Spotkanie mieszkañców z "nowej" Jarzębin

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
ela
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2006, 19:10
Lokalizacja: Wrocław

Spotkanie mieszkańców z "nowej" Jarzębinowej?

Post autor: ela »

Hej , witam wszystkich przyszłych mieszkańców nowego osiedla przy ul. Jarzębinowej. Jak wiadomo, będziemy odbierać mieszkania w różnych terminach( ja - koniec kwietnia) i uważam że dobrze byłoby spotkać się w większym gronie aby wymienić doświadczenia i posiadane informacje na temat budowy i spółdzielni Nova Locum. Na forum Gazety można przeczytać różne, niekoniecznie optymistyczne opinie o spółdzielni i wykonawcach, ale są to głównie dość stare posty. Ciekawi mnie co przyszli mieszkańcy mają teraz do powiedzenia, zwłaszcza ża pierwszy termin odbioru już chyba minął. :oops: ale się rozpisałam...mam nadzieję że komuś będzie chciało sie to czytać :D

kakakalalal

Post autor: kakakalalal »

Mielismy dostac klucze koniec grudnia, niestety nadal czekamy :(

Syriusz

Post autor: Syriusz »

No cóż opóźnienie jest niezaprzeczalne. Można się tego było spodziewać. Teraz i tak wielkie mrozy i nic nie da się zrobić nawet wewnątrz (wykończenia, malowanie itp.). Pozostaje cierpliwie czekać.
Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość »

Puscili ogrzewanie w srodku i z tego co widzialam koncza klasc kafle na klatce schodowej :)

misza

Informacje na temat NOVA LOKUM

Post autor: misza »

Dzień dobry, mam zamiar skorzystać z oferty NOVA LOKUM. Jetem troche przestraszony wuzja kupna mieszkania :) czy ktos mógłby mi podpowiedzieć czy warto jest skorzstać z usług NOVA LOKUM? dziekuje pozdrawiam wszytskich szczęsliwców w własnym "kącie"

Gość

Re: Informacje na temat NOVA LOKUM

Post autor: Gość »

misza pisze:Dzień dobry, mam zamiar skorzystać z oferty NOVA LOKUM. Jetem troche przestraszony wuzja kupna mieszkania :) czy ktos mógłby mi podpowiedzieć czy warto jest skorzstać z usług NOVA LOKUM? dziekuje pozdrawiam wszytskich szczęsliwców w własnym "kącie" aha prosze o informacje na [email protected]

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witaj,
z tego co wiem to w budynku Nowej Locum przy ulicy Jarzębinowej pozostały chyba 3 lub 2 mieszkania i to dość nieatrakcyjne ale najlepiej zadzwoń do Spółdzielni o to numer:071-791-20-34 i się wypytaj dokładnie o wszystko. Ale jeżeli Cię to interesuje to na ulicy Ciepłowniczej powstaje nowa inwestycja spółki Alfaakt powstałej z Nowej Locum i tam też Ci wszystko na ten temat powiedzą.

Ewka

Post autor: Ewka »

Witam.
Odbiory mają być już niedługo (przynajmniej pierwzego eapu), my odbieramy w poniedziałek...
Ale co ciekawe odbierzemy mieszkanie i... nie będziemy mogli w nim nieszkać i podejrzewam, że inni też nie...
Więc po co odbiór...?
Co rozuniecie więc pod pojęciem "odbiór mieszkania?"
Fakt że będziemy mieli klucze w kieszeni to absurd.
Po co ta cała karuzela skoro nie możemy tam mieszkać i nie wiadomo kiedy się wprowadzimy.

A gdzie barierki balkonowe w pierwzym etapie?
Nie mówiąc już o odpryskach farby z pomalowanej części budynku, i o drugiej stronie budynku od strony tarasów?

Widzieliście zacieki z boku budynku? Mówię o cześci pomalowanej.

Pzdr

Maciek
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2005, 00:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Ewka pisze: Więc po co odbiór...?
Co rozuniecie więc pod pojęciem "odbiór mieszkania?"
Fakt że będziemy mieli klucze w kieszeni to absurd.
Po co ta cała karuzela skoro nie możemy tam mieszkać i nie wiadomo kiedy się wprowadzimy.

Pzdr
Najprawdopodobniej po to, że po odbiorze to na Was przechodzą wszystkie koszty związane z utrzymaniem mieszkania (np. ogrzewanie). Jeżeli znajdziecie w mieszkaniech jakieś usterki to lepiej nie podpisywać odbioru, umożliwi to Wam skuteczniejsze wyegzekwowanie ich usunięcia.

ODPOWIEDZ