Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
flo89
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 11:27

Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: flo89 »

Witam szanownych mieszkańców Siechnic. Mam do was ogromną prośbę. Wraz z żoną w niedługim czasie przeprowadzamy się do Siechnic aż z lublina, czekamy tylko na zakończenie budowy mieszkania w 4 segmencie bloków na osiedlu jak podałem w temacie. W związku z tym, że ostatnimi czasy deweloper nie kwapi się aby zaktualizować zdjęcia z budowy pojawia się prośba do was mieszkańcy, czy nie zechciałoby się komuś cyknąć kilka fotek jak aktualnie wygląda tam budowa, mieszkamy daleko i nie mamy kogo innego o to poprosić a sami rozumiecie jak wygląda oczekiwanie na wymarzone mieszkanko;)
Jeśli ktoś z forumowiczów mieszka niedaleko i miałby chwilę, będziemy bardzo wdzięczni ;)
Pozdrawiam

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: Kropka »

Witaj. Przejeżdżałam dzisiaj w okolicy - panowie poprawiali coś na daszku na balkonem w pierwszym segmencie. Ogólnie najczęściej widuję ich przy budowie pawilonów sklepowych, przy budowie budynku już rzadziej ( choć być może akurat w niefortunnych momentach przejeżdżam). Postaram się jutro/[pjutrze cyknąć parę fotek telefonem i skontaktuję się z Wami. Jakbym się nie odzywała to proszę o PW w ramach przypomnienia bo mimo młodego wieku skleroza mi czasem doskwiera:)

flo89
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 11:27

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: flo89 »

Bardzo dziekuje:) najbardziej interesuje nas czwarty segment, bo tam bedziemy mieszkac:) dziekuje za szybka odpowiedz, czekam na fotki ;)
A moze sa juz wsrod nas osoby, ktore otrzymaly juz klucze do mieszkania w tym budynku i podziela sie wrazeniami, jak sie mieszka, czy deweloper sie spisal, czy odbior byl o czasie i bez problemow. Kazda informacja jest cenna

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: grom »

Ostatnio widziałem suszące sie pranie w jednym z segmentów. Chyba ktoś już tam zamieszkał. Ciekawe czy inwestor zdążył już odebrać ten zamieszkały budynek.
Grom

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: kfiatek73 »

Jeśli segment czwarty jest na końcu to nie można nawet powiedzieć o stanie surowym zamkniętym. Zdjęcie zrobione wczoraj telefonem więc jakość marna ale widać, że na końcu są ściany nośne i szkielet dachu.
Fajne miejsce wybraliście, domy z zewnątrz też wyglądają ciekawie i nietuzinkowo. Z tego co widziałem to ogrzewanie będziecie mieli z elektrociepłowni...? A jak jest z miejscami parkingowymi czy garażami, w Siechnicach ostatnio to stało się problemem. Pozdrawiam.

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: kfiatek73 »

Zaginione zdjęcie ;-)
Załączniki
DSC_0201.jpg
DSC_0201.jpg (44.3 KiB) Przejrzano 14705 razy

flo89
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 11:27

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: flo89 »

Jesli o miejsca parkingowe chodzi to jest ponad 100 miejsc parkingowych przypisanych do mieszkan, w cenie mieszkania, natomiast za dodatkowa oplata mozna miec garaz w budynku. Ogrzewanie, tak, z elektrocieplowni;)
Bardzo dziekujemy za fotke:)

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: assasinsdark »

Od lutego mieszkają tam moi rodzice.
Budowa idzie im całkiem nieźle, fakt że ostatni zajmowali się budynkiem pod sklepy...ale widać ze rośnie w oczach...
Fajna okolica i mieszkania też przytulne. Pozdrawiam

renusia
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 20:33

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: renusia »

:D FAJNIE ŻE KTOŚ SIĘ TU SPROWADZA Z TAK DALEKA, MY PRZENIEŚLIŚMY SIĘ Z LUBELSKIEGO I MIESZKAMY W CENTRUM SIECHNIC JUŻ DRUGI ROK.POZDRAWIAMY PRAWIE ZIOMKÓW

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: kfiatek73 »

Jak będziecie szukali dostawcy energii elektrycznej to trzymajcie się z daleka od siechnickiego ESV S.A. , kolejny raz dostajemy rachunki różniące się miedzy sobą miesięcznie o około 50 zł, raz jest więcej raz mniej i nikt nie potrafi logicznie wytłumaczyć przyczyny.....

flo89
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 11:27

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: flo89 »

Super, dzieki za cynk, jak i wszystkie informacje jakich udzielacie;)

podczaszy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 3 czerwca 2013, 20:29

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: podczaszy »

Witajcie

Chcemy kupić mieszkanie na tym osiedlu w 3 segmencie ale doradca kredytowy kazał nam dokładnie zweryfikować prawo dewelopera do gruntu, na którym buduje. Podobno jest tam coś nie tak i kazał nam to dokładnie sprawdzić aby nie mieć później problemów. Czy osoby które już zakupiły mieszkanie w tej inwestycji wszystko sprawdziły i czy wszystko jest ok? Ile wynosi czynsz za mieszkanie 56 mkw? Jak się Państwu mieszka?

MagdaM
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 10 czerwca 2013, 22:09

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: MagdaM »

Witam serdecznie!
W zeszłym tygodniu odebraliśmy klucze do mieszkania w segmencie drugim w opisywanym wcześniej budynku :)

Wszelkie niejasności względem dewelopera i gruntu zostały już wyjaśnione z końcem zeszłego roku - bank udzielający nam kredytu dokładnie to sprawdził (gdyby coś było nie tak, nie dostalibyśmy kredytu). W razie niejasności jakichkolwiek polecamy kontakt z bodajże p.Dorotą, jest osobą kontaktową ze strony dewelopera, udziela wszelkich informacji,a jeśli czegoś nie wie, to na pewno się dowie :) W budynku usługowym przy pierwszym segmencie ma powstać przedszkole.

Gdyby ktoś był zainteresowany aktualnym wyglądem budynku, to mogę wrzucić zdjęcia z soboty. W segmencie pierwszym ludzie juz mieszkają - ba! nawet grillują :)
W budynku usługowym przy pierwszym segmencie ma powstać przedszkole.

Mam natomiast pytanie do obecnym mieszkańców budynku - przy odbiorze mieszkania dowiedzieliśmy się, że zawiązała się już wspólnota mieszkaniowa, która wybrała juz m.in dostawcę internetu... czy to prawda? A jeśli tak, to jaka firma jest dostawcą i jaką ofertę zaproponowali?
Załączniki
IMG_0346 - Kopia.JPG
IMG_0346 - Kopia.JPG (225.93 KiB) Przejrzano 14079 razy

nathaniel
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:22

Re: Osiedle Rubinowe ul. Jarzębinowa

Post autor: nathaniel »

Witam rubinowszczaków.

My również kupiliśmy mieszkanko na tym osiedlu. Poprosiłem wczoraj narzeczoną o zdjęcia gdyż ja dość daleko teraz jestem. Jak będę miał to wrzuce. A pisze głównie żeby podbić temat. Szczesliwcy po odbiorze własnego M piszcie o waszych spostrzezeniach. Jak wam sie podobają szafy na liczniki i co w końcu z tymi ogrodkami na parterze. Miały być przesuwanie o metr, czy to doszło do skutku? Może zdradzicie rząd wielkości czynszu etc. Podobno dach już na IV mamy...

ODPOWIEDZ