Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: icodalej »

Jerzy Fitek pisze:Modlitwa nawet tak bogobojnego burmistrza jak dr Usak to zdecydowanie za mało. Teraz potrzeba pilnie zrobić projekt budżetu na 2015 rok, gdyż dalej go jeszcze nikt nie widział. Jak już będzie to nowo wybrani radni chyba po zapoznaniu się z nim bedą zmuszeni go zatwierdzić, gdyż nie widzę innego wyjścia, bo już za 2 miesiące moze to za nich zrobić kto inny. A w ciągu 4 tygodni grudnia br. czyli już za chwilę rozstrzygną się takie kwestie min. jak to czy gmina będzie musiała pilnie oddać unii europejskiej ok. 3,5 miliona zł za zawalony totalnie przez p. Uszaka projekt Odra Vello ze stadionem w Siechnicach oraz uzyskanie kolejnych nowych kredytów na spłatę wymagalnych zobowiàzań. Chyba przez " łzy" się cieszę, że przegrałem wybory?
Mam nadzieję, że to co Pan napisał nie jest prognozą kierunku działania "pańskich" radnych w nowej kadencji. Negowanie wszystkiego nie jest sposobem na opozycję, podobnie jak uparte rozsiewanie opinii typu: "zawalony totalnie przez p. Uszaka projekt Odra Vello ze stadionem w Siechnicach". Jeśli chodzi o ten temat to sugeruję raczej aby za bardzo głosu Pan nie zabierał bo przyczyna problemów w tym projekcie nie leży bynajmniej w tej kadencji. Jedyny błąd Usaka polegał na tym, że zabrakło mu odwagi na wyrzucenie tego projektu do kosza. Podobnie jak kilku innych zresztą.

milo
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 18:25

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: milo »

Już nie mamy na to wpływu. Co będzie to będzie. Czas pokaże.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

i co dalej - ile Usak będzie zwalał winę za swoje działania na Fitka. Rozumiem pierwszy rok urzędowania, bo odziedziczył budżet, nawet drugi. Ale sorry, minęła cała kadencja. Nie da się ciągle zwalać winy na poprzednika. Zauważ, że dzieje się tak zazwyczaj w przypadku inwestycji, których nie udało się zrealizować w terminie... Rozumiem, że można zawalić jedną inwestycję, ale tyle. Za Usaka, chyba żadnej nie dało się w terminie zrealizować. Albo on jest nieudacznikiem, albo ma nieudolnych ludzi, których zatrudnił (bo jak wiemy, rotacja była spora, a i podwyżki nie byle jakie).

JanPawlak
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 1 grudnia 2014, 17:48

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: JanPawlak »

witam ponownie jest tak, jak nie bedzie nowej szkoly w siechnicach, osrodka zdrowia, stadionu, planow zagospodarowania terenu dla wszystkich miejscowosci, splaconych zobowiazan. to jak nazwiemy Pana doktora skoro powiedzial ze on nie obiecuje tylko ZROBI pomyslcie o tym moi drodzy

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: icodalej »

Właśnie najpoważniejszym błędem Usaka w pierwszym roku było nie przeprowadzenie zmian w najważniejszym wydziale- inwestycyjnym. Jak źle planowali i nadzorowali inwestycje za Fitka tak samo źle robili to za Usaka.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Jest taka Gmina,
Gdzie kopniesz- gów..o,
Chociaż na pozór
ślicznie i równo!
Ktoś "coś" tam szyje,
INNY się pruje,
są "blank" porządni ,
lecz są i chu...!
Wybór już zapadł,
nie ma co wnikać,
za cztery lata,
będziemy rozliczać..

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

[[nar.reg.]]
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 grudnia 2014, 23:14 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: nar. reg. punkt 7. Kolory, powiększoną czcionkę podczas pisania postów stosujemy tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. Nie można używać ich do kolorowania całych wypowiedzi.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Jak czytam takie brednie to mi się robi bardzo smutno. Info dla wszystkich moich przeciwników - wręcz cieszę się, że jednak przegrałem. Jak już wcześniej informowałem jak tylko uzyskałem wiedzę kto wygrał II turę to niezwłocznie przekazałem p. Usakowi gratulacje i życzenia powodzenia. A "moim Radnym" przekazałem życzenia owocnej współpracy z wybranym burmistrzem. A to, że będzie trudno to już chyba wszyscy wiedzą. Myślę, że już ta kadencja będzie zasługą tylko p. Usaka!

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

Ja tez sie ciesze ze pan panie Fitek przegral bo prawdziwy burmistrz powinien sie cieszyc tylko z wygranych i sukcesow czlowiek ktory sie cieszy z przegranej i straty pieniedzy ( kampania) to chyba powinien sie leczyc a nepewno nie sprawowac stanowiska burmistrza wiec jest chyba wszystko ok !!!!! panie Fitek bo cieszymy sie obaj!!!!!

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Obaj cieszymy się z wyniku wyborow, ale każdy innego powodu. I na tym poprzestańmy. Podziwiam za pilność w śledzeniu wpisów w internecie. Emerytura czy bezrobocie ? Bo chyba nie w pracy ?

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

W pracy ale u siebie .pozdrawiam.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

To prawie jak ja. Ale prawie to jednak nie to samo. Też pozdrawiam.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

Ma Pa racie prawie to nie to samo. Z powazaniem

TrabaBomba
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2014, 07:24

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: TrabaBomba »

Do Admina: Panie zamknij wątki dotyczące wyborów, bo obu stroną zaczyna wychodzić słoma z butów a do tego g... się obrzucają.

ODPOWIEDZ