Ośrodek zdrowia

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: Jerzy Fitek »

Mieszkańcy w swoich postulatach wielokrotnie zaznaczali, że budowa przychodni jest bardzo ważna. Jako burmistrz będę starał się, by takie przedsięwzięcie udało się zrealizować.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: Jerzy Fitek »

[[ Naruszenie regulaminu - powielanie postów (5x). Usunięty post widoczny jest w temacie "Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza" ]]

snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: snajper »

Odnoszę wrażenie, że od Pana Fitka możemy się spodziewać każdej obietnicy, łącznie z likwidacją smogu w Radwanicach (ulotka na forum). Co znaczy będę się starał. Jak nie wyjdzie to trudno. Przecież wiadomo, że gminy na przyszłą kadencję nie będzie stać na tą inwestycję o czym z resztą na debacie mówili obaj kandydaci.

milo
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 18:25

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: milo »

Więcej prawdy jest w słowach "starał się" p.Fitka niż "zrobię" drugiego kandydata (jakim kosztem !!!).

magwit
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2011, 12:30

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: magwit »

Czy ktos wie dlaczego odchodzi dr Sidorowicz? Pomijajac fakt ze doktor zachowala "poprawnosc polityczna" i odeszla dopiero po wyborach w ktorych kandydowala a w ulotce miala tyle postulatow do realizacji na rzecz mieszkancow itd to lekarzem byla dobrym

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: Jerzy Fitek »

Wielokrotnie mówiłem, ze zadaniem niezbednym do wybudowania nowego ośrodka zdrowia wraz z pełnym zakresem usług medycznych jest urególowanie stanu prawnego gruntów w Siechnicach (przy ratuszu) przeznaczonych na tą inwestycję. Następnie po przygotowaniu załozeń i koncepcji projektowych należy ogłosić przetarg na wyłonienie prywatnego inwestora (najlepiej jak by to bęła duża ogólnopolska firma medyczna), który za własne pieniądze wybuduje duży, nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt w którym na uzgodnionych w przetargu warunkach będzie przychodnia zdrowia z wszelkimi usługami specjalistycznymi dostępnymi dla naszych mieszkańców w ramach NFZ. Czas niezbędny na realizację tych planów wyniesie ok. 3 lat.

kasialis
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2018, 16:24

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: kasialis »

Mój ośrodek zdrowia korzysta z oprogramowania www.egabinet.pl/oferta/dla-lekarzy/ więc u mnie rejestracja trwa dosłownie chwilę. Nie musisz "wisieć" na telefonie a koniec końców i tak usłyszycie o braku miejsca. Wydaje mi się, że rejestracja online jest wygodniejsza :D :D :P

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Ośrodek zdrowia

Post autor: baletniczka »

Teraz to może być problem z przychodniami, bo część jest zamknięta, część prowadzi tylko telefoniczne konsulatacje. Problem jest z wypisaniem recepty :/ Na portalu lekarzonline.eu otrzymałam pomoc i lekarz wypisał mi zdalnie e-receptę na potrzebne leki. Polecam, bo nie trzeba wychodzić z domu.

ODPOWIEDZ