Immunitet Pana Radnego.

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Jeżyk
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 09:34

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: Jeżyk »

Przepisy są jasne: Nie wolno parkować motorem pod bramą.

Szanowny Panie Burmistrzu my mieszkańcy osiedla "Błękitne" prosimy o zapomogę socjalną dla Pana Radnego na wynajem garażu lub miejsca parkingowego, aby nie musiał parkować w miejscu zabronionym . Może to jednak zwykłe wygodnictwo i sknerstwo oraz przeświadczenie , że funkcja radnego uprawnia do łamania przepisów.

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: tabalga »

Jeżyk pisze:Może to jednak zwykłe wygodnictwo i sknerstwo oraz przeświadczenie , że funkcja radnego uprawnia do łamania przepisów.
ojtam ojtam, nie on pierwszy i nie ostatni, jak widać nasza "władza" stawia się ponad prawem, jazda bez prawa jazdy, parkowanie jak i gdzie popadnie... :D ale jak to mówią, przykład idzie z góry 8)

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

Z tymi ogródkami to nie wiedziałem, zwracam honor !

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

A motocykl nadal pojawia się na "swoim" stałym miejscu, jednak teraz pod osłoną nocy....
Usuń chociaż plamy po oleju wyciekającym z Twej maszyny lokalny polityku.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

VIPER jak nie masz co robić to sam idź i posprzątaj. I dajcie już sobie spokój z tym motorem. Zazdrość przez Was przemawia. A od funkcji pełniącej przez właściciela motoru się odczepcie. Wam nikt nie zaląda w kieszeń i Waszą pracę. WARA.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: frodo »

maciek.wroclaw nie tylko w tym wątku, ale również w innych, ciągle wszystkich pouczasz, wypowiadasz się, jakby wszystkie rozumy pozjadał. A zazwyczaj pier...sz jak potłuczony. Jak ktoś pisze, że radny łamie przepisy (regulamin osiedla czy coś takiego), to ty piszesz o tym, że najlepiej zakazać stawianie wózków i rowerków dziecięcych pod klatką. A co ma piernik do wiatraka?
Łamanie przepisów, nawet regulaminu, to łamanie przepisów i radny, choćby z faktu piastowanej funkcji, powinien tego unikać.
Jak viper pisze,że z motocykla cieknie olej, to każesz mu posprzątać. Pieprzysz coś o zazdrości.
A od funkcji pełniącej przez właściciela motoru się odczepcie. Wam nikt nie zaląda w kieszeń i Waszą pracę. WARA.
A to mnie rozwaliło do reszty... To MY go wybraliśmy na radnego, i jak najbardziej mamy prawo, wręcz obowiązek, patrzeć jak tę funkcję sprawuje. I nie mówię o zaglądaniu do kieszeni, ale patrzeniu na ręce jako radnemu. Dlatego mierzi mnie, że łamie on jawnie przepisy. Choćby były nawet głupie, ot jednak obowiązują, a radny, powinien pokazywać jak się do nich stosować a nie jak je olewać.
PS. Przepraszam wszystkich (oprócz maciek.wroclaw oczywiście) forumowiczów za mój nazbyt emocjonalny język, ale nie zdzierżyłem, jak przeczytałem jego kolejny badziewny wpis.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

Odczepcie się już w końcu od tego motoru, ludzie zabierzcie lepiej srającego pieska i idźcie sobie na mały spacerek. Co za ludzie.

swan
Posty: 26
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 20:39

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: swan »

Frodo, rozumiem cię doskonale. Identycznej treści post jak twój miałem napisać do maciek.wrocław. ale dzieki, że to zrobiłeś przede mną. Ręce z tym kolesiem (maciek.wrocław) opadają.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

To co ty SWANie robisz z tymi rączkami ze ci opadają ? []


//////
Dalsze posty naruszające regulamin (nie dotyczące tematu; obraza innych użytkowników forum) zostały usunięte. to nie jest miejsce na obrzucanie się błotem użytkowników forum. Wątek czasowo zablokowany.
Pozdrawiam
Admin

//////
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 września 2011, 19:22 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: jw

Zablokowany