Kamienica II - Atom Deweloper

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Tak jak napisalas EKG. Czasem lepiej siedziec cicho bo zlinczuja na zebraniu a na "dzielni" beda opowiadac jaki to ten czy tamta jest....

Na progi to faktycznie do burmistrza trzeba sie zwrocic, ale moze przez naszego zarzadce?


A tak z zupelnie innej strony to temat nie po to zalozony ;P jakbysmy mieli pisac co komu nie pasuje to dnia by nie starczylo :P hehehe a co gorsza jak znajda to Ci zagorzali wojownicy to juz forum przepadnie :)
W jakich bramach mieszkacie? Jest ktos jeszcze z 10?

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Jak tam sąsiedzi? :)

siechniczka
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2013, 08:13

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: siechniczka »

A dobrze bardzo ;) I zebranie nawet przebiegło sprawnie :P

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Ból muszę powiedzieć że nie było głupich i niepotrzebnych kłótni. W szoku jestem. Zastanawia mnie fakt dlaczego nie chcecie reklam w windach. Jakby nie patrzec to rocznie wpada do budzetu ok1500zl. To pozwoli pokryc czesciowo koszta za czesci saloons takie jak prad czy winda...

Coraz zimniej się robi. Człowiek przyzwyczaił się do upałów a tu nagle 15st mniej brrr

kamieniczka
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 19 września 2015, 12:32

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: kamieniczka »

Reklamy w winach?! Może dlatego że to kolejna droga do zaśmiecania klatek. Ludziom ciężko reklamy ze skrzynek wyrzucać i namiętnie układają je na skrzynkach na listy, windy porysowane, obite i pidziurwaione ściany a tu jeszcze reklamy... chyba po to żeby zjeżdżający z 2-3 piętra mieli co skupić i rysować.
Progi zwalniając podobno mają być ale kiedy - nikt tego nie wie.
Co do parkowania to niestety może każdy, nawet LSG bo taką umowę podpisał Atom z Gminą, część terenu na którym znajdują się miejsca postojowe jest nasza a cześć gminna.

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Te reklamy to jeden duży arkusz 70x100 jak dobrze pamiętam. Wszystko wydrukowane.na jednej kartce i schowane w 'gablotce' za pleksi. Wszystko przymocowane za pomoca tasmy piankowej dwustronnej. Zero smieci I zadna ingerencja w konstrukce windy. Rocznie do lazy wspolnoty soda 1440zl. Pokrywa czesc kosztow wspolnych? Pokrywa Wisconsin dlaczego nie?

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

A co do parkowania na przejezdzie kolo placu zabaw to ktoś powiedział że nie można bo to droga pozarowa. Skoro tak to ja się pytam gdzie jest znak z taką informacja i dlaczego plac zabaw jest na tej drodze! Robią nam drogę miejsca mało a auto gdzieś muszę zaparkować. I jak nie będę miał gdzie to tam będę parkowal tak jak to uczyniłem już kilka razy :) Aaa i pozdrawiam Panią która robiła zdjęcie mojego autka .....

Prawie Legalny
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 20 września 2015, 10:19

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Prawie Legalny »

Droga pożarowa powinna być odpowiednio oznakowana, być może ktoś coś w tym względzie zaniedbał. Co do reklam w windzie to ogólnie jestem za - o jeść nie wołają a w jakimkolwiek stopniu pokrywają koszty eksploatacyjne.

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Cisza spokoj nic sie nie dzieje? moze grylla na srodku parkingu? :D

EKG
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2015, 20:27

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: EKG »

zróbmy ognisko-na parkingu jeszcze nie widziałam, za to na balkonie to dość powszechny był widok ^^

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

No ogniska na balkonie nie uraczylem ale za to wodospad iskier tak.... Z tym gryllem to tylko żart. Mieliśmy się poznać :)

Czy ktoś wie dlaczego nie kończa drogi?

siechniczka
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2013, 08:13

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: siechniczka »

Jeśli chodzi o drogę to do końca października mieli odbiór tylko kanalizacji. Także są nawet do przodu bo październik się jeszcze nie skończył a robią już chodniki (Henryka III). Całość ma być zakończona w czerwcu 2016 roku, więc mają jeszcze czas. Asfalt chcą niedługo kłaść, ale czekają na jakieś odpowiednie warunki pogodowe (nie wiem dokładnie). Oni robią jednocześnie Piłsudskiego i Henryka III.

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Inkub »

Cisza spokoj nic sie nie dzieje. Placu zabaw nie bedzie to i cisza na zebraniach sie zrobila.

Bioss2016
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 20 lutego 2016, 09:41

Re: Kamienica II - Atom Deweloper

Post autor: Bioss2016 »


ODPOWIEDZ