Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Traba Bomba - przygadał kocioł garncowi..
Obydwaj kandydaci mają swój elektorat,
który wypowiada się na forum lub w inny sposób
zgodnie z własnymi przekonaniami.
Na wszystkie spotkania przedwyborcze z P. Usakiem jeździła cała jego straż przyboczna z Urzędu.
Mają prawo? Oczywiście, dlaczego nie ?
Ale wysyłanie pracowników Urzędu w celu niszczenia plakatów konkurenta... No comments...
Nie widziałem jednak ani jednego plakatu p. Usaka
"udekorowanego" w niewybredny komentarz,
niecenzuralne słowo czy ozdobionego gustownym falusem etc.
Już sam ten fakt, wiele mówi o poziomie elektoratu jak i samego kandydata..
P. Usak krytykuje zadłużenie Urzędu do którego przyłożył się solidnie.
Taki z Niego doskonały gospodarz ??
A co z jego własnym zadłużeniem (900000 zł?) Hmmm...
Pokrętne odpowiedzi i straszenie sądami..
Popytajcie ludzi którzy pracowali u p. Usaka jak szanuje pracowników..
A co do agresywności reklam i ilości plakatów wyborczych to proszę się pokusić
i policzyć na wybranym odcinku plakaty jednego i drugiego kandydata..
Strach otworzyć lodówkę, bo p. Usak już tam może być.

mieszkaniec2
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 14 czerwca 2013, 09:59

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: mieszkaniec2 »

Mnie zastanawia dlaczego na forum OFICJALNIE nie wypowiada się panujący nam Burmistrz. Czy jest tak pewny swego zwycięstwa? A może nie ma odwagi taj jak P. Fitek odpowiadać na trudne pytania i wątpliwości mieszkańców. Olewanie mieszkańców gminy to Pana Burmistrza specjalność, ale chociaż w trakcie wyborów może lekki szacunek dla nas , wyborców!!! Pozdrawiam (może już ostatni raz :))panującego nam Pana Burmistrza

Antoni B
Posty: 2
Rejestracja: środa, 26 listopada 2014, 23:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Antoni B »

icodalej pisze:Jeśli jest prawdą (zakładam że tak jest) "Zerwanie plakatów Pana Fitka" to jest to ewidentnie złe.
Natomiast już stwierdzenie "okazuje kulturę i desperację ludzi dra Prowidenta" jest nadużyciem. Nie wiadomo kto zerwał plakaty, kto nakleił nowe czy byli to ci sami ludzie. Równie uprawniony jak wniosek @ewawolska jest np. to że zrobili to "ludzie Fitka" w ramach prowokacji.
Nie wiemy jak było, więc piszmy o zdarzeniach a nie ferujmy wyroki.
Mniej więcej wiadomo urzędnicy, pracownicy spółek, GOSiR prawdopodobnie przyłapano dwóch bandziorów gdzie ponoć się wygadali, że było to robione z przykazu naszego obecnego Burmistrza M U. Raczej ludzie p. Fitka nie zrywali by i nie wieszali p. Uszaka plakatów w te same miejsca w ramach prowokacji-to nie logiczne. Z taką armią jaką posiada p.Uszak, która czeka na wypłaty nadgodzin czy też dużych nagród i innych obietnic, żaden kandydat nie wygra niestety z zasobami publicznymi, które są do dyspozycji też. Najgorsze jest w tym wszystkim, że się to dzieje za publiczne pieniądze, za nasze podatki -które pewnie też wzrosną niestety. I nad tym należy ubolewać.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

antoni b a gdzie i kogo zlapali???????? prosze o konkrety!!!!!! czy to znowu wasze klamstwa!!!!!! a moze ludzie poprostu nie chca fitka truciciela bo to sa 100% fakty truje halda tym pylem albo za oknem krematorium bo tez 100% fakty a nie bezsensowne mity!!!!! wiec jasno i przejzyscie panie antoni gdzie i kogo zlapali i co mowili????? konkrety nie klamstwa!!!!!!!

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Obywatel gminy; W 2010 roku świadomie, wielokrotnie zapowiadając nie kandydowałem na kolejną kadencję burmistrza Siechnic, zdecydowałem się wyłącznie na radnego powiatu z zamiarem podjęcia funkcji starosty powiatu. Zostałem wicestarostą i do listopada 2013 pełniłem tę funkcję. Radnym byłem do końca kadencji 2014, w tej kadencji kandyduję zgodnie z przepisami na burmistrza Siechnic.

TrabaBomba; Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy komitet wyborczy przedstawi szczegółowe sprawozdanie z wykazem osób dokonujących wpłaty na konto. Tam pan przeczyta dokładnie kto i ile przekazał na konto komitetu – moje i Pana Usaka.
Ostatnio zmieniony piątek, 28 listopada 2014, 15:08 przez Jerzy Fitek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Obywatel Gminy,
uspokój się , bo aż uszy bolą od czytania Twoich postów.
Nie wszyscy mają wgląd oraz prawo do upubliczniania danych osobowych,
a zainteresowane osoby dokładnie wiedzą o kogo chodzi.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

smok kretynie jak cie uszy bola od czytania to ty jestes mutantem bo mi oczy wiedna od czytania :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

O rany, Obywatel Gminy...
Tobie to chyba kora mózgowa odpadła...

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

smok a teraz policz ilu forumowiczow na tym forum jest od fitka sami sie mielicie miedzy soba i tu wlasnie brak kory mozgowej a my robimy swoje 8 godz do ciszy wyborczej wiec heja zdzierac klawiatorki

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Obywatelu Gminy..
Lepiej zdzierać klawiaturki, niż czyjeś Plakaty wyborcze.
Lepiej pisać na forum, niż na murach farbą.
P.S.
Pogadaj z lekarzem , bo wydaje się ,że Cię okłamuje..

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Bronisław Czapla »

mieszkaniec2 pisze: A może nie ma odwagi taj jak P. Fitek odpowiadać na trudne pytania i wątpliwości mieszkańców.
Ja tu trudnych pytań do Pana Fitka nie widziałem za to obietnic bardzo dużo (notabene w treści nie innych niż Uszaka).
Antoni B pisze:Mniej więcej wiadomo urzędnicy, pracownicy spółek, GOSiR prawdopodobnie przyłapano dwóch bandziorów gdzie ponoć się wygadali, że było to robione z przykazu naszego obecnego Burmistrza M U. Raczej ludzie p. Fitka nie zrywali by i nie wieszali p. Uszaka plakatów w te same miejsca w ramach prowokacji-to nie logiczne. Z taką armią jaką posiada p.Uszak, która czeka na wypłaty nadgodzin czy też dużych nagród i innych obietnic, żaden kandydat nie wygra niestety z zasobami publicznymi, które są do dyspozycji też. Najgorsze jest w tym wszystkim, że się to dzieje za publiczne pieniądze, za nasze podatki -które pewnie też wzrosną niestety. I nad tym należy ubolewać.
Nie należy ubolewać tylko powiadomić prokuraturę lub policję jeśli posiada Pan taką wiedzę
Kodeks postępowania karnego Dz.U.1997.89.555 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - art. 304 § 1
Ale proszę pamiętać, że gdyby Pan jednak składał fałszywe zeznania to Jest to przestępstwo z art. 233 §1 kk, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Zamiast pisać po forach do dzieła.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

smok skumaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Obywatel gminy już raz kiedyś wykazałem, że jesteś analfabetą. W większości swoich postów udowadniasz również, że jesteś debilem. Pisanie, że krematorium będzie truć okolicę jest właśnie debilizmem. To obiekty są "czystsze" niż niejeden zakład. Obowiązują w nich wyśrubowane normy ekologiczne. Ale nie, lepiej szczekać, że krematorium będzie truło i jeszcze spopielone zwłoki będą osiadały na domach. Takie, typowe dla inteligentnych inaczej, granie na najniższych instynktach i obawach społecznych.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Zerwanie plakatów i obraźliwe obrazki na forum czy bazgroły w gminie mówią same za siebie. Zastanówmy się, jakiego chcemy mieć burmistrza.

ODPOWIEDZ