posty na forum

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
januszkowa
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 6 lutego 2011, 19:02

posty na forum

Post autor: januszkowa »

Od pewnego czasu obserwuje dyskusje na różny temat. Z tego co zauważyłam to bardzo dużo osób naprawdę nie ma co robić w domach czy też w pracy i wypisują totalne głupoty. Pewne dyskusje na pewne tematy nie powinny w ogóle się pojawić i zaśmiecać. Moim zdaniem administrator powinien trochę częściej przeglądać co się dzieje na forum

Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 08:21

Re: posty na forum

Post autor: szczepan »

Witam

Popieram , jak najbardziej .
Mało to pięknej literatury czy wierszy wszelakich , - o wiekopomnych dziełach nie wspominając .
A tu siądzie sobie taki Jeden z Drugim i napisze coś lokalnego co go akurat interesuje i weź tu człeku
czytaj to wszystko .

Tyle że problem jest , - bo to nijak nie da się sprecyzować co jest bzdurą i totalną głupotą .
A co skrobaniem na poziomie , mądrym pięknym i pouczającym .

Morze by tak Szanowna Przedmówczyni moja , rzuciła parę tematów na które nie wolno albo nie wypada pisać
To ja się wtedy zastosuję - :mrgreen: - albo i nie .

Z wielką ciekawością oczekuję listy tego co pojawić się nie powinno , Admin chyba też -



A może z Szacownego Grona bywalców forum , też padły by jakieś propozycje .

Ja bym zakazał pisania o Turkuciu Podjadku , -- czemu? - a czemu nie ??????

Goral
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 18:08

Re: posty na forum

Post autor: Goral »

To jest Forum i jak to na Forum, można pisać wszystko, co nie jest niezgodne z Regulaminem.
I nikt nikomu nie może tego zabronić.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: posty na forum

Post autor: jimmy_lodolamacz »

No chyba, że deweloper próbujący uciszyć niezadowolonych klientów wysyłając pozwy wszystkim łącznie z adminem :mrgreen: .

Goral
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 18:08

Re: posty na forum

Post autor: Goral »

Jeśli udowodni łamanie prawa, to i owszem. Jeśli nie, to o tym czy Regulamin został naruszony decyduja administratorzy i moderatorzy.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: posty na forum

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nic nie udowodnił bo nie miał podstaw zmobilizował tylko ludzi i sam został pozwany :lol: Ale naciski na admina doprowadziły do ocenzurowania wątku mieszkańców osiedla "Na zielonym pagórku". Mimo, że opisywane były tam tylko fakty. Często potwierdzone zdjęciami.

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re: posty na forum

Post autor: cygan »

januszkowa pisze:Od pewnego czasu obserwuje dyskusje na różny temat. Z tego co zauważyłam to bardzo dużo osób naprawdę nie ma co robić w domach czy też w pracy i wypisują totalne głupoty. Pewne dyskusje na pewne tematy nie powinny w ogóle się pojawić i zaśmiecać. Moim zdaniem administrator powinien trochę częściej przeglądać co się dzieje na forum
januszkowa.?a Ty pewnie nadal nie masz nic do napisania?ani mądrego ani głupiego>
Czytaj więc i się ucz.

ODPOWIEDZ