Dentysta w Siechnicach i okolicy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: maciek.wroclaw »

Ja polecam Citodent.

radek
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 08:11

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: radek »

Polecam DUO-DENT,leczę tam zęby od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem,kilku znajomych przyjeżdża z Wrocławia do tego gabinetu i są zadowoleni, jest trochę taniej a jakość taka sama.

ciekawa
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 13:24

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: ciekawa »

jestem pacjentkom gabinetu na ul. Osiedlowej od 2 lat i nigdy jeszcze mnie tam nie zawiedli.Cena odpowiada jakości usługi.Niech niket się nie spodziewa że za niską cenę otrzymamy wysoki standart.Moje dziecko również tam chodzi i uwielbia tamtejsze lekarki.Zawsze uśmiechnięte i miłe a do dzieci mają bardzo dobre podejście.:)

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: M&M »

korzystałem wielokrotnie z usług na Osiedlowej - rzetelnie wykonana robota, choć trzeba przyznać że gabinet bez innowaji technicznych (RTG etc), byłem też na Piłsudskiego z problemem, który chyba na Osiedlowej nie poradziliby sobie - może brak tam jest takiego spokojniejszego podejścia do klienta, niewiadomym było źródło bólu, okazało się błahe, w sumie polecam oba gabinety, przy okazji odradzam Stomadent we Wrocławiu przy ulicy Krasińskiego - wiele lat temu leczyłem tam żeby - pierwsza klasa sprzęt, leczenie ale też i cena, po przeprowadzce do Siechnic znów po wileu latach pojechał tam, z w/w rzeczy została tylko wysoka cena - spratolone zęby musiałem drugi raz leczyć

kierownik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 16:59

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: kierownik »

Michal1981 pisze:Dzień dobry
Czy znacie jakiegoś dobrego dentystę w Siechnicach lub okolicy?
Chodzi mi o jakość i cenę:)
ja chodze na Osiedlową i jestem zadowolony bo robią kompleksowo i dowiesz się o wszystko co chcesz zapytać. Nie ma tego " no wie pan, można to zrobić tanio ale jak pan chce mieć dobrze to musi pan zapłącić ekstra" Ja tam wole miec informację i świadomie dokonywać wyboru bo nie lubię jak mi wciskają na siłę te super nowoczesne metody. ostatnio żona poszła do tego nowego gabinetu i zanim się obejrzała zapłaciła o 20% więcej jak pózniej porównywała.

gabrr
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2012, 12:07

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: gabrr »

skąd tyle sprzecznych komentarzy w zasadzie to zastanawiające -może jakaś komisja śledcza ?
jedna wizyta w gabinecie pozwala obalić niektóre negatywne komentarze
odnośnie tej placówki ,od lat wraz z dwójką dzieci i żoną
regularnie odwiedzamy-dojeżdżamy z wrocławia gabinet DUO-DENT przy ul.Osiedlowej i jesteśmy w pełni zadowoleni zarówno z poziomu obsługi jak i wysokiej jakości posiadanego sprzętu

pawko
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 października 2014, 13:24

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: pawko »

Ja korzystam z usług Orthoclinic naprawdę świetni fachowcy, czytałam wcześniej opinie w internecie i znalazłam same plusy :) zajrzyj do nich na stronkę i zobacz ich lokalizację http://www.orthoclinic.com.pl/

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Lokator »

Witam, polecam wszystkim dentystkę z Piłsudskiego 2a, konkurencyjne ceny dobra jakość usług , nowoczesny sprzęt. Miła Pani doktor i Pani asystentka. Robiłem tam kilka zębów. Szczerze POLECAM. :D

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Lokator »

Z Siechnic do Wejherowa jest 551 km, więc znacznie wygodniej i taniej będzie w Siechnicach :lol:

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Lokator »

Siechnice, Piłsudskiego 2 a tel.668 240 926

arkadiusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 12 lipca 2010, 23:32

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: arkadiusz »

Panie z ul. Osiedlowej sa miłe i sympatyczne.Na pierwsza wizyte najczęściej polecają czyszczenie kamienia-co jakiś czas taka usługa jest w ramach NFOZ za darmo-u sympatycznych pań 30 zł-i zawsze zapominaja wydać paragon fiskalny.Polecam gabinet stomatologiczny ZOZ na ul. Kolejowej.Fachowa pani dr.Alicja Orłowska z pewnością profesjonalnie (i normalnie po ludzku) zajmie sie naszymi zębami.Plomba światłojakaśtam 120 zł-nie wiem czy dużo , czy mało, ale mam pewnośc że dobrze!POLECAM!!!

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: PanTalon69 »

Witam ja mam dwa gabinety które mogę polecić oczywiście nie w siechnicach lecz wrocławiu ale od naszej wschodniej strony więc blisko. Pierwszy jest na "trójkącie" boczna ul Traugutta na Mierniczej dr Rosołowicz, tam jest fajnie zrównoważona cena, miła obsługa i dobra jakość.... to mój gabinet do przeglądów, standardowych zabiegów itp. Jeśli potrzeba super kosmicznego sprzętu i domyślam się że będzie to ekstremalnie trudne zadanie to jadę na Świeradowską do dr Kosiora na gaju przy samej hali targowej gaj i obok feriogaju. Jest tam drożej oczywiście ale na prawdę fachowo bo dr jest specjalistą wysokiej klasy zarazem ma super kontakt z pacjentem dzięki czemu ci co się boją dentysty może nawet polubią wizyty.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: nigdziebadz »

Jaki gabinet polecacie jeśli chodzi o wstawianie implantów zębowych. Póki co przeglądam ofertę Krzysztofa Chmielewskiego z ImplantMastersPoland.pl, ale wolałabym się udać do kliniki, która jest jednak trochę bliżej. Spojrzę jeszcze kogo rekomenduje to stowarzyszenie, ale byłabym też wdzięczna za Wasze opinię.

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: triss »

A znacie jakiegoś dobrego ortodontę we Wrocławiu? Z doświadczeniem...

ODPOWIEDZ