Wyborczy stan wojenny!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

[ naruszenie regulaminu - powielenie treści z innych wątków ]

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

Niestety mój obrazek został usunięty z forum przez administratora z powodu naruszenia regulaminu ale w młodości utkwił mi w głowie pewien obrazek i jakoś tak mi się skojarzyło.

http://s5.ifotos.pl/img/fitekjpg_whxrhph.jpg

A nasze forum też jakby mocno oblegane prze jednego z użytkowników:)

ObywatelGminy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 17:06

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: ObywatelGminy »

Bronisław Czapla pisze:Niestety mój obrazek został usunięty z forum przez administratora z powodu naruszenia regulaminu ale w młodości utkwił mi w głowie pewien obrazek i jakoś tak mi się skojarzyło.

http://s5.ifotos.pl/img/fitekjpg_whxrhph.jpg

A nasze forum też jakby mocno oblegane prze jednego z użytkowników:)

Milan daj już spokój... To już nawet nie jest śmieszne...

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Szanowny Adminie apeluje do Ciebie, na tym forum jest totalne obrzucanie się błotem ale to co pokazuje jakiś prymityw zwany Bronisławem Czaplą to już zakrawa na całkowite bagno, ten "człowiek"( w cudzysłowiu bo po ostatnim wpisie to do człowieczeństwa dużo mu brakuje) przekroczył wszelkie normy kultury, usuwaj posty tego debila, niech to forum będzie dla ludzi którzy mają choć trochę w sobie kultury. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opcji politycznej ale na miły Bóg nie w tej formie co ten prostak Czapla czy cholera go wie kto to jest,"człowieku zastanów się nad sobą nie porównuj obecnych czasów do stanu wojennego, ja go przeżyłem w Wa-wie na 1 i 3 maja nie niejeden wpi...ol od zomozy dostałem i jak dzisiaj patrzę na takie posty, jakiegoś totalnego debila to się zastanawiam czy warto było. Mamy demokrację, nieważne kto jakie ma poglądy ale czy nie możemy choć w minimalnym stopniu okazywać sobie(adwersarzom) trochę szacunku.

Teos
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 24 listopada 2014, 16:07

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Teos »

Mr.Czapla ciekawe co dziadek robił a 1938 roku? Tak jak wszyscy pozdrowienia rzymskie

pawlo
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2014, 18:15

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: pawlo »

poco zaczynac z takim gadac jak taki czlowiek jest bez zasad on wykonuje tylko polecenia, a opisywanie czyje, pozostawiam bez odpowiedzi

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

ObywatelGminy pisze:
Bronisław Czapla pisze:Niestety mój obrazek został usunięty z forum przez administratora z powodu naruszenia regulaminu ale w młodości utkwił mi w głowie pewien obrazek i jakoś tak mi się skojarzyło.

http://s5.ifotos.pl/img/fitekjpg_whxrhph.jpg

A nasze forum też jakby mocno oblegane prze jednego z użytkowników:)

Milan daj już spokój... To już nawet nie jest śmieszne...
ObywatelGminy, jeśli masz dowód na to ,że Usak to Czapla to również mam do Ciebie prośbę,trzeba to pokazać wyborcom i takich ludzi całkowicie odsunąć od jakiejkolwiek władzy

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

Teos pisze:Mr.Czapla ciekawe co dziadek robił a 1938 roku? Tak jak wszyscy pozdrowienia rzymskie
W 1938 mój dziadek bez szkoły orał pole, i nie widział nawet co to Niemcy…
denis pisze:…. jakiś prymityw zwany Bronisławem Czaplą ……, usuwaj posty tego debila, niech to forum będzie dla ludzi którzy mają choć trochę w sobie kultury. ….. ten prostak Czapla
…. ale czy nie możemy choć w minimalnym stopniu okazywać sobie(adwersarzom) trochę szacunku.
Oczywiście że możemy okazywać adwersarzom szacunek – skoro pan to postuluje to proszę zacząć od siebie. Co do obrażania kogokolwiek to ja powinien czuć się obrażony (prymityw, debil, prostak)
denis pisze:…. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opcji politycznej ale na miły Bóg nie w tej formie co ten prostak Czapla
A dlaczego nie w tej formie? Uuważa Pan że forma, której Pan użył „prymityw, debil, prostak” bardziej przystoi ?
Sporo podobnych zdjęć Tuska (do niedawna szefa rządu) nie wywołało takiego oburzenia jak wasze. To zwykły żartobliwy pastisz. A podobieństwo miedzy Panami jest czysto przypadkowe.
Proszę wpisać TUSK w google.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: frodo »

Nie ma co się oburzać na Bronisława. Mem sam w sobie śmieszny. Ale świadczy on tylko o tym, że tonący brzytwy się trzyma. Fitek zmiażdżył Usaka w debatach, w internecie też bardziej (i merytorycznie) aktywny. Nikt już nie nabierze się na wojnę plakatową i zrywanie banerów z I piętra... więc produkują memy i straszą Fitkiem/Jaruzelskim.
PS. Panie Bronisławie, memy Tuska czy np. Dutkiewicza, to oddolna inicjatywa wkurzonych obywateli. Mem Fitka wygląda na tanią zagrywkę sztabowców drugiej strony

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Bronisław Czapla pisze:
Teos pisze:Mr.Czapla ciekawe co dziadek robił a 1938 roku? Tak jak wszyscy pozdrowienia rzymskie
W 1938 mój dziadek bez szkoły orał pole, i nie widział nawet co to Niemcy…
denis pisze:…. jakiś prymityw zwany Bronisławem Czaplą ……, usuwaj posty tego debila, niech to forum będzie dla ludzi którzy mają choć trochę w sobie kultury. ….. ten prostak Czapla
…. ale czy nie możemy choć w minimalnym stopniu okazywać sobie(adwersarzom) trochę szacunku.
Oczywiście że możemy okazywać adwersarzom szacunek – skoro pan to postuluje to proszę zacząć od siebie. Co do obrażania kogokolwiek to ja powinien czuć się obrażony (prymityw, debil, prostak)
denis pisze:…. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opcji politycznej ale na miły Bóg nie w tej formie co ten prostak Czapla
A dlaczego nie w tej formie? Uuważa Pan że forma, której Pan użył „prymityw, debil, prostak” bardziej przystoi ?
Sporo podobnych zdjęć Tuska (do niedawna szefa rządu) nie wywołało takiego oburzenia jak wasze. To zwykły żartobliwy pastisz. A podobieństwo miedzy Panami jest czysto przypadkowe.
Proszę wpisać TUSK w google.
Jak to jest zwykły żartobliwy pastisz to ja dziękuje, "człowieku" porównujesz kandydata na burmistrza do osoby,która wprowadziła stan wojenny, gówno mnie to obchodzi, czy jesteś Usakiem, czy jakimś innym popierdółką z jego obozu ale taki "pastisz" świadczy o Waszej klasie politycznej.

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

I jeszcze jedno, miałem obiektywny stosunek do kandydatów, ani Uszak, ani Fitek to nie są ludzie z mojej bajki, jakby wystartował Grom, to w pierwszej turze z paluszkiem byłby wygranym(mimo faktycznych kontrowersji Jego wypowiedzi ale ten typ tak ma i za to szacun Mu się należy, że nie jest" cukiernikiem")ale patrząc na wpisy jakiegoś Czapli, który porównuje Fitka do Jaruzela to sorki ale już wiem, że na Usaka to za ch... nie zagłosuje ja, moja rodzina i sąsiędzi

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

Nie należę do żadnego sztabu.
I też jestem wkurzonym mieszkańcem jednej z miejscowości Gminy nie miasta, Pan Fitek na burmistrza mi nie pasuje bo nie dotrzymuje słowa, a obiecuje jak każdy polityk wszystko.
Jak poczytać materiały to obaj mówią o tym samym - na debacie jednej byłem i nie odnoszę wrażenia wygranej Pan JF obaj Panowie to zacni kandydaci ale z JF to dla mnie już powtórka i mi nie pasuje.
denis pisze:, jakby wystartował Grom, to w pierwszej turze z paluszkiem byłby wygranym
Jasne, widzę że żyje Pan w świecie baśni.

Ps. Każdy głosuje według swojego rozum takie prawo demokracji, ale jeśli jeden obrazek na Pana tak wpływa i na Pana rodzinę i sąsiadów ... to bardzo przykre...

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Jerzy Fitek »

Z przykrością informuję wszystkich wyborców, że dzisiejszej nocy ekipy przestępców zniszczyły wszystkie moje plakaty i banery na terenie całej naszej Gminy i w to miejsce umieścili materiały wyborcze sygnowane przez KWW Porozumienie Gmina Siechnice 2030 Plus. Dodatkowo ponownie "znani" sprawcy wymalowali na murach świeżo wybudowanego ronda w Siechnicach obelżywe napisy na temat mojej skromnej osoby.
W związku z powyższym, po przeprowadzeniu rozmowy z komendantem Straży Miejskiej z której wynika, ze strażnicy miejscy którymi zarządza nasz burmistrz dr praw Milan Usak (kandydat na burmistrza na następna kadencję) nic nie mogą zrobić w sprawie przeciwdziałaniu łamaniu prawa na terenie naszej Gminy zobowiązałem naszego pełnomocnika wyborczego do wniesienia do Policji wniosku o ściganie przestępców. A ponieważ w miejsce moich plakatów zostały umieszczone materiały wyborcze kandydata dr praw M. Usaka wniosek dotyczy pociągnięcia do odpowiedzialności karnej osób odpowiedzialnych z KWW Porozumienie Gmina Siechnice 2030 Plus odpowiadających za te działania.
Apeluje do Szanownych Wyborców nie popierajcie przestępców którzy uważają, że jeżeli w przestrzeni publicznej naszej Gminy zostaną zniszczone wszystkie nasze materiały wyborcze, a w to miejsce umieszczone plakaty z wizerunkiem dr praw Milana Usaka to już nikt nie będzie wiedział, że Jerzy Fitek kandyduje.
Szanowni Państwo nie dajmy sobie wmówić, że łamanie prawa jest jedyną drogą do sukcesu wyborczego. Jednym z przykładów łamania prawa jest brak do dnia zakończenia wyborów projektu budżetu na 2015 rok,

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Bronisław Czapla pisze:Nie należę do żadnego sztabu.
I też jestem wkurzonym mieszkańcem jednej z miejscowości Gminy nie miasta, Pan Fitek na burmistrza mi nie pasuje bo nie dotrzymuje słowa, a obiecuje jak każdy polityk wszystko.
Jak poczytać materiały to obaj mówią o tym samym - na debacie jednej byłem i nie odnoszę wrażenia wygranej Pan JF obaj Panowie to zacni kandydaci ale z JF to dla mnie już powtórka i mi nie pasuje.
denis pisze:, jakby wystartował Grom, to w pierwszej turze z paluszkiem byłby wygranym
Jasne, widzę że żyje Pan w świecie baśni.

Ps. Każdy głosuje według swojego rozum takie prawo demokracji, ale jeśli jeden obrazek na Pana tak wpływa i na Pana rodzinę i sąsiadów ... to bardzo przykre...
Ch..u pi..ny siedziałem za komuny na wilczej 4 razy ,wp...ol dostałem aż mało, a Ty mi wyjeżdżasz,że jeden obrazek tak na mnie działa, wal się ch..

ODPOWIEDZ