Kebab bar koło biedronki - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
cezar
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 2 maja 2011, 07:48

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: cezar »

moze rzeczywiscie warto jest sprobowac.... :)

Manolka
Posty: 14
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 16:03

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: Manolka »

2 dni temu wraz z mężem wybraliśmy się do Kebaba i było ok:) lokal fajnie zrobiony miło, czysto i jedzenie dobre. Ja tostem z gyrosem najadłam się na maxa mąż kebabem też. Jedyny minus to lejący się sos czosnkowy:) mógł by być troszkę gęściejszy ale to chyba jakiś standard bo w Oregano tez taki wodnisty podają.
Ogólnie oceniam Kebaba bardzo dobrze:) Polecam idźcie i sami się przekonajcie:)

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: maciek.wroclaw »

A ja niestety odradzam, Petra gyros to jest to !!!!! Byłem tam z żoną 2 tygodnie temu, i jeżeli ktos pisze, ze najadł się tą mini bułeczka to mu się dziwię. Ludzie prawdziwy turecki gyros to na pewno nie jest w tym lokalu. Tortilla to jakaś paranoja. Polecam Petrę. Zdecydowanie.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: maciek.wroclaw »

Byłem i jadłem pizze, nic szczególnego :(

tomaszjozwiak
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2012, 19:21

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: tomaszjozwiak »

beznadziejny bar-
powiem szczerze jadłem tam 3 krotnie I WIĘCEJ NIE MAM ZAMIARU!!!!
Dlaczego?(i dlaczego aż 3 razy?:)
za pierwszym razem jadłem zapiekankę była super myślałem że w końcu mamy fajny bar w Siechnicach
ale za drugim razem zjadłem pizzę i ...klops. Pani zachwalała że ma jakąś tam sekretną recepturę na tą pizzę hmm. jasne
za 3 razem jadłem gyros w zestawie-no co za obrzydlistwo tłuste niedobre i do tego zimne feee
NIGDY WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: maciek.wroclaw »

Dokładnie, tak tajna receptura, czego się nie robi, żeby sprzedać swoje wyroby, chwali i bajeruje, a po zapłacie klops. Mi tam jedzenie nigdy nie smakowało, a byłem tam też z 5 razy. Gyros jest tłusty ! Gyros to nie są ochłapy tylko chude mięso! Następnym razem jak tam będę to zamówię 10 gyrosów na wynos, a jeżeli towar nie spełnia oczekiwań zgodnie z opisem to można go zwrócić. I zwrócę na ladę.

As35
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2012, 09:11

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: As35 »

Witam,polecam knysze z gyrosem--najlepsze jakie jadlem,jeśli chodzi o gyrosa nie próbowałem,ale widziałem po wielkosci porcji, że to bardziej kinder-gyros heh.Kiedyś smacznie bylo w Ferrogaju u Arabów,ale odkąd zminiła się ekipa kucharzy nie da się tego niestety zjeść,ale jeśli ktoś lubi duże mięsne porcje to z czystym sumieniem rekomenduje Karczmę w Św.Katarzynie ..mniam,ale to już inny poziom kulinarny i ceny.

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: mariow777 »

Wiem, że tym co napiszę - zawieszę na swojej szyi pętlę ale nie mamy co się porównywać do Syryjczyków z petry. To dobrze jak Klienci czasem narzekają bo wtedy wyrabia się większe dążenie do podwyższania swojego poziomu. Dla mnie to jedyny tego typu bar w okolicy Siechnic i jestem zadowolony. Bardzo się cieszę jak widzę rozwój tego miasteczka ale bez słów otuchy nic się tu nie zdziała. Myślę że każdy Kucharz jak się go odpowiednio zagadnie to zrobi nam to co zechcemy do zjedzenia, i tak jak chcemy. Pozdrawiam.


mroli.pl

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: maciek.wroclaw »

Jedzenie w tym barze jest bez smaku. Sama chemia, nic specjalnego.

luna123
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 26 maja 2011, 22:11

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: luna123 »

Czy był ktoś w KEBABie? Ponoć zmienił się właściciel i jakoś podawanych posiłków. Ktoś coś więcej wie? ;]

ODPOWIEDZ