Czy Alfaakt jest wiarygodna?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
tellico

Czy Alfaakt jest wiarygodna?

Post autor: tellico »

Witam
Zamierzam kupić mieszkanie w Siechnicach w nowobudowanym budynku przez developera Alfaakt. W Sieci znalazłem bardzo nieciekawe opinie na ich temat. Jestem przestraszony, w końcu mam im dać pieniądze, które będę spłacał całe życie. Z drugiej strony widzę, że budynki stoją i to całkiem ładne, ludzie mieszkają...
Czy macie jakieś opinie na temat tego developera? Bardzo proszę o odpowieź. Dzięki

Gość

Post autor: Gość »

czesc
Ja rowniez mam zamiar kupic mieszkanie w Alfaakt ,zadzwonili ze mozna podpisywac umowy , ale nie wiem co mam robic 2 tyg temu mieszkanie kosztowalo 172 tys a teraz 187 tys, to jest ich 5 % ...

tellico

Post autor: tellico »

Byłem w Alfaakt, na szczęście mają pozwolenie na budowę, wypis z księgi wieczystej jest w porządku (na ile się na tym znam). W każdym razie dostałem komplet dokumentów łącznie z wzorem umowy, z którym idę do Expandera. Z tego co mi mówiono podpisano już ok 80% umów na budynek drugi przy Staszica, z resztą się wstrzymali do sierpnia. Chodzi o galopujące ceny - po co mają sprzedawać taniej jak mogą drożej. Ceny ustalone na dzisiaj do czasu podpisania umowy w sierpniu mają się już nie zmienić, czyli jakieś 3290/m. Jeśli Ci wyliczyli 187tys to domyślam się, że chodzi o to 57metrowe mieszkanie. Mi za 53m podano cenę 174300zł. Miejmy nadzieję, że już nie wzrosną do czasu podpisania umowy...

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

ALFAAKT

Post autor: COOL »

Nie jest tak żle na bieżąco kontroluje ich prace i trzeba powiedzieć, że się sprężają juz budują parter. Nie uważam żeby byli tak strasznie nie wiarygodni. jeżeli ktoś chce być super obsłużony z kawką to niech idzie kupić sobie apartament za 7500 PLn za metr. Wtedy będą koło niego skakać. NIECH MOC I POGODA BĘDZIE Z PRACOWNIKAMI 8)
Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość »

witam
tak , ta kwota to za 57 m kw.
mysle tez o Polsystemie.
Na przelomie roku ma byc nowa inwestycja w Siechnicach , zastanawiam sie jeszcze nad ta firma...

mado

Czy Alfaakt jest wiarygodna?

Post autor: mado »

A może zagladają na forum ludzie, który kupili mieszkanie przy ulicy Staszica?

ODPOWIEDZ