Niestandardowe ubezpieczenie domu

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: triss »

Witam. Jak przeglądałam sobie ostatnio warunki ubezpieczeń domów oferowane przez poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe to większość z nich oferuje ubezpieczenie od powodzi oraz pożaru.Wiadomo jednak,że są różne sytuacje w życiu. Czy mozna ubezpieczyć dom równiez od huraganu czy upadku samolotu? Ile takie ubezpieczenie będzie kosztowało?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: amma »

triss pisze:Witam. Jak przeglądałam sobie ostatnio warunki ubezpieczeń domów oferowane przez poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe to większość z nich oferuje ubezpieczenie od powodzi oraz pożaru.Wiadomo jednak,że są różne sytuacje w życiu. Czy mozna ubezpieczyć dom równiez od huraganu czy upadku samolotu? Ile takie ubezpieczenie będzie kosztowało?
Mają takie ubezpieczenia w ofercie .W zasadzie możesz ubezpieczyć dom na praktycznie wszystko.Pytanie tylko czy warto ;) Polisa taka jest trochę droższa a jednak takie sytuacje zdarzają się nieczęsto. Na pewno ubezpieczyłabym teraz dom od huraganu. Takie burze w sumie nie są takie rzadkie.

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: triss »

Niby tak ale takie sytuacje się zdarzają i potem jak się nie ma ubezpieczenia jest płacz. Czemu człowiek się nie ubezpieczył. Tak więc wole juz wydać więcej ale ubezpieczyć się solidnie.Czy orientujesz sie jakie obecnie towarzystwa ubezpieczniowe mają najszerszą ofertę?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: amma »

W zasadzie to każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje wiele różnych pakietów ubezpieczenia domu. Mozesz sobie zerknać tutaj
http://ub.comperia.pl/ubezpieczenie-mieszkania/21380-niestandardowe-ubezpieczenie-domu/
Na stronie masz cały artykuł o takich niestandardowych ubezpieczeniach. Chyba PZU obecnie oferuje najwięcej rodzajów ubezpieczeń tego rodzaju tak wiec możesz dopytać się właśnie tam. Obecnie mam tam ubezpieczone mieszkanie.Również zdecydowałam się na szeroką polise.

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: triss »

amma pisze:W zasadzie to każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje wiele różnych pakietów ubezpieczenia domu. Mozesz sobie zerknać tutaj
http://ub.comperia.pl/ubezpieczenie-mieszkania/21380-niestandardowe-ubezpieczenie-domu/
Na stronie masz cały artykuł o takich niestandardowych ubezpieczeniach. Chyba PZU obecnie oferuje najwięcej rodzajów ubezpieczeń tego rodzaju tak wiec możesz dopytać się właśnie tam. Obecnie mam tam ubezpieczone mieszkanie.Również zdecydowałam się na szeroką polise.
Dzięki, dzisiaj jeszcze sama sobie to wszystko przeszukam. Czy ubezpieczenie mieszkania można może załatwić sobie przez internet? No nie ukrywam,że byłoby to dla mnie najwygodniejsze rozwiązanie bo w ostatnim czasie zupełnie nie mam czasu.

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: amma »

Ja właśnie kupowałam ubezpieczenie przez internet ale w tym przypadku warto jest porozmawiać sobie z doradcą. Jest to jednak większa inwestycja tak wiec warto aby ktoś dla Ciebie porównał poszczególne oferty. Na stronie comperia, do której tutaj wcześniej dałam link jest możliwość zostawienia numeru telefonu. Powinien się do Ciebie odezwać jakiś niezależny doradca. Jak sobie porozmawiasz będziesz miała lepszy ogląd na sprawę.

mank
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 29 sierpnia 2015, 14:41

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: mank »

Ale przecież można sobie wynegocjować różne warunki. Ja zwykle tak robię, choć przyznaję, że pierwszy krok to zwykle sprawdzenie typowych ofert w porównywarce http://superpolisa.pl/
Potem, jak już wiem, co standardowo mogą mi zaoferować i za ile przede wszystkim, to mogę sobie próbować negocjacji.
Co ciekawe, prawie zawsze daje się coś ugrać, więc radzę wszystkim tego próbować.
Uważam, że każda polisa może być 'niestandardowa' jak dobrze zagadamy z agentem.

magwit
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2011, 12:30

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: magwit »

Witam, jestem mobilnym multiagentem ubezpieczeniowym. Oferuję pomoc w doborze ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Mieszkam w Siechnicach więc w razie potrzeby (małe dzieci,chroniczny brak czasu :) ) możemy umówić się w domu, w pracy u klienta lub innym dogodnym dla Państwa miejscu. Możliwość wygenerowania i podpisania polisy "od ręki". Zapraszam również do naszego biura Claim Ubezpieczenia ul. Wiśniowa 36a lok 117 we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 691 708 869

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Niestandardowe ubezpieczenie domu

Post autor: izu »

Tutaj opłaca się podejść po ubezpieczenie https://cuk.pl/

ODPOWIEDZ