Dentysta w Siechnicach i okolicy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Michal1981
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 5 lutego 2012, 23:23

Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Michal1981 »

Dzień dobry
Czy znacie jakiegoś dobrego dentystę w Siechnicach lub okolicy?
Chodzi mi o jakość i cenę:)

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: maciek.wroclaw »

Dam ci dobra radę, szukaj dobrego gabinetu we Wrocławiu, ja przez naszych wspaniałych siechnickich dentystów straciłem 2 zęby trzonowe, co mam potwierdzone przez klinikę chirurgiczną w szpitalu wojskowym. Tak się kończy leczenie na starym sprzęcie, przez młoda kadrę. Szukaj gabinetu gdzie mają: ultradzwięki, własny aparat RTG z komputerem oraz mikroskop. Lepiej zapłacić więcej i wiedzieć że masz wszystko dobrze zrobione. Ja w wieku 34 lat zostałem bez 2 zębów.

Kajuta
Posty: 44
Rejestracja: piątek, 27 marca 2009, 21:15

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Kajuta »

Nie wydaje mi się żeby w Siechnicach był stary sprzęt :D Ja byłam zadowolona z leczenia na ul. Osiedlowej. Nowoczesny gabinet i miła, delikatna dentystka.

Manolka
Posty: 14
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 16:03

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Manolka »

Hmm Dentysta w Siechnicach.
Na szczęście ja sama nie chodzę tu w Siechnicach do dentysty jeżdzę do Wrocławia. Ale 2 razy próbowałam dać szansę Paniom dentystkom z ul. Osiedlowej przy wizycie córki 5 lat - problem był z wyrwaniem mleczaka a o "naprawie" zęba mleczaka nie wspomnę. Brak podejścia, kompletna klapa. Córka nie należy do dzieci wrażliwych i łatwo płaczących tu był dramat. Po wyjściu z gabinetu oświadczyła że wolała by umrzeć niż tu wrócić- to powiedziała 5 latka. Do dentysty do Wrocławia leci jak na skrzydłach.
Po za tym na ul. Osiedlowej długi termin oczekiwania mimo wszystko. Ceny kosmiczne....
Swoją drogą przydałby się dentysta z mega pozytywnym nastawieniem dla dzieci....

Kajuta
Posty: 44
Rejestracja: piątek, 27 marca 2009, 21:15

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Kajuta »

Fakt, że drogo. Ja standardowo też mam ulubioną dentystkę we Wrocławiu (na Sztabowej), tu byłam jednorazowo, ale odniosłam pozytywne wrażenie ogólnie.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: maciek.wroclaw »

Znany gabinet na osiedlowej, kiedys jak tam byłem to nie mieli ultradzwięków, ani mikroskopu, jedynie RTG. Natomiast mam dobrego stomatologa we Wrocławiu, który jest też chirurgiem stomatologicznym, i radzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi problemami.

Michal1981
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 5 lutego 2012, 23:23

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Michal1981 »

A co sądzicie o dentyście z ulicy Jarzębinowej? I czy ktoś ma jakieś doświadczenia z innymi dentystami w Siechnicach i okolicy(Radwanice, Św. Katarzyna)?

Manolka
Posty: 14
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 16:03

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: Manolka »

Dentysta na Jarzębinowej nie wróże sukcesów skoro wiecznie jest zamknięty ani nie ma informacji w jakie dni otwarte ani w jakich godzinach ....a dzwonić i umawiać się jak w agencji nie powiem jakiej dziwne to.......

MojDentysta
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 20 stycznia 2012, 09:27

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: MojDentysta »

Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego w Siechnicach,
„MójDentysta”, tel. 600 785 885, ul. Jarzębinowa 7-13 lok.3.(obok Alior Banku)
mojdentysta.net
-bezpłatny przegląd i konsultacja
-rentgen cyfrowy, kamera wewnątrzustna
-dentyści z wieloletnim doświadczeniem
-gabinet przyjazny dzieciom.
-kompleksowe leczenie w miłej i kameralnej atmosferze
-dogodny dojazd z Siechnice, Oława, Święta Katarzyna ,Radwanice, Marcinkowice, Żerniki Wrocławskie, Wrocław
Godziny przyjęć dopasowujemy indywidualnie do klientów, więc prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
Zapraszam

MGSTOMATOLOGIA
Posty: 2
Rejestracja: środa, 15 lutego 2012, 11:32

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: MGSTOMATOLOGIA »

Zapraszam do gabinetu przy ul. Piłsudskiego 2a( boczna ul.Gimnazjalnej), w nowym centrum Siechnic. Jesteśmy z Wami juz od roku, mamy wielu uśmiechnietych i zadowolonych pacjentów :))) zarówno dorosłych jak i dzieci :))) gabinet czynny jest w pn i czw od 8.30 do 12.30, wt, śr i pt od 15 do 20. Rejestrować sie można także dzwoniąc pod nr 668240926. Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt, rtg, rvg, ultradzwięki, kamerę wewnatrzustną. Pracujemy na dobrych materiałach, ceny mamy konkurencyjne, przeglądy, konsultacje i porady są bezpłatne :))) U Nas jest miło, profesjonalnie i kameralnie :))) Serdecznie Zapraszamy

As35
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2012, 09:11

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: As35 »

UWAGA na Dentystki z ulicy Osiedlowej ,byłem z żoną na tzw. przeglądzie; wynik zęby do leczenia u mnie i małżonki,po ponownym przeglądzie w innym centrum stomatologii z kamerą wewnątrzustną okazało się ,że u mnie to zwykły osad ,a u żony zęby szczelne,więć nie było potrzeby ich leczyć.Z relacji innych znajomych wydaje się,że te panie szczególnie upodobały sobie wymiany starych plomb na nowe bez względu na ich stan-ale dzięki temu mają większy ruch w interesie(sic!)

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: mariow777 »

Ja zrobiłem "kapitalkę szuflad" w Duo Dent na Osiedlowej. Niektóre zęby robiłem pół roku temu i na razie super. Generalnie za parę lat się okaże czy plomby wytrzymają. Nie była to najtańsza usługa ale cena w tym przypadku jest dla mnie rzeczą drugorzędną.


mroli.pl
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 lutego 2012, 19:07 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: maciek.wroclaw »

Teraz monopol się skończył na osiedlowej, to może i standart usług się podniesie.

lolo
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 15:35

Re: Dentysta w Siechnicach i okolicy

Post autor: lolo »

byłem i chodzę regularnie na ul. osiedlową duo dental. Jestem bardzo zadowolony zarówno z poziomu leczenia jak i miłej obsługi. Gabinet został mi polecony przez znajomego (wcześniej leczyłem się prywatnie we Wrocławiu) i tu spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie np. uratowano mi zęba spisanego wcześniej na straty, borowanie nigdy nie boli (zawsze znieczulenie) a cenowo wychodzi znacznie taniej.

ODPOWIEDZ