Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

jeżeli ten [] Obywatel Gminy tak się cieszy, czy to oznacza zwycięstwo M. Usaka?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 18:04 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg. - obrażanie innych uczestników dyskusji

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: renusia »

WYGRALIŚMY OBYWATELU GMINY!!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
NIECH TERAZ ZAMÓWIĄ SOBIE TE ZIOŁA .....NA USPOKOJENIE PRZECIWNICY, KTÓRZY NAS OBRAŻALI NA FORUM PRZED WYBORAMI :lol: :lol: :lol: :lol:

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

Czerwony [], frodo, bolec, stolec leszek darek kito ze Swierczewskiego. Po pierwsze PAN DOKTOR MILAN USZAK. Powiedz mi tylko z jakiego wykresu korzystales, łudzac sie, ze komuch wygra? Pobierales go z filmu "Kosmiczne jaja" czy "Glupi i jeszcze glupszy"? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 18:05 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg. - obrażanie innych uczestników dyskusji

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: renusia »

:lol: :lol: :lol: :lol: lepiej być zielonym trollem, niż czerwonym idolem :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Obywatel Gminy powiedz mi, dlaczego []? Wiesz co jest najbardziej smutne w tym wszystkim? Nie, nie to, że Fitek przegrał, bo dla mnie to bez znaczenia, czy gminą będzie rządził Fitek czy Usak. Gmina na tym ucierpi, nie ja. Najbardziej smutne jest to, że jesteś [] z najbliższego otoczenia burmistrza, bo szybko znałeś wyniki wyborów. I tylko pozostaje pytanie, czy on aprobował to co wyrabiałeś na tym forum (a tobie podobni na ulicach gminy), czy była to twoja inicjatywa. Jeśli to pierwsze, to źle wróży gminie.
PS. Fitek przegrał, taka wola mieszkańców i trzeba to uszanować. Ale bezcenne było to, jak przez te dwa tygodnie sraliście po gaciach, w ostatnią niedzielę już naprawdę rzadką kupą, że przegracie i skończy się źródełko w Ratuszu dla wielu z was.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 18:06 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg. - obrażanie innych uczestników dyskusji

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

pisalem ci skumaj!!!!!!!! a tu nic !!!!!!!! piszac ten pierwszy w miare inteligentny post zanalizowales swoje wczesniejsze posty??????? od kiedy fitek ci jest obojetny??????? i to jest dopiero dramat!!!!!!!

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: icodalej »

Panowie wyluzujcie.
Żaden z Was nie wystawia dobrego świadectwa popieranym kandydatom. Tym bardziej, że wybór został dokonany i do pracy trzeba się wziąć. I patrzeć władzy na ręce. To że popierałem Usaka nie powoduje, że nie będę go krytykował. A Panu Jerzemu Fitkowi wypada życzyć powodzenia na nowej drodze życia.

ann.kow
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 24 listopada 2014, 13:17

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: ann.kow »

Rycerzu Mike - Michale to przykre, że przez zaangażowanie w pisanie na forum nie mogłeś spędzić więcej czasu na modlitwie, z czym się obnosisz i krytykujesz innych, twoim zdaniem, mniej prawych ludzi. Co zrobisz ze swoim sumieniem w związku z wylewaniem pomyj na forum? I jak to jest być hipokrytą?
Smoku - Krzysztofie, dla ciebie mam natomiast propozycję, abyś swoją negatywną energię, która nie będzie miała ujścia przez następne 4 lata, przeznaczył na kampanię wartą uwagi /warto zrobić coś dobrego, zamiast tylko siać nienawiść, prawda?/. Oto moja propozycja, bardzo bliska mojemu sercu:

https://plus.google.com/+wyborcza/posts/bMio1qLSHFd

Awatar użytkownika
Rycerz Mike
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2014, 06:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Rycerz Mike »

Prawda jest taka, że Pan Usak wygrał ponieważ nie miał równego sobie kontr kandydata. Pan Fitek był odgrzewanym kotletem, ale mimo wszystko sumienie podpowiadało mi że lepszy będzie odgrzewany kotlet niż gnijący już mielony. Podsumowując wybory można stwierdzić że odbywały się w tonie: kto za obecnym burmistrzem, kto przeciw.

Siechnice są bliskie memu sercu, i mam nadzieję że Panu Burmistrzowi nowej kadencji również. Postanowiłem wierzyć, że większość się nie myliła i Pan Usak stanie na wysokości zadania i swoimi mądrymi decyzjami wyprowadzi gminę na prostą. Tego mu życzę i tak jak zapewne wszyscy mieszkańcy.

Więc.

Panie Burmistrzu. Gratuluję i życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Ann.kow - Agnieszko dzięki za tak cudowne rady:)
Twoja mądrość i "szczodrość" jest słynna:)
Gratulacje dla wygranego.

Awatar użytkownika
Rycerz Mike
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2014, 06:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Rycerz Mike »

Ann.kow - Agnieszko. Tą drogą właśnie będę szedł.

Tylko modlitwa mi pozostała. I zaczyna się sprawdzać ludowe przysłowie: "jak trwoga, to do Boga"

http://youtu.be/egY8rUpxqcE

Modlitwa... taką drogę wybieram...

Allahu ‘alam, audhu billah

tylko modlitwa...

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Modlitwa nawet tak bogobojnego burmistrza jak dr Usak to zdecydowanie za mało. Teraz potrzeba pilnie zrobić projekt budżetu na 2015 rok, gdyż dalej go jeszcze nikt nie widział. Jak już będzie to nowo wybrani radni chyba po zapoznaniu się z nim bedą zmuszeni go zatwierdzić, gdyż nie widzę innego wyjścia, bo już za 2 miesiące moze to za nich zrobić kto inny. A w ciągu 4 tygodni grudnia br. czyli już za chwilę rozstrzygną się takie kwestie min. jak to czy gmina będzie musiała pilnie oddać unii europejskiej ok. 3,5 miliona zł za zawalony totalnie przez p. Uszaka projekt Odra Vello ze stadionem w Siechnicach oraz uzyskanie kolejnych nowych kredytów na spłatę wymagalnych zobowiàzań. Chyba przez " łzy" się cieszę, że przegrałem wybory?

Awatar użytkownika
Rycerz Mike
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2014, 06:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Rycerz Mike »

Czyli wizja Siechnic w 2030 roku może być prawdziwa?

http://youtu.be/kJg_gjWbBBo

Jeśli się myliłem, niech mi Allah wybaczy. Bo tylko modlitwa mi pozostała.

Agnieszko, jeszcze raz dziękuję za wskazanie mi drogi.

أستغفر الله

Allahu akbar Astaghfirullah

JanPawlak
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 1 grudnia 2014, 17:48

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: JanPawlak »

witam. gdzie [] Zasraniec Obywatel Gminy
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 17:59 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg.

ODPOWIEDZ