Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
milo
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 18:25

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: milo »

Druga zmiana w podstawówce to nie problem, zwykłe kapryszenie. Rodzice czasami pracują na trzy zmiany i są w stanie się zorganizować. Szkoła jest fatalnie zarządzana. Którykolwiek z Panów zostanie burmistrzem prędzej czy później będzie musiał się tym zająć. P. M.U.próbował coś zmienić, a teraz trzeba zmierzyć się z problemem, który się pojawił . P.J.F. ma doświadczenie i na pewno też nie pozwoli na to co tam się dzieje.

Awatar użytkownika
powiatwro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 29 września 2014, 10:35
Kontakt:

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: powiatwro »

W Siechnicach w sumie bez niespodzianki, druga tura była do przewidzenia. Trzęsienie ziemi za to w powiecie, a później zapewne i w starostwie
Wybory do rady powiatu: PSL zdecydowanie wygrywa

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

LUKASZU KROPSKI pan się chyba pomylił i nie wie skąd ma te glosy. Wypadałoby podziękowac Energetykowi,rodzicom a przede wszystkim prezesesowi który pana poparł wiec radze się zastanowic czy chodzi tu o głosy z komitetu z którego pan pochodzi, ktory przegrał znacząco co do burmistrza i radnych wiec proszę przemysleć sprawe

Łukasz.Kropski
Posty: 34
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 20:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Łukasz.Kropski »

Szczerze dziękuje każdej osobie która zagłosowała i poparła moją osobę. Również Energetykowi, którego jestem częścią.

A jeżeli chodzi o moją pomyłkę to są już oficjalne wyniki. Zapraszam do weryfikacji:)

Liczba głosów ważnych: 6804

Milan Usak - 3038 głosów 44,65%
Jerzy Fitek - 2166 głosów 31,84%
Edward Skiba - 1031 głosów 15,15%
Ryszard Krawczyk - 569 głosów 8,36%

snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: snajper »

No to zgodnie z informacją powiatwro Pan Jerzy Fitek może być w nieciekawej sytuacji. Jeżeli się potwierdzi informacja ze strony to nie otrzyma mandatu radnego powiatowego. Tym samym jeżeli nie uda się zdobyć stanowiska burmistrza, trzeba się będzie przekwalifikować :)

Gratulacje dla wszystkich nowych i nowych starych radnych.

Kazik-Jaroch
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 23:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Kazik-Jaroch »

hmm tak sobie czytam te wszystkie wpisy i się zastanawiam???? Jak można byc tak zakłamanym człowiekiem patrzyć ludziom w oczy na wiecach wyborczych obiecując gruszki na wierzbie przecież pan burmistrz wszystko co zrobił to tylko w swoim interesie.A nawet wiem że wojował swoim interesem zniszczył pan komus zycie rozbił rodzinę swoją i swojego kolegi (ponoć) żona kolegi to swiętość ale zasad burmistrz nie musi przestrzegać jest nietykalny jak mówi (żadnej afery nie było) a była to już prawie rok jak wpadłeś w hotelu Campanile bo was nakryli za czyje pieniążki te wyjazdy służbowe z panią A i wizyty w hotelach teraz wiem czemu brakuje pieniążków w Gminie pan Burmistrz po prostu je prze......ł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: icodalej »

Proponuję wszystkim rozpalonym głowom szklankę zimnej wody. Wypić albo wylać na głowę.
Jak pisał SJL: "Tonący brzydko się chwyta". Wyciąganie osobistych (faktycznie mało chlubnych) wątków - przytyki do wiary i łóżka- świadczą tylko i wyłącznie o skrajnej desperacji przeciwników MU.
Może jednak warto popatrzeć na konkrety- liczby, działania, rozpoczęte projekty. No i spadek po 12 latach poprzednika.
PS. A swoją drogą zabawne jak wzrasta ilość nowych użytkowników forów kilka dni przed wyborami. Oczywiście zazwyczaj są najbardziej aktywni i agresywni.

Kazik-Jaroch
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 23:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Kazik-Jaroch »

[naruszenie regulaminu]
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 listopada 2014, 00:03 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Rażące naruszenie regulaminu. Pomimo tego, że temat wyborów budzi emocje proszę o zachowanie minimum kultury.

Kazik-Jaroch
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 23:06

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Kazik-Jaroch »

icodalej może byś się przedstawił co takiego naruszał mój wpis mam wrażenie ze jesteś strażnikiem forum który musi usuwać nie wygodne wpisy a gdzie wolność słowa nikogo nie obraziłem ale mam prawo do wyrażania swojej opini po co forum skoro usuwacie nie wygodne wpisy

[administrator] usunięty wpis (jedyna "interwencja" podczas kampanii - więc chyba na pytanie "gdzie wolność słowa" i "usuwacie nie_wygodne wpisy" nie muszę odpowiadać) został zapisany na wypadek przekazania sprawy do organów ścigania. Użytkownikowi "Kazik-Jaroch" zostały przekazane dane kontakowe jeżeli uważa, że zostały naruszone jego prawa. Dyskusja jest jak najbardziej otwarta, a forum (jak cały portal siechnice.com.pl) jest niezależny.

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: icodalej »

Nie mam absolutnie nic wspólnego z moderacją Twojego wpisu.
A strażnikiem na tym forum na pewno nie jestem :)
Ale jak już wywołałeś mnie do odpowiedzi to taka moja sugestia: dużo łatwiej ktoś zrozumie Twoje myśli jeśli będziesz używał znaków interpunkcyjnych i wielkich liter na początku zdania.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

i co dalej? Liczby, działania?
- ja mijającą kadencję zapamiętam z tego, że gmina nie miała w kasie - chyba po raz pierwszy w historii - pieniędzy na faktury wymagalne;
- burmistrz i jego przyboczny (a w zasadzie dwóch) chciało czasowo sprzedać budynki gminne, a inne zastawić pod hipotekę (np. wodociągi i przedszkole);
- kredyty z "wieloletnioodroczonymi" terminami płatności - nasze dzieci bardzo się zdziwią;
- burmistrz pokazuje wykresy z poziomem zatrudnienia i mówi, nie wzrosło wcale od czasów Fitka - fakt, tylko że rotacja jest straszna, a i koszty tej samej liczby strasznie wzrosły;
- zadłużenie, które ponoć wcale nie jest takie wielkie - szkoda, że słupki na stronie urzędu gminy nie pokazują zadłużenia spółek miejskich, które "przejęły" część zadłużenia;

I co dalej? Jeśli masz konkretne liczby i działania przemawiające "za" burmistrzem, podziel się nimi.

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Karka »

Zgadzam sie niestety z Panem Kazikiem, dla mnie ktos kto nie szanuje swojej i kolegi rodziny, nie bedzie szanowal obcych ludzi , jakimi jestesmy My mieszkancy i tyle w temacie :(

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

zabolalo zabolalo oj jak zabolalo za chwile napiszecie ze Milan autem jezdzi do pracy a powinien rowerem jestem ciekaw do jakiego stopnia sie ponizycie czerwone hieny skumajcie w koncu ze ludzie tak chca i liczy sie demokracja i glosy powiedzialy prawde

pawlo
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2014, 18:15

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: pawlo »

Witam
Wszyscy piszecie lewy niedobry, prawy niedobry, interesy, zdrady,obrazy majestatu,ale wszyscy zapominacie o tych malych.Mieszkancy Grodziszowa sa wdzieczni za fabryke zarowek rteciowych co o maly wlos by nie powstala bo pan M dal zgode,ludzie z Sulecina za to ze wciagu ostatnich 4 lat nic sie dla nich nie zmienilo, tak samo w Szostakowicach Ozorzycach,Boguslawicach,Blizanowicach,Tresnie,w Lukaszowicach 3 lata temu ktos wykupil sobie polowe wioski i plac zabaw trzeba bylo zabrac z gminnego terenu. Przypisywanie sobie dokonan poprzednikow jest zwyklym oszustwem. No bo za tej kadencji zrobiono obwodnice, nowe waly asfalty tu i tam na drogach powiatowych, brawo, jestem za,tylko trzeba czytac miedzy wierszami. tak na prawde jacy radni podnosili lapki do góry jak powstawala wizja ratusza w Siechnicach, kto walczyl nie patrzac czy sa na to srodki. mozna sie oczerniac do konca.wszyscy pisza ja za tym czy tamtym ale z tych wpisow nic nie wynika, merytoryczne zero
Opamietajcie sie

ODPOWIEDZ