Rekreacja nad wodą

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
olo33
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 6 lutego 2015, 19:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Rekreacja nad wodą

Post autor: olo33 »

Chyba trzy lata temu znajomi sprzedali mi miejscówkę nad wodą. Wyrobisko po żwirowe w Siechnicach. Pojechałem. Krajobraz trochę księżycowy ale ale sama woda fajna zwłaszcza, że mało ludzi. Mimo rozsiewanych przez jakiś malkontentów plotek o zakazie wymoczyłem się do woli. W następnym sezonie zgroza. Zbiornik opanowało PZW. Kłopot z wjazdem, jak tylko chciałem zamoczyć nogę to jakiś "czynnik społeczny" przychodził i pouczał, że nie wolno bo tu się ryby łapie itd. W końcu mnie wypłoszyli.
Jak to teraz wygląda? Czy muszę aż kupić wędkę by posiedzieć spokojnie nad wodą? :(

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: nigdziebadz »

Nawet nie wiedziałam, że jest takie miejsce. No ale jeśli nigdy nie można było tam pływać to chyba nie jest to aż taka strata.

Awatar użytkownika
mroz
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 14 lutego 2015, 16:03

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: mroz »

Ja nigdy nie kąpię się w takich miejscach.

Gmolenda
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2015, 13:53

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: Gmolenda »

Ja nawet nie kąpie się w basenie, bo mnie woda brzydzi.



______
https://plus.google.com/116165397656327807168/

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: renusia »

PZW WSZYSTKO OPANOWAŁO-TAK ŻE TERAZ TO NAWET NIE MOŻNA POSIEDZIEĆ NAD WODĄ... A NIE KAŻDY RYBY ŁOWI...:)

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: triss »

Ja rozumiem, że każdy własny rozum ma i jak chce, to niech się kąpie gdzie chce, ale ja sama bym tam do wody nie weszła, szczególnie teraz. A bo to dużo trzeba, żeby złapać jakiegoś świerzba?
Polecam raczej wyjazd tego typu: http://www.qtravel.pl/skarpa-travel/solina-dom-wczasowy-halicz-lato-polska-jeziora-120225
Jak widać, nie są to drogie wczasy, a kąpiel w czystym i przebadanym jeziorze jest z pewnością o wiele przyjemniejsza. No i nikt nie przepędza.
Obrazek

Wrocławianka
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 6 czerwca 2015, 06:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: Wrocławianka »

A gdzie polecacie wypad nad wodę w okolicy Wrocławia? Oprócz Mietkowa, bo tam do wody na pewno nie wejdę :) Mieszkam we Wrocławiu od niedawna i nie wiem, gdzie warto jeździć. Kilka razy byłam w Kamieniu Wrocławskim, ale może jest coś lepszego? Polecicie? :)

mieszkaniec987
Posty: 12
Rejestracja: środa, 1 lipca 2015, 17:13

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: mieszkaniec987 »

Proponuję Jelcz-Laskowice. Trochę ciasno na plaży, ale jest dla spragnionych zimne piwko a dla głodnego coś do zjedzenia.

olamala
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2015, 11:15

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: olamala »

Nie polecam kąpieli w takich miejscach....






___________________
Wykończenie wnętrz

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: Inkub »

Byłem w jelczu w weekend. fakt ludzi od cholery. Jesli nie przeszkadza Ci cmentarz obok i "kapiel z trupami" to smialo. Polecam tez chrzastawe ale z parasolem bo cienia nie uraczysz. Natomiast nie polecam morskiego oka. Syf sie tam zrobil juz jakies 3lata temu.

Wrocławianka
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 6 czerwca 2015, 06:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rekreacja nad wodą

Post autor: Wrocławianka »

mieszkaniec987 pisze:Proponuję Jelcz-Laskowice. Trochę ciasno na plaży, ale jest dla spragnionych zimne piwko a dla głodnego coś do zjedzenia.

Oo to chyba tam, gdzie ostatnio nie dojechałam :) To po drodze do Kamieńca Wrocławskiego, prawda? Właśnie tam wylądowałam nad wodą, ale nie polecam kąpieli...Tydzień plam na skórze :(
W ten weekend planuję właśnie tam, gdzie piszesz, ale patrząc na prognozę pogody określenie "ciasno na plaży" nabierze nowego znaczenia :)

Dzięki za info!

ODPOWIEDZ