Kebab bar koło biedronki - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: karolinka »

Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Jestem maniaczką dobrego gyrosa, ponieważ pracuję, w magnolii to często jadam go w petra gyros. ALe skoro mam pod nosem w hotelu to naszła mnie ochota na niego i co ?
Za 14 pln otrzymałam:
- mało frytek wielkości 3 cm każda
- mało mięsa ( w zasadzie to było więcej skór i brązowej kolorystyce miesa )
- i uwaga marchewkę z ananasem, oraz 3 listki sałaty z 5 oliwkami
- sos czosnkowy, ale o niewyczuwalnym czosnku
Zamówione były 2 porcje i każda była taka sama, więc nie am mowy o przypadku
Co mam za kwotę 14 pln w petra gyros ? :
- dużo dobrych frytek
- 2 surówki
- dużo prawdziwego i chudego mięsa drobiowego
- sos czosnkowy
- ketchup
Sa to duże porcje, mój mąż zjada ja w całości aleja nie dam razy na raz ją wcisnąć.
Brakuje mi w Siechnicach dobrego szybkiego jedzenia. Może czas to zmienić ?

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Polecam domowe obiady z "Patio". Wydają do godziny 17 a cena...9zł za zestaw obiadowy zupa+drugie danie na wynos.7zł za samo drugie. Ja często korzystam i jestem zadowolony. A co do kebaba to też próbowałem. Jak dla mnie muszą jeszcze się postarać. Do petry im bardzo, bardzo daleko. Z gyrosów polecam też Samosa na ul.Aleja Pracy. Dobra jest też Palmira na Nowym Dworze. A ostatnio słyszałem, że na ul.Jaracza jest wypasiony gyros. Z pizzeri tylko Casa Grande na ul.Borowskiej - pizza z pieca palonego drewnem.

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: mariow777 »

Jeśli chodzi o Wrocław to tylko Petra w każdej placówce. Samos też jest dobry pod warunkiem że czekamy na niego na miejscu. Jeśli chodzi o dostawy w Samos to można umrzeć z głodu. Nowego Kebaba jeszcze nie próbowałem ale napewno sprawdzę to na sobie bo uwielbiam gyrosa

www.mroli.pl

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: VICO »

Faktycznie, byłem tam zamówiłem gyrosa, i ręce opadły ... jeżeli petra gyros wcześniej przez Was wspomniana miałaby dostać 10 punktów to ten bar w Siechnicach max 1. To zupełnie inny poziom.

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: Karka »

Ja tam jadlam tylko zapiekanke z gyrosem, coz..byla niedobra. Twarda, w polowie przypalona.
Gyrosa nie bede nawet probowac, nie znosze skor.

123456789
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2011, 17:36

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: 123456789 »

Sevi Kebab Galeria Arkady Wr. - zawsze świeże, smaczne i nie drogie

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: Tosia35 »

Tak , zamawiałam też kebab z gyrosem to właśnie było dużo skór z kurczaka,okropność :roll:

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: maciek.wroclaw »

U mnie żona przyniosła jeden zestaw do domu, mięso to porażka, wszystko poszło dla psa.
Frytki ok, ale surówki też wołają o pomstę do nieba. Zdecydowanie bardziej polecam Patio, za 7 pln można się naprawdę najeść.

malica
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 11:56

Re: Kebab bar koło biedronki - POLECAM

Post autor: malica »

witam, jestem maniaczką gyrosa i nie pracuje w magnoli tak jak osoba z wyżej napisanego posta, lecz we Francji, jadłam w wielu miejscach gyros i moge polecic kilka punktów jak np gł male w Carcason , Hamburg,
Lion, ... i powiem ze naprawdę dziwią mnie te komentarze , mięso bardzo świeże, pyszne , bez skór doskonale przyprawione , surówka na słodko z ananasem super, wszedzie czysto miła obsługa i naprawdę jak na Siechnice bardzo ładny bar i za 14 zł porcja taka że cięzko mi było ja wcisnąc. A pownieważ jestem osobą pracujacą nie mam czasu na na robienie sobie obiadów korzystałam też z Patio... ziemniaki 2 dniowe kotlet odsmażany na starym oleju przez cały dzień mi sie odbijało ale cóz rzeczywiście jesli komuś smakuje tłusty schabowy to napewno danie tureckie swietnie skomponowane z surówkami ( oliwki , anans, ) może byż poprostu nie do przełknięcia.... :mrgreen: Ja oczywiście polecam zwłaszcza sałatki!
aaa i bardzo rozbawił mnie teks Pani pracującej w MAgnolii '' frytek było na 3 cm ''' ciekawe jedna frytka ma taką długość ale gratuluję poczucia humoru :)

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab bar koło biedronki - POLECAM

Post autor: karolinka »

malica pisze:witam, jestem maniaczką gyrosa i nie pracuje w magnoli tak jak osoba z wyżej napisanego posta, lecz we Francji, jadłam w wielu miejscach gyros i moge polecic kilka punktów jak np gł male w Carcason , Hamburg,
Lion, ... i powiem ze naprawdę dziwią mnie te komentarze , mięso bardzo świeże, pyszne , bez skór doskonale przyprawione , surówka na słodko z ananasem super, wszedzie czysto miła obsługa i naprawdę jak na Siechnice bardzo ładny bar i za 14 zł porcja taka że cięzko mi było ja wcisnąc. A pownieważ jestem osobą pracujacą nie mam czasu na na robienie sobie obiadów korzystałam też z Patio... ziemniaki 2 dniowe kotlet odsmażany na starym oleju przez cały dzień mi sie odbijało ale cóz rzeczywiście jesli komuś smakuje tłusty schabowy to napewno danie tureckie swietnie skomponowane z surówkami ( oliwki , anans, ) może byż poprostu nie do przełknięcia.... :mrgreen: Ja oczywiście polecam zwłaszcza sałatki!
aaa i bardzo rozbawił mnie teks Pani pracującej w MAgnolii '' frytek było na 3 cm ''' ciekawe jedna frytka ma taką długość ale gratuluję poczucia humoru :)
- to Hamburg leży we Francji ?
- ananas i marchewka do gyrosa ?
- ciężko wcisnąć ? - proszę otworzyć usta
- w patio 2 dniowe ziemniaki ?, nie ma takiej możliwości !schabowy też jest dobry
i na koniec ubaw po pachy
frytek nie było na 3 cm, tylko każda frytka miała 3 cm długości, po prostu do frytkownicy poszło to co było na spodzie worka.
[]
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 maja 2011, 21:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

luna123
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 26 maja 2011, 22:11

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: luna123 »

Jestem bardzo zadowolona z dań jakie proponuje "Kebab bar". Jest to pierwsze miejsce, gdzie można zjeść gyrosa. Nie uważam, żeby surówki były nie świeże, frytki z "dołu worka" a mięso ze skórami....

sheyk69
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 21:15

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: sheyk69 »

Jeśli Pani pracuje w magnolii to blizej Pani do ogrodnictwa Siechnice a nie do Kebaba :lol: - jestem stalym bywalcem Kebab Baru obok Biedronki w Siechnicach. Nie jadam w supermarketach gdzie wszystko robi sie masowo i nie dba o stalych klentow. Ostatnio bylem w Kebab Barze Siechnice na zapiekance - Czysta poezja! Dostalem wielka zapiekanke z przepysznym gyrosem, dodatkowo zaproponowano mi swiezego pomidora (bez zadnej doplaty) i sos czosnkowy z prawdziwym polskim czosnkiem a nie kiepskiej jakosci made in china lub z proszku. Naprawde polecam, a w weekend napewno odwiedzie Kebab Bar wraz ze znajomymi.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: karolinka »

karolinka, maciek.wroclaw, tosia35, 123456789, karka, vico, mariow 777, jimmy lodolamacz, - sa to osoby który są na tym forum od kilkunastu miesięcy i są to osoby wiarygodne, natomiast malica, luna123, sheyk69 - widać że użytkownicy sa tutaj tylko po to, żeby sztucznie reklamować ten lokal ... ale szkoda, ze [],i pisane podobnym jezykiem. [] :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 maja 2011, 21:44 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

monaliza
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 28 maja 2011, 14:58

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: monaliza »

Przeczytalam wlasnie dyskusje na temat tego baru.
I powiem szczerze dziwi mnie "napastliwosc" "karolinki" dajaca sie wyczuc w postach.
Dlaczego niby nowa osoba logujaca sie na tym forum ma byc mniej wiarygodna od tych co sa tu juz dluzszy czas? I czy dluzszy czas w przypadku "karolinki" to 10 dni?
Tak czy inaczej wracajac do baru, kazdy ma prawo powiedziec czy mu cos smakuje czy nie, sprawa wiadomo indywidualna, ale mowienie ze sie odradza bar bo byly 3 listki salaty a nie 5 i surowka z marchewki zamiast z kapusty? To chyba malo na temat.
MIalam okazje osobiscie byc w tym barze, wedlug mnie jedzenie jest naprawde smaczne, surówki przygotowywane na biezaco, nie kupowane w sklepie, sosy rowniez, dlatego tez mysle nie sa jednolite codziennie, za kazdym razem ich smak jest nieco rozny, co moim zdaniem jest jak najbardziej na plus, bo sie zwyczajnie nie nudzi.
Mysle ze warto tam isc nie tylko ze wzgledu na gyrosa, ale takze dlatego zeby sprobowac czegos wyjatkowego, bo jak slyszalam beda tam takze wprowadzane dania specjalne.Tak jak np.krewetki...
Dla ludzi ciekawych smakow bedzie to na pewno ciekawa propozycja.

ODPOWIEDZ