SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
prawdziwewiadomości
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2013, 16:28

SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: prawdziwewiadomości »

Dodaję wątek odnośnie saloniku gdyż chciałabym zasięgnąć państwa opinii na temat salonu.
Niedawno wprowadziłam się do Siechnic i poraz pierwszy skorzystałam z usług tutejszego fryzjera gdyż słyszałam , że salonik Wiktoria ma dość dobrą opinie i warto tam pójść.
Niestety bardzo się rozczarowałam i niestety więcej tam nie pójdę. Pani , która mnie strzygła była bardzo niesympatyczna . W ogóle się praktycznie nie odzywała i czułam się troszeczkę skrepowana gdyż odniosłam wrażenie jakby robiła łaskę że mnie obsługuje . Uważam że fryzjer to miejsce gdzie powinno się spędzić czas sympatycznie ( jak to u fryzjera zazwyczaj się dużo rozmawia) . Niestety tutaj po wizycie czułam głęboki niesmak w dodatku nie byłam zadowolona z usługi gdyż zostałam inaczej uczesana jak chciałam i pani nie chciała mi poprawić włosów twierdząc , że tak ma być . Musiałam udać się na poprawkę do innego salonu gdzie atmosfera była zupełnie inna . Spędziłam tam miło czas i wreszcie miałam włosy takie jakie chciałam. Szefowa w Wiktorii sprawia wrażenie niesympatycznej i chłodnej osoby , która nie ma poszanowania wobec klienta bo do niego zwyczajnie burczy! Nie polecam tego salonu jeśli nie chcecie spędzić czasu w niesympatycznej atmosferze to się tam nie wybierajcie bo obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia !!!!!!!
Bardzo proszę o odpowiedzi odnośnie tematu gdyż jestem ciekawa czy tylko ja zostałam nie mile zaskoczona .
Pozdrawiam.
Rosa

capresee
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 30 września 2011, 15:02

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: capresee »

Do fryzjera przychodzi się w konkretnym celu: zrobić coś ze swoimi włosami a nie pogadać. Jeżeli Szanowna Pani chce porozmawiać służę swoimi usługami 45 zł za godzinę pogaduszek :) Tematy rozmów nieograniczone! :P Aha i jeszcze jedno, jeżeli fryzjerka według Pani była gburowata to się nie dziwię... :) no i sumie każdy może mieć gorszy dzień zwłaszcza jak trafi się kilka-kilkanaście takich klientek.

Ania35
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2013, 22:03

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: Ania35 »

Witam!
Z usług saloniku Wiktoria zawsze byłam zadowolona i dziwie się, że z tak błahego powodu pisze się na forum taką niepochlebną opinię. Pozdrawiam wszystkie Panie z salonika.

edzia71
Posty: 1
Rejestracja: środa, 16 stycznia 2013, 20:23

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: edzia71 »

Ja akurat korzystam od wielu lat z usług saloniku Wiktoria i uważam, że jakośc usługi jest bardzo dobra za rozsądną cenę. Co do obsługi to dziewczyny są bardzo miłe a z szefowa - Panią Moniką można porozmawiac. Każdy może miec gorszy dzień, salonik ma bardzo dużo klientów i dziewczyny maja prawo byc zmęczone. Widocznie Pani również nie była skora do rozmowy, trudno znaleźc wspólny temat z osobą, którą się widzi pierwszy raz na oczy.

Awatar użytkownika
wocash
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2005, 14:47
Kontakt:

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: wocash »

Ania35 pisze:[...]dziwie się, że z tak błahego powodu pisze się na forum taką niepochlebną opinię. Pozdrawiam wszystkie Panie z salonika.
Nie tylko piszę się taką opinię, ale na dodatek jest to pierwszy i jak na razie jedyny post na forum, a sama rejestracja nastąpiła chwilę przed jego wysłaniem. Przypadek? Dla mnie raczej konkurencja... No bo niby po co zasięgać opinii post factum, kiedy ma się już własną?

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: Tosia35 »

Ja chodzę tam gdzie mnie przyjmą :), wszędzie są fajne dziewczyny, a jak ktoś ma muchy w nosie to juz tego nikt nie zmieni nawet gdyby to był sam Corte del Sole :)

diverse
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 08:43

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: diverse »

Uważam że rzeczywiscie teraz w saloniku jest inaczej chodziłam ale zmieniłam salon . Po remoncie jest jeszcze gorzej ... jest tam tylko jedna sympatyczna fryzjerka damsko - meska poza tym nie ma tam po co chodzic. Ostatnio wiele klientek wychodzi z tamtad niezadowolonych .
Zalecam zmiane usposobienia do klientek.

arabella
Posty: 64
Rejestracja: środa, 5 września 2012, 15:45

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: arabella »

Może jakaś sugestia..., na który warto zmienić?

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: Tosia35 »

Bardzo dobrze że ludzie są na tyle mądrzy iż wiedzą kiedy wybór należy do nich :).Dobrze że matka natura nie dała wyłączności jednej osobie (nożyczki + miła atmosfera ).he he he


Pozdrawiam serdecznie Tośka :)

darwoj10
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 20 stycznia 2011, 20:07

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: darwoj10 »

No tak u fryzjera się nie nagadało to trzeba nadrobić na forum . To jest chyba nadmiar wolnego czasu albo zbyt mała ilość oleju w ...

arabella
Posty: 64
Rejestracja: środa, 5 września 2012, 15:45

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: arabella »

Raczej ani jedno ani drugie, tylko zawiść konkurencji :mrgreen: Ten salon jest niezły zarówno, jeśli chodzi o obsługę , ceny jak i usługę.

kalinka5535
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 stycznia 2014, 20:22

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: kalinka5535 »

Ja na atmosferę nie narzekam, ale na spalone włosy po trwałej to już tak.

paulina2828
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2016, 04:38

Re: SALONIK WIKTORIA W SIECHNICACH

Post autor: paulina2828 »

Witam propo drugiej wypowiedzi od góry czyli właścicielki salonu ,jestem również fryzjerką z 20 letnim stażem. ,pracuję w samym centrum Wrocławia i nie zgadzam się z Pani wypowiedzią do końca taka wypowiedź jest nie na korzyść Pani salonu ponieważ tylko potwierdza wyniosłość Pani i całej załogi ,niestety klient nasz Pan i szacunek musi być obojętnie jaki ten klient jest .
Do fryzjera przychodzi się w danym celu ,ale rozmowa jest przy wykonywaniu pracy wskazana akurat w naszym zawodzie . W ten sposób zdobywamy sympatię klienta i jego zadowolenie z miło spędzonego czasu w danym salonie u nas w salonie to podstawa i taka wypowiedź,w stronę klientki jest naganna i nie profesjonalna pozdrawiam i powodzenia:)

ODPOWIEDZ