siechnic, które mogę Ci polecić jeśli szukasz dobrych okien PCV w dobrych cenach. W Oławie na Twardowskiego znajduje się sklep dobrego sprzedawcy okien, a także we Wrocławiu gdzie ja kupowałam na Zwycięskiej 9-23 salon WTM. Świetni fachowcy, bardzo nam doradzili tak szczerze, nie by wcisnąć najdroższe okna. Na prawdę chcieli pomóc. Nie wiem, gdzie masz bliżej ale w Oławie okna kupował mój brat z żoną i też bardzo zadowoleni. Zarówno my jak i oni zdecydowaliśmy się na okna 6 komorowe z firmy Oknoplast. Nam najbardziej spodobał się profil Pixel, natomiast mój brat ze szwagierką mają Winergetic Premium i powiem szczerze, że nie wiem, które okna mi się bardziej podobają. Oba są różne ale każdy bardzo ładny więc zależy co komu wpadnie w gust. Okna są ciepłe, w domu jest cicho czyli akustyka działa jak należy. Przeżyliśmy już 2 zimy z oknami i na prawdę mogę w 100% polecić :) Oknoplast to doświadczona firma, ja wolę zaufać komuś z doświadczeniem i renomą niż małej firmie, od której pewnie dostałabym tańszą wycenę ale czy okna posłużyłyby mi na lata? No nie możemy mieć pewności, a Oknoplast na elementy stolarki okiennej dał nam aż 7 lat gwarancji. To sporo uważam.

ODPOWIEDZ