ZGINĄŁ rower

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
alicja.m
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 10:33

ZGINĄŁ rower

Post autor: alicja.m »

UWAGA! W nocy z 3 na 4 sierpnia 2013r (z soboty na niedzielę) z ul. Jarzębinowej, okolice sklepu "Żabka" w Siechnicach zginął ROWER dziecięcy, niebieski z czarnymi błotnikami i bagażnikiem, na kierownicy zamontowana była lampka i trąbka. Jeżeli ktoś coś widział lub wie gdzie może być rower, proszę o kontakt: 535 417 540

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: ZGINĄŁ rower

Post autor: kfiatek73 »

Poszukiwany rower stał sobie zaparkowany, z włączonym oświetleniem, na środku chodnika przy Jarzębinowej. Jechałem do Wrocławia o godzinie 0:30 i wróciłem około pół godziny później i dalej stał w nienaruszonym stanie. Zapytaj w Straży Miejskiej której terenówkę w tym czasie widziałem na parkingu pod rurą może go zabezpieczyli...

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: ZGINĄŁ rower

Post autor: Karka »

Kto zostawia rower na chodniku w nocy?

alicja.m
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 10:33

Re: ZGINĄŁ rower

Post autor: alicja.m »

Karka pisze:Kto zostawia rower na chodniku w nocy?
Nie w nocy. Po 20 moje dziecko wracało do domu, postawiło tam na chwilę rower ale zaczepił je jakiś pijak i przestraszone uciekło a rower został. Godzina 20.00 - 20.30 w okresie wakacyjnym to chyba nie noc?

alicja.m
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 10:33

Re: ZGINĄŁ rower

Post autor: alicja.m »

kfiatek73 pisze:Poszukiwany rower stał sobie zaparkowany, z włączonym oświetleniem, na środku chodnika przy Jarzębinowej. Jechałem do Wrocławia o godzinie 0:30 i wróciłem około pół godziny później i dalej stał w nienaruszonym stanie. Zapytaj w Straży Miejskiej której terenówkę w tym czasie widziałem na parkingu pod rurą może go zabezpieczyli...
Dziękuję bardzo, dzwoniłam ale nie wpadli na taki pomysł

sncobywatel
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:16

Re: ZGINĄŁ rower

Post autor: sncobywatel »

Nieciekawa sytuacja strata roweru ale jednak powinno się chyba bardziej pilnować swoich rzeczy , niestety jak zauważyłem ostatnimi czasu przestępczość w Siechnicach jakby wzrosła to komuś rower zginął, to felgi odkręcili to spalony samochód przykładów wiele można by wymieniać może miasto mogło by zwiększyć etaty w policji i robić nocne patrole bo podczas weekendu naprawdę jest dość niebezpiecznie gdy pijane grupki panoszą się po ulicach a następnego dnia widać skutki w postaci połamanych znaków, koszy na śmieci zdewastowanych przystanków. Według mnie przydałyby się nocne patrole policji to by troszkę szajki poczuły jakąś kontrolę. Pisze o policji bo straż miejska to nieporozumienia jeśli chodzi o ich działalność

ODPOWIEDZ