Blues-rock

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Blues-rock

Post autor: fender »

Czy są może w Siechnicach lub okolicach jacyś muzycy którzy chcą pograć blues-rocka?

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Blues-rock

Post autor: arkadiusz »

https://www.facebook.com/janusz.szmat

fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Re: Blues-rock

Post autor: fender »

dzięki za podpowiedź,ale z tego co się orientuję to chyba p.Janusz ma ludzi z którymi gra...

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Blues-rock

Post autor: arkadiusz »

na jakim instrumencie grasz?

fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Re: Blues-rock

Post autor: fender »

gitara,a Ty grasz na czymś ?

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Blues-rock

Post autor: arkadiusz »

tez gram na gitarze-może razem byśmy coś spróbowali?

fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Re: Blues-rock

Post autor: fender »

wysłałem tobie wiadomość na skrzynkę

obserwator12
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 17 września 2013, 10:38

Re: Blues-rock

Post autor: obserwator12 »

Witam ,Gram na klawiszach i sax tenor. Gramy? Szukamy basisty i perkusisty

obserwator12
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 17 września 2013, 10:38

Re: Blues-rock

Post autor: obserwator12 »

Może sa osoby grajace jazz, rock lub inne ..prosze info na prv. :[email protected]

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Blues-rock

Post autor: arkadiusz »

skromny basista słusznego wieku z własnym sprzetem-gram spokojnie po dzwiekach bez kombinacji-stara szkoła!

fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Re: Blues-rock

Post autor: fender »

no i super :) to jeszcze jakiś perkusista i można zaczynać...no i jakiś wokal by się przydał jeszcze (wokalista lub wokalistka-nie ma znaczenia)

Awatar użytkownika
wocash
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2005, 14:47
Kontakt:

Re: Blues-rock

Post autor: wocash »

Bardzo mnie cieszy ten wątek, bo sam też trochę muzykuję. Inicjatywa jak najbardziej słuszna! Dołączyć niestety nie mogę (wokal, gitara), bo z powodu częstych wyjazdów służbowych i delegacji już niestety mnie z jednego zespołu wyrzucili :lol:, ale trzymam kciuki.
Zapytać natomiast chciałem o coś innego. Trochę też w kontekście wyborów i związanej z nimi kiełbasy, trochę a propos możliwości i kierunków rozwoju gminy. Pytanie brzmi: macie gdzie grać? Chodzi mi o salę prób, gdzie dałoby się trzymać sprzęt, której lokalizacja nie powodowałaby z automatu protestów okolicznych mieszkańców (że hałas itp.). Pytam z czystej ciekawości: czy np. w siechnickim GCK fizycznie istnieje pomieszczenie spełniające ww. warunki, które dałoby się zaadaptować? Domyślam się, że główna sala ze sceną takich warunków nie daje, jest wykorzystywana do różnych zajęć/imprez, a ponadto korzystanie z niej oznaczałoby każdorazowe rozstawianie sprzętu itp.
Marzy mi się takie miejsce, bo to zawsze rodzi fajny ferment. Docelowo kilka zespołów, "podsłuchiwanie" się nawzajem, spektakularne transfery co lepszych instrumentalistów, wymiana doświadczeń/sprzętu. No i może jakieś koncerty, kariery... :D Taka sala prób funkcjonowała w moim technikum, sprzęt co prawda był dość wiekowy (hm... teraz to pewnie "vintage"), akustyka też niezazbytnia, ale i tak było to dla nas wtedy bardzo ważne miejsce. No i efekty też są: Magda Piskorczyk zaczynała właśnie w tej sali, jeśli nie znacie - polecam, w polskim bluesie i okolicach to już uznana marka.

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Blues-rock

Post autor: arkadiusz »

no to fakt-Magda Piskorczyk to Dama polskiego bluesa!No i trafiłes-niestety pomieszczenia na proby brakuje. Mozna wynajmowac sale w GCK , ale to wiadomo -trzeba wozic i rozstawiac klamoty a pozniej je zabrac. Ja swoje rozne wzmaki itp trzymam w garazu.Przydała by sie jakas zaufana ,, stodoła" w której można pograć i spotkać sie z innymi muzykami, wymienić doświadczenia itp.

fender
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 10:10

Re: Blues-rock

Post autor: fender »

Póki co nie ma miejsca na próby....ale mam nadzieję że jak się skompletuje skład to takowe się znajdzie :)

ODPOWIEDZ