System CRM - ktoś słyszał?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: Sasanka »

I raczej od tego należy zaczynać - to powinno was interesować. O ile chcecie faktycznie wyciągnąć z systemu maxa, to warto dokładnie zapoznać się z bazą wiedzy. Dzięki temu lepiej poznacie system, będziecie znali wszystkie funkcje i zależności pomiędzy nimi. A przecież celem tego całego działania jest właśnie optymalizacja, prawda?

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cut »

Berberis działa naprawdę dobrze, pojawiają się kolejne aktualizacje, a na ich stronie wiele materiałów, które usprawniają pracę na tej aplikacji. Jak dla mnie samo rozwiązanie diametralnie odmienia sytuację. Z mojego punktu widzenia - praca na takich rozwiązaniach jest usprawnieniem, mocnym usprawnieniem działalności i pozwala łatwiej nią zarządzać.

cień15
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2018, 15:01

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cień15 »

System, pomagający w pracy. Zapisuje kontakty, przypomina o spotkaniach, pokazuje zadania do zrobienia itp

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cut »

Takie funkcje to spełnia podstawowa wersja Berberis, ale uwierz mi, że i tak z czasem będziecie potrzebować wyższych wersji, innych funkcji. Chodzi o planowanie, zarządzanie, kontrolę. Po prostu system ma stanowić zdecydowane ułatwienie w waszym biznesie. Z czasem to będzie niezbędne.

PaulinaWiśniewska
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 lipca 2020, 12:48

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: PaulinaWiśniewska »

Nie ma idealnego CRMu dla każdej firmy. O wiele ważniejsze od wyboru narzędzia jest jego odpowiednie wdrożenie. Jak to odpowiednio zrobić i na jakie elementy przy jego wyborze warto zwrócić uwagę opisaliśmy na naszym blogu: https://smartbusiness.software/jak-dbac-o-obsluge-klienta-dzieki-odpowiedniemu-wdrozeniu-crmu/

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cut »

Berberis porównywałaś z tym rozwiązaniem? Fakty są takie, że w takich przypadkach trzeba zwrócić uwagę na naprawdę ogrom tematów. Tutaj nie może być mowy o przypadku, trzeba zwracać uwagę na wiele elementów. Jeśli zrobicie to odpowiedzialnie, to cele zrealizujecie. Na pewno nie spodziewajcie się tego od razu.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cut »

Berberis działa znakomicie. Świetny system z wieloma ciekawymi rozwiązaniami. U mnie jego wdrożenie dało diametralną zmianę. Teraz wszystko jest już pod kontrolą, ale też swoje zrobiliśmy. A co dalej? Czas dopiero pokaże.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: System CRM - ktoś słyszał?

Post autor: cut »

Mogę potwierdzić działanie Berberis - to robi różnicę z wielu względów i po prostu działa. Jeśli system jest mocny, to warto w niego zainwestować, tylko to wymaga rozsądnych decyzji. W przeciwnym wypadku nie spodziewajcie się cudów, bo niby z czego one mają wynikać?

ODPOWIEDZ