gdzie kupię szambo?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
bazylek
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 05:00

gdzie kupię szambo?

Post autor: bazylek »

Poszukuję firmy sprzedażowo-usługowej do betonowego szamba. Muszę takie kupić i zamontować u siebie za domem, na działce. Chciałbym aby beton, cement, był najwyższej jakości, żeby z czasem nie doszło do dziur, do nieszczelności. Wiadomo czym to się kończy, smrodem i narzekaniem sąsiadów. Do tej pory znalazłem firmę szamba betonowe Starachowice. Firma oferuje transport szamba do klienta oraz zamontowanie go na wybranym przez klienta terenie. Wyczytałem też, że gwarancja na ich szambo wynosi 5 lat. Czy ktoś już może korzystał z usług tej firmy? Jakie macie doświadczenia? A może znacie inną firmę o podobnej ofercie?

Edwardo
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2016, 12:52

Re: gdzie kupię szambo?

Post autor: Edwardo »

Szamba betonowe najlepiej kupić u producenta. Poszukaj bliskich sobie producentów i podzwoń popytaj o jakość betonu i o metody uszczelniania. Porównaj ceny i dokonaj wyboru.

Robercik
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 09:40

Re: gdzie kupię szambo?

Post autor: Robercik »

Ja mogę polecić dobrego producenta szamb betonowych http://radom.ekologiczne-szamba-betonowe.pl/ , z tego co wiem to dostarcza na terenie całego kraju. Naprawdę solidne szambo.

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: gdzie kupię szambo?

Post autor: Kierzykowski »

Naprawdę nie potrafię zrozumieć tej euforii odnośnie szamba, które jakby nie było jest bardziej zacofaną wersją przydomowych oczyszczalni ścieków, które są dostępne na rynku. Wejdźcie sobie na traidenis-pol.com.pl i poszukajcie tam informacji odnośnie przydomowych oczyszczalni ścieków i nie dajcie sobie nigdzie wcisnąć szamba, które jedyne co wam da to problemy.

Trorgyday
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 maja 2017, 18:58
Lokalizacja: Roledeargaild
Kontakt:

Hello

Post autor: Trorgyday »

http://forum-moto-web.top/index.php?topic=21

enzo18
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 maja 2017, 19:33

Re: gdzie kupię szambo?

Post autor: enzo18 »

nie sugeruj się linkami najlepiej poszukaj kogoś lokalnego

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: gdzie kupię szambo?

Post autor: kokos »

Ja bym pewnie szukała takich firm w internecie

ODPOWIEDZ