Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
tomasz.j
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 06:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: tomasz.j »

Szanowni Państwo

poniżej tylko dla przypomnienia informacja gdzie jako mieszkańcy, w najbliższą niedzielę będziemy mogli oddać swój głos w tegorocznych wyborach samorządowych.



OBWÓD NR 7

SIECHNICE – Adama Mickiewicza, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Ciepłownicza 8-13, od 16 do końca, Cypriana Norwida, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Henryka III, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Bartla, Macieja Rataja, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Stanisława Lema, Stanisława Staszica, Władysława Grabskiego


Głosowanie w:
Przedszkole w Siechnicach
ul. Osiedlowa 23a
Siechnice



OBWÓD NR 8

SIECHNICE – Chabrowa, Ciepłownicza 1-7, 14-15, Jarzębinowa, Kwiatowa, Ogrodnicza, Osiedlowa

Głosowanie w:
Przedszkole w Siechnicach
ul. Osiedlowa 23a
Siechnice



OBWÓD NR 9

SIECHNICE – Cicha, Generała Świerczewskiego, Generała Emila Fieldorfa, Gimnazjalna, Jana Pawła II, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Modrzewiowa, Polna, Słoneczna, Sportowa, Świętego Floriana, Zacisze

Głosowanie w:
Gimnazjum
ul. Świerczewskiego 40
Siechnice


OBWÓD NR 10

SIECHNICE – 1 Maja, Energetyczna, Jesionowa, Szkolna, Wiosenna

Głosowanie w:
Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 4
Siechnice


OBWÓD NR 11

SIECHNICE – Azaliowa, Berberysowa, Bzowa, Cmentarna, Czeremchowa, Fabryczna, Graniczna, Jaśminowa, jesienna, Kalinowa, Kolejowa, Kościuszki, Letnia, Lwowska, Łąkowa, Mieszczańska, Opolska, Prawocińska, Witosa, Włościańska, Zachodnia, Zielona, Ziemska

Głosowanie w:
Urząd Miejski w Siechnicach
ul. Jana Pawła II 12
Siechnice

Pozdrawiam
Tomasz Jastrzębski

P.S.
dla osób które jeszcze nie miały okazji a chciałyby zapoznać się z moją osobą jako kandydatem do Rady Miejskiej zapraszam na:

http://jerzyfitek.pl/index.php/kandydaci-do-rady-gminy/tomasz-jastrzebski

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Witam,
jakoś nie widzę dyskusji i sylwetek konkurentów na radnego Rady Miejskiej ?
Zapraszam do dyskusji (jeszcze tylko niecałe 4 godziny) również kandydatów na burmistrza.
Szczegóły o mnie i o naszym komitecie wyborczym na mojej stronie internetowej www.JerzyFitek.pl.
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną oraz do czynnego udziału w wyborze nowego gospodarza naszej gminy. DOBREGO GOSPODARZA, KTÓRY WYZNACZA REALNE CELE I JEST SKUTECZNY W DZIAŁANIU.
Do zobaczenia przy urnach wyborczych.
Pozdrawiam wszystkich - Jerzy Fitek.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Życzę sobie i gminie, aby czas sprawowania władzy przez pana M.U. dobiegł jak najszybciej do końca.
Jeszcze nie narodził się nikt, kto dogodził by wszystkim,
więc głosy "przeciw", panie Jerzy będzie miał każdy, kto bawi się polityką.
"Złotousty" manipulant przekabacił na swoją stronę nawet swoją byłą konkurentkę,
której szkoda, bo to naprawdę wartościowa osoba.
Obecny Pan Burmistrz w czasie swoich rządów skupił się na promowaniu swojego (marnego)wizerunku,
obietnicach, zaspakajaniu swoich potrzeb i na "dogadzaniu" pracownicom...wiadomo ;)
Siechniczanie mają dosyć afer i oczekują godnego gospodarza miasta i Gminy.
Obecny Burmistrz,Pan M.U. zachłysnął się władzą niczym Juliusz Cezar,
zapominając o przedwyborczych obietnicach, o mieszkańcach,
a nawet o własnej rodzinie i dzieciach....
Szkoda,że nie wybudował nam Colloseum i nie zamówił lwów,
aby tam zwalczać konkurencję.. :)
Szanowni Siechniczanie,
ktoś kto kłamie , jest kłamcą,
ktoś kto zdradza, jest zdrajcą,
ktoś kto jest mądry , wybiera mądrze.
Życzę Nam wszystkim wszystkiego najlepszego..

pawlo
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2014, 18:15

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: pawlo »

SMOK dobrze powiedziane mocno powiedziane, ale czy nie za mocno, zatrzymajmy sie na chwile- nie znizajmy sie do tego poziomu intelektu.

pawlo
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2014, 18:15

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: pawlo »

wydaje mi sie ze jednak przyszly burmistrz wyciagnie wnioski i konsekwencje z dzialan poprzednika a jesli zostanie jak jest to i tak na nie dlugo bo kasiory ni ma i komisarz bedzie na wlosciach

ObywatelGminy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 17:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: ObywatelGminy »

Informacja dla mieszkańców głównie ulicy Wiosennej 14 oraz innych stałych mieszkańców gminy posiadających meldunek na czas określony nie ma was na listach wyborczych mogliśmy się dopisać do listy wyborczej do jedenastego listopada tylko kto wiedział że niema go na liście wyborców .Natomiast przewodniczący komisji wyborczej ma możliwość dopisania nas na specjalnej liście wyborców .Komisja wyborcza mieści się przy ul.Szkolnej 4 w szkole podstawowej nie dajmy pozbawić się prawa do glosowania :!:

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: renusia »

Post usunięty z powodu naruszenia ciszy wyborczej.
Ostatnio zmieniony sobota, 15 listopada 2014, 18:18 przez renusia, łącznie zmieniany 2 razy.

Zwykły mieszkaniec
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Zwykły mieszkaniec »

Szanowni Państwo,

Jako, iż wybory dobiegły końca, pragnę wypowiedzieć się na temat zaistniałych nieprawidłowości w trakcie głosowania.
Kilka tygodni temu zmieniłem miejsce swojego zameldowania i pomimo, że nadal jestem mieszkańcem Siechnic to nie mam prawa głosu tutaj (to prawo przysługuje mi w nowym miejscu zameldowania). Moje dzieci formalnie nadal pozostają mieszkańcami Siechnic i jak przystało na porządnych obywateli wybrały się aby oddać swój głos. Ze zdumieniem dowiedziałem się od nich, że nadal mogę iść głosować, gdyż w gminie nie dokonano wymeldowania i widnieję na liście uprawnionych do głosowania. Oczywiście starając się być prawą osobą nie skorzystałem z podwójnej możliwości oddania swojego głosu. Nie jest to jednak koniec historii. Poza moją osobą na owej liście znajduje się również mój zmarły sąsiad, którego nie było trudno zauważyć, gdyż nasze nazwiska mają podobny początek i znajdowały się blisko siebie na liście. Pragnę jedynie dodać, że po otrzymaniu takowej zdumiewającej informacji od swoich dzieci sprawdziłem owy fakt osobiście. Również osobiście mam zamiar sprawdzić czy przy moim nazwisku na liście osób głosujących w Siechnicach nie postawiono podpisu i czy nikt zamiast mnie nie skorzystał z mojego "prawa" do głosu. Myślę, że jest to jeden z dowodów na "prawidłową" pracę naszego pięknego, nowego Urzędu Miasta.

Korzystając z okazji, że cisza przedwyborcza się skończyła, nie znając wyników, pragnę zadać pytanie Panu J. Fitkowi:
Czy jeśli zostanie Pan Burmistrzem to będzie możliwość kupienia działki i postawienia domu w części rekreacyjnej Siechnic? Pytam, gdyż zauważyłem, że za Pana kadencji dokonano zabudowy parków w Zacharzycach, Grodziszowie i kilku innych miejscowościach naszej gminy (oczywiście kosztem 100 letnich drzew). Rozumiem, że zrobił to Pan za porozumieniem z mieszkańcami tych miejscowości?

ObywatelGminy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 17:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: ObywatelGminy »

to że pański zmarły sąsiad był na liście to nic za mnie ktoś się podpisał i pobrał karty do głosowania

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: walgula »

Znane są już wyniki wyborów?
Będzie druga tura 30 listopada?

Zwykły mieszkaniec
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Zwykły mieszkaniec »

Mam nadzieję, że zgłosi Pan/Pani zaistniałą nieprawidłowość? Nie możemy pozwalać na tego rodzaju zdarzenia. Komisja wyborcza to ludzie, których obowiązkiem jest rzetelna kontrola dokumentów tożsamości. Nie może być tam miejsca na pomyłki. Pozbawiono Pana/Panią praw obywatelskich, które mają nawet przestępcy. Komisja wyborcza dostałą pieniądze za wykonanie swojej pracy. Przypominam, że to nie był wolontariat.

Przypominam, że po wyborach wypada po sobie posprzątać. Rozumiem, że nie da się tego zrobić w jeden dzień skoro oklejanie wszystkich przystanków, tablic i słupów zajęło 2 tygodnie, ale mam nadzieję zobaczyć rzetelną pracę osób za to odpowiedzialnych.

ObywatelGminy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 13 listopada 2014, 17:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: ObywatelGminy »

I mamy drugą turę J.Fitek kontra Doktor

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

zle informacje darku milan burmistrzem

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: walgula »

to zdecydujcie się w końcu;)

ODPOWIEDZ