Sezon rolkowy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
KwiatWiśni
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2015, 09:51

Sezon rolkowy

Post autor: KwiatWiśni »

Witajcie,

jakiś czas temu była mowa o spotkaniu na świeżym powietrzu i wspólnych treningach. Nie wiem czy się odbyło, ale chciałabym Wam zaproponować wspólny trening na rolkach. W moim otoczeniu nie ma zbyt wielu osób podzielających moją pasję,a samotne treningi bywają czasami nudzące, dlatego proponuję na spotkanie dzień 25 kwietnia (sobota) godz. 16:00 do 17:00 (jak będzie fajnie i nikt nie będzie miał dość to dłużej:), miejsce: Obwodnica Wschodnia Wrocławia.

Przed treningiem ważna jest rozgrzewka, dlatego proponuję dla chętnych, przygotowanie 2 prostych ćwiczeń, którymi będzie można się podzielić z grupą. Nie wiem na jakim poziomie zaawansowania jesteście, ale myślę, że to fajna okazja do nauki (dla początkujących) i do wymiany doświadczeń (przez tych bardziej zaawansowanych).

Kochani piszcie co o tym myślicie. Jeśli pogoda nam pozwoli, a z Waszej strony będzie zainteresowanie ustalimy dokładne miejsce spotkania i rozgrzewki.

KwiatWiśni
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2015, 09:51

Rolki na nogi i w drogę

Post autor: KwiatWiśni »

Witajcie,

moja propozycja to spotkanie na skrzyżowaniu ul. Stawowej i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Można tam zostawić samochód i zorganizować rozgrzewkę. Termin zostaje bez zmian, trzymajcie kciuki za pogodę i przyjeżdżajcie:)

kasian85
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2015, 16:48

Re: Sezon rolkowy

Post autor: kasian85 »

Swietny pomysl, oby tylko dopisala pogoda, bo bez tego niestety ani rusz... mam nadzieje, ze jednak bedzie cieplo i slonecznie i uda nam sie troche pojezdzic - do zobaczenia:)

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Sezon rolkowy

Post autor: katarzynah1987 »

Hej! Jestem za, chętnie się przyłączę. Czy w miejsce startu dostać się można już na rolkach czy jezdnia na to nie pozwala i autem jedynie da się podjechać?

KwiatWiśni
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2015, 09:51

Sezon rolkowy

Post autor: KwiatWiśni »

Witajcie,
na miejsce spotkania spokojnie można dojechać też na samych rolkach. Jeśli jedziecie od strony Siechnic ul. Stawową to jest to droga asfaltowa, dojechać też można ul. Kościuszki. Cieszę się, że piszecie i chcecie się spotkać. Rozgrzewkę zrobimy na rolkach, kilka prostych ćwiczeń, następnie pojedziemy obwodnicą w kierunku Wrocławia. Jeśli w pewnym momencie będziemy mieli dość to zrobimy dłuższą przerwę, to fajny moment żeby się lepiej poznać i opowiedzieć o swoich pasjach. Pamiętajcie o butelce wody, wygodnym stroju oraz kto ma- kasku i ochraniaczach, bezpieczeństwo najważniejsze! :)

Poniżej przesyłam link to mapki:

https://www.google.pl/maps/@51.040757,17.141188,17z

Piszczcie jeśli macie pytania.

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Sezon rolkowy

Post autor: Inkub »

jak tylko dam rade to przyjade. Mysle ze moja rozgrzewka bedzie sam dojazd na rolkach do Was :P

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Sezon rolkowy

Post autor: nigdziebadz »

Super, na pewno będę. Ja już rozpoczęłam sezon na rolki, więc trochę poćwiczę kondycję.

KwiatWiśni
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2015, 09:51

Re: Sezon rolkowy

Post autor: KwiatWiśni »

Witajcie,

pogoda w najbliższą sobotę zapowiada się całkiem fajna sprawdzałam na rożnych portalach, mam nadzieję, że przyjedziecie, do zobaczenia 25.04 o 16:00:)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Sezon rolkowy

Post autor: Inkub »

Jak ogarne sie z ogrodkiem to na pewno bede :)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Sezon rolkowy

Post autor: Inkub »

Jezdzicie na rolkach jeszcze? Ja staram sie codziennie ok 18/19a na weekendy to zzazwyczaj rano. Jade w kierunku kamienca i z powrotem. Normalne tempo a czasto ok 1h.

vagiz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2015, 10:37

Re: Sezon rolkowy

Post autor: vagiz »

Będziesz w ten weekend?

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Sezon rolkowy

Post autor: Inkub »

Ostatnio zaniedbalem forum. Jutro ok 18.30 ide na rolki ktos zainteresowany? Na ul. Stawowej kolo wjazdu na obwodnice bede czekal.

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Sezon rolkowy

Post autor: Inkub »

Bedzie ktos dzisiaj?

Awatar użytkownika
ZofiaH
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2016, 10:17

Re: Sezon rolkowy

Post autor: ZofiaH »

Rolki to świetna sprawa - ja generalnie kocham sport! Sport wzmacnia układ oddechowo- krążeniowy. Poza tym, uspakaja się i normuje ciśnienie krwi, a puls obniża, naczynia krwionośne stają się bardziej elastyczne, płuca bardziej wydajne, dzięki czemu mózg dotlenia się lepiej i szybciej. Nie wspominam już o endorfinach... :D Po rolkach humor mi dopisuje!

ODPOWIEDZ