TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
kurutapel
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2009, 09:51

TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: kurutapel »

Informujemy,że już dziś rozpoczynamy w Oregano TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW. Polecamy w szczególności Pizzę di Patata ( z ziemniakiem i oliwą czosnkową), muszle makaronowe i gnocchi,a także na przystawkę bruschetty. Do każdej pozycji "włoskich przekąsek" oraz "włoskich smaków" LAMPKA WINA lub mały napój 0,2 gratis. Promocja trwa 11-17 luty 2013 r.
Pizzeria Oregano
ul.Modrzewiowa 15
55-011 Siechnice
tel. 71 311 53 50

sncobywatel
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:16

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: sncobywatel »

Jak ,że ostatnimi czasu zraziliśmy się pizzą z Oregano dawno tam nie zaglądałem, ostatnio jednak z żoną wybraliśmy się na pizzę i zostałem miło zaskoczony miłą obsługą i pizza według mnie się poprawiła. Duża smaczna sporo dodatków. Kolejnym pozytywnym zaskoczeniem było wprowadzenie ciepłej zupy w bardzo przystępnej cenie osobiście nie próbowaliśmy ale dobry pomysł na jesienno- zimowe dni. Myślę ,że z powrotem zaczniemy odwiedzać pizzerię oregano częściej i z czystym sumieniem mogę Polecić.

Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: Natalia1990 »

Niestety, w dniu dzisiejszym mieliśmy okazję spróbować pizzę z oregano.
Obie pizze, które zostały przez nas zakupione, okazały się praktycznie niejadalne.
Ciasto pozostawia wiele do życzenia, ponieważ było niedopieczone w środku a twarde od spodu.
Pizza uboga w ilość dodatków.

Kiedyś w tej pizzerii jadało się z przyjemnością, po dzisiejszej "uczcie", więcej już nie wrócimy.

Awatar użytkownika
JarzębiNowy
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 15:57

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: JarzębiNowy »

My też, jakiś czas temu, zauważyliśmy pogorszenie jakości w Oregano. Nie wiem czym to jest spowodowane, zmianą właściciela, pracowników, zmianą polityki...?

sncobywatel
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 12:16

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: sncobywatel »

Niestety również zauważyliśmy pogorszenie jakości w Oregano jeszcze jakiś ok 2 miesięcy temu było smacznie będąc ostatnio z żoną zauważyliśmy pogorszenie ciasta oraz mało dodatków. Myślę ,że to wymiana pracowników gdyż nie widziałem od jakiegoś czasu dawnej obsługi być może dziewczyny muszą się wprawić ale szkoda bo jakość spadła a było to nasza najlepsza pizzeria w Siechnicach a tak trzeba będzie zrezygnować... i spróbować za jakiś czas czy będzie lepiej:)

JOGI
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 15:32

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: JOGI »

Dzisiejszy wypad do Oregano to jakiś koszmar. Już na początku jak podali piwko, dostałem je w szklance z zaciekami, potem dostaliśmy herbatę w nie umytej filiżance, usiedliśmy na zewnątrz przy stoliku o średnicy 60 cm i zamówiliśmy pizzę 40 cm !!!! Przenieśliśmy się do środka. Ok. Większe stoły na których była papierowa podarta serwetka z czasów Gierka, no i wjechała pizza. Ohyda, dodam że stoły były nie wytarte po poprzednich klientach a obsługa masakra. Pierwszy i ostatni raz w zajebistej pizzerii OREGANO. Pozdrawiamy i ostrzegamy.

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: POGORSZENIE WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: Lokator »

Rzeczywiście w Oregano coraz gorzej, pizza słaba (mało dodatków i brak niektórych składników wymienionych w karcie) obsługa fatalna, poszliśmy jakiś czas temu , zamówiliśmy i po 20 min. miła Panna poinformowała mnie, że trzeba poczekać jeszcze 30 min. ponieważ ma dużo zamówień , choć w lokalu nie było nikogo.

Awatar użytkownika
piece
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 18 października 2014, 21:53

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: piece »

A ja tam jeszcze nie byłam

pablos89
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 20:39

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: pablos89 »

"Piece" to nie masz po co iść, kiedyś jedna z lepszych pizzerii w naszej gminie a dziś beznadzieje się zrobiła ogólnie widać ,że niezbyt jest zainteresowanie by przyciągnąć klienta

snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: snajper »

Oregano dobre na wypicie piwa w sympatycznych warunkach.. Co do pizzy mam wątpliwości, zakupiłem jakiś czas temu na wynos i pomidorki, szynkę i rukolę położono na pizze już po upieczeniu, jak dla mnie trochę za późno

pbrodka
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 17 lutego 2015, 13:21

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: pbrodka »

Nie wiem jaką pizzę zamówiłeś ale położenie rukoli i szynki długo dojrzewającej przed pieczeniem to zbrodnia :D

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: TYDZIEŃ WŁOSKICH SMAKÓW W OREGANO

Post autor: kathrinaaa89 »

Fajna restauracja bardzo lubię tam chodzić także na spotkania biznesowe z klientami, którzy kupują profesjonalne szampony do włosów kerastase. Świetna miejsce do takich zebrań :)

ODPOWIEDZ