Immunitet Pana Radnego.

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

Ochrona danych osobowych nie pozwala, a poza tym dajmy mu szansę...na zmianę postawy.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: frodo »

Ochrona danych? Hmmm... Radny to jednak osoba publiczna... z drugiej strony, szkoda że jak sa wybory to wszyscy chętnie mówią jak się nazywają, prezentują swe facjaty, mówią o sobie i swoich rodzinach, a jak już "ciemny lud to kupił"... to nagle ochrona danych osobowych. Ale spoko, aż tak mnie to nie interesuje ;)

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

Zgadzam się w całej rozciągłości.

Goral
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 18:08

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: Goral »

To podaj inicjały :) A każdy sobie je dopasuje na wykazie aktualnych Radnych :D

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: Lokator »

Chyba tylko jeden długowłosy radny jeździ na motocyklu Suzuki Hayabuza , szczegóły w oświadczeniu majątkowym na stronie BIP Urzędu Gminy.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Motor upadnie na dziecko...lekka paranoja. Jeżeli nie będzie się przy nim majstrował nic się nie stanie. Inną sprawą jest miejsce parkowania. Gdyby wszystkim przeszkadzał ten motor szybko zmienilibyście stan rzeczy. Śmierdzi bardziej czepialstwem jak to bywa.

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: cygan »

Ja bym nadał temat komuś kto rozbiera takie cacka na części i po problemie.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

A to ja już wiem o kogo chodzi. To Pan P...., znam go z widzenia, jest kilka lat młodszy ode mnie ale od zawsze odkąd pamiętam angażował się w sprawy lokalne i dzięki niemu Siechnice naprawdę dużo zyskały. A to ze parkuje swój motor pod blokiem ? i co z tego gdzieś musi, to może wprowadzić zakaż, żeby wózki dla dzieci i ich małe rowerki też były parkowane poza obrębem osiedla ? Przecież można założyć blokadę na wózek i przykryć pokrowcem :) Ja tam problemu nie widzę. I faktycznie jeżeli żaden bachorek nie będzie tam majstrował to motor sam się nie przewróci.

PS wg przepisów nie wolno tarasować klatek schodowych i ciągów komunikacyjnych wózkami, droga ewakuacyjna musi być "czysta". A po 2 istnieje możliwość np zachaczenia nogą i wybicia sobie zębów, skręcenia nogi ... kurcze można zdobyć kaskę z ubezpieczenia :)

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

Maciek.wroclaw - podaj, proszę przykład tych wielkich osiągnięć w/w Pana.
A wracając do wątku, na Osiedlu Błękintym obowiązuje bezwględny zakaz parkowania wszelkich pojazdów mechanicznych i nikt poza jedną w/w osobą go nie łamie. Miejscem do parkowania są parkingi i garaże.

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: destroyer »

viper pisze: Miejscem do parkowania są parkingi i garaże.

A ja codziennie jadąc do pracy około godz. 5:30 ul:Jarzębinową , widzę auta poparkowane na chodnikach i ścieżce rowerowej... :(

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

Dokładnie i Wy którzy parkujecie na chodnikach i ścieżkach rowerowych i na ulicy chabrowej (od żabki do kwiatowej) i jakoś nikt z tego afery nie robi a straż miejska nawet się tym nie zainteresowała. Dlatego niech właściciel tego motoru niech stawia go pod klatką. Jestem nawet za. I nikt mu nic nie zrobi, łącznie ze SM na czele.

A w odpowiedzi co zrobił Pan Piotr dla naszej miejscowości, otóż dużo ale to wie ten kto tutaj mieszka od dawna lub jest od urodzenia siechniczaninem. Motor jest drogi i na parkingu uległby pewnie szybkiemu rozkręceniu przez złodziejaszków. Fakt faktem, że przydałby się lepszy pokrowiec na niego, lepszy - ładniejszy.

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

maciek.wroclaw pisze:A nie można np zostawić u takiego Pana pod drzwiami np szafy ? , albo wózka dziecinnego ? Przecież Wam to nie będzie przeszkadzać a klatka schodowa jest częścią wspólną :) Proponuję też głośne słuchanie muzyki, palenie na balkonach, zalepianie skrzynki pocztowej gumą do żucia lub kitem. Jak nie można kulturalnie to trzeba przyjąć inna strategię :) Wieszanie na kierownicy reklamówek ze śmieciami - z napisem ŚMIECI BĘDĄ JUTRO ZABRANE. Troszkę wyobraźni ... ale ja do niczego nie namawiam
Widzę, że szybko zmieniasz zdanie maciek.wroclaw.
Mnie też nie podoba się parkowanie na zakazach, na pasach czy w innych niedozwolonych miejscach. Wkurza mnie to okropnie. Wielokrotnie zgłaszane były przeze mnie interwencje do SM co do parkowania np.na chodniku wzdłuż ul. Osiedlowej, czasem nawet był odzew w postaci pouczeń, ale to juź inny wątek. A jeśli Tobie to nie przeszkadza, niech motor parkuje pod Twoją klatką. Na naszym osiedlu mieszka kilku innych posiadaczy motocykli, ale jakoś potrafią zorganizowac sobie bezpieczne miejsce parkingowe poza bramami naszej nieruchomości.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

VIPER ale to już Wasz problem :) Jak chcesz zaparkować na kwiatowej to zapraszam, ale wiedz jedno teren pod moją klatką jest prywatny, a na ulicy to możesz zaparkować wszędzie. Nie wiem jak jest z parkowaniem an osiedlowej, bo mało kiedy tam jeżdzę. Tam sytuacja jest skomplikowana bo na odcinku przy hotelu, droga jest dość szeroka ale i tak tam stawiają auta na chodnikach. Na odcinku dalszym, tym wąskim to mało kiedy kto tam parkuje na chodniku. Problem jest taki, że mamy za mało parkingów. Np wg mnie hotel powinien się postarać o własne miejsca parkingowe i tyle. Co do zmiany zdania, to pierwsza wypowiedz była ironiczna. Sumując: jednemu przeszkadza motor, innemu drące się bachory pod oknem zwłaszcza czyimś, bo nie raz się spotkałem z sytuacją na innym osiedlu, gdzie prawie upadłem ze smiechu na ziemię jak mama mówiła do synka żeby szedł pod inną klatkę się bawić bo ona usypia braciszka ... wiec wynika z tego jedno, dbamy o własny interes ale często zapominamy o tym jak my komuś przeszkadzamy.

Awatar użytkownika
zebra102
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 00:00

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: zebra102 »

Ja też uważam, że zachowanie ,,pana" radnego jest karygodne!
Jako osoba publiczna powinien się wstydzić swojego zachowania- często też widzę go, jak wychodzi na papieroska do swojego ,,eleganckiego ogródka" ubrany w... krótkie spodenki! To naprawdę nie przystoi! A jeszcze te długie włosy (o motocyklu się nie wypowiadam)... tak nie powinien wyglądać radny... przecież to funkcja publiczna!
W 100% zgadzam się z Jeżykiem i Lokatorem, że powinien ponieść za to srogą karę! Ale tak to jest jak się wybiera młodych radnych- nie mają poukładane w głowie a potem takie problemy! To nauczka dla mieszkańców, że nie wybrali sprawdzonych radnych, którzy od wielu lat służyli Siechnicy!

Zablokowany