Myjnia parowa Groblice

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
michal18uno
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 19:07

Myjnia parowa Groblice

Post autor: michal18uno »

Zapraszamy do korzystania z myjni parowej w Groblicach. Zajmujemy się kompleksowym myciem, czyszczeniem wnętrza, praniem tapicerek materiałowych oraz czyszczeniem i konserwacją tapicerek skórzanych. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8-17, w soboty od 8-14. Groblice, ul. Opolska 30. Tel. 694760718.

llcool
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2011, 17:53

Re: MYJNIA PAROWA GROBLICE

Post autor: llcool »

Witam,
można uzyskać przykładowe ceny za mycie autka np. z woskiem itd?

Z góry dziękuję!

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: MYJNIA PAROWA GROBLICE

Post autor: Kropka »

Ja również prosiłabym o cennik - w szczególności interesuje mnie koszt i czas czyszczenia fotela pasażera - mam na nim plamę i chciałabym się jej pozbyć przed zimą ( fotele welurowe,podgrzewane jeśli to ma jakieś znaczenie)

Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 08:21

Re: MYJNIA PAROWA GROBLICE

Post autor: szczepan »

Witam
Miałem okazję skorzystać z w /w myjni . Zwykłe mycie plus woskowanie z wytarciem do sucha - koszt 20 zł .
Pojazd który przywiozłem do mycia ma ciemny kolor i wszystkie zamazy i niedociągnięcia są bardzo widoczne po wyschnięciu . Muszę stwierdzić że auto zostało umyte porządnie i profesjonalnie , obsługa myjni życzliwa i uśmiechnięta . Na pewno skorzystam jeszcze wielokrotnie .Polecam . Co do cennika - postaram się wypytać przy następnej wizycie .
Pozdrowionka

michal18uno
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 19:07

Re: MYJNIA PAROWA GROBLICE

Post autor: michal18uno »

Witam wszystkich. Ceny mycia z woskowaniem zaczynają się od 20 zł. Kompleksowe sprzątanie to ceny od 40 do 70 zł. Koszt prania tapicerki ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości samochodu i stanu zabrudzenia. Od niedawna do gamy usług dołączyło także ozonowanie i odgrzybianie układu klimatyzacji. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 694760718.

ODPOWIEDZ