zawiedziona!!!!!!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
dariak
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 11:49

zawiedziona!!!!!!

Post autor: dariak »

Chce kupic mieszkanie przy ul . Staszica
Dzis dzwonilam do biura aby umówic sie na podpisanie umowy , ale usłyszałam ciekawostke ze podpisywanie umów bedzie dopiero w sierpniu , bo teraz jest sezon urlopowy itd. No i oczywiście mieszkanie moze zdrożec do 5 % :shock: Nieżle!!!
To jest jakies nieporoumienie , wkurzyłam sie masakrycznie.
Co wy na to? , dajcie znac czy takich sytuacji jesty wiecej. Moze ktoś jest w podobnej sytuacji...
Ja jestem w szoku , banda złodzieji!!!

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Widać profesjonalny developer. Pozatym strasznie szybko to budują. Oby nie było nie dociągnięć :/

Gość

Post autor: Gość »

OBY NIE BYŁO... :?

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Re: zawiedziona!!!!!!

Post autor: ryniu5 »

dariak pisze:Chce kupic mieszkanie przy ul . Staszica
Dzis dzwonilam do biura aby umówic sie na podpisanie umowy , ale usłyszałam ciekawostke ze podpisywanie umów bedzie dopiero w sierpniu , bo teraz jest sezon urlopowy itd. No i oczywiście mieszkanie moze zdrożec do 5 % :shock: Nieżle!!!
To jest jakies nieporoumienie , wkurzyłam sie masakrycznie.
Co wy na to? , dajcie znac czy takich sytuacji jesty wiecej. Moze ktoś jest w podobnej sytuacji...
Ja jestem w szoku , banda złodzieji!!!
Droga koleżanko myśle ze większość z kupujących w Alfaakt to spotkało. od kiedy się zdecydowałem na kupno to moje M zdrożało o ok 10tyś.
Ale myśle że i tak jest warto.
Dla porównania dach bud woła za swoją inwestycje na psim polu od ....4708 / metr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyznam że to jest zdzierstwo a w marcu wołali 3600 brutto

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ