Kebab bar koło biedronki - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: karolinka »

ale jak pizza to tylko oregano a domowe posiłki patio

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: ...:::Ania:::... »

Ja byłam trzy razy, dwa razy mi smakowało jak robili właściciele, raz nietstety byłam jak na zmianie była taka młoda dziewczyna i mi nie smakowało, pójdę jeszcze raz, może się dopiero uczyła a jak dalej będzie to samo to będe chodziła jak będą właściele bo mi smakuje i tyle. A co do tej wychwalanej petry to byłam raz , to że tanio i dużo to nie wszystko. Polecam Samosa i Alladins (trochę inny smak ale pyyycha)

Pozdrawiam wszystkich dyskutujących

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

Samos też ma dobre, ale petra ma najlepsze :

agrafka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 13:12

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: agrafka »

mi tam smakuje, nigdy nie miałam żadnych skór
chodzę tam i będę

a co do Petry to zgadzam się z Anią

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: andropow »

Byłem raz i od razu mnie zrazili, pewnie kiedyś jeszcze spróbuje, ale niestety narazie jakoś znajomi mają podobne spostrzeżenia:
- drogo (drożej niż we Wrocławiu)
- mało jedzenia jak za tą cenę
- z jakością niestety nie najlepiej

Byłem tam jakiś miesiąc, czy dwa temu, mam nadzieje, że się poprawili

Admina poprosił bym o scalenie dwóch wątków

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

andropow pisze:Byłem raz i od razu mnie zrazili, pewnie kiedyś jeszcze spróbuje, ale niestety na razie jakoś znajomi mają podobne spostrzeżenia:
- drogo (drożej niż we Wrocławiu) w petrze za 9 pln jest mała porcja, która jest większa od tej siechnickiej duzej !!!
- mało jedzenia jak za tą cenę, dokładnie, wg petry to ta siechnicka porcja powinna kosztować maksymalnie 6 pln
- z jakością niestety nie najlepiej, wczoraj byłam w petrze i tam mięsko jest białe, chude, smaczne
smieszą mnie posty że nie liczy się ilosc a jakośc w petrze, ok ale gyros w petrze jest sto razy lepszy od siechnickiego, jest go dwa razy wiecej i kosztuje tylko 15 pln

luna123
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 26 maja 2011, 22:11

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: luna123 »

Hmm.. ciekawe kto kryje się pod nazwą "Karolinka"....

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

A ja jestem ciekawa kto kryję się pod nazwami :
Tobiasz_Wasermann, TROLL, ksci, aron, monaliza, malica, m.galert, SPARTANIN, luna123,

ale ktoś miał duzo roboty, żeby pozakładać aż tyle kont :) :lol:
Ostatnio zmieniony środa, 1 czerwca 2011, 10:51 przez karolinka, łącznie zmieniany 1 raz.

agrafka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 13:12

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: agrafka »

chyba chodzi o to, żeby wyrazić swoją opinię na temat tego "Kebabu" a nie oceniać posty innych prawda? Więc może powstrzymaj się od tych zgryźliwych komentarzy, nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak Ty Karolinko. [ ] mnie nie przekonasz do swojego zdania i nie życzę sobie nazywania mnie śmieszną tylko dlatego, że nie uważam tak jak Ty.

Proponuję Ci, żebyś może tej świetnej Petrze podsunęła pomysł otwarcia się w Siechnicach i dała już z nią spokój

Ps. Czy karolinka to na pewno ona?
karolinka pisze:A ja jestem ciekawy
Ostatnio zmieniony środa, 1 czerwca 2011, 20:23 przez Ewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

Zwykła pomyłka, nic szczególnego.
Ale jak ktoś zakłada 10 kont i ma po 1 poście to jest wpadka.

Petra przydałaby się u nas, przynajmniej byłoby dobre jedzenie. Petra ma takie obroty w jeden dzień o jakich inne lokaliki mogą pomarzyć.

Wiesz agrafka jeżeli Petra to [ ].... to ja jestem ciekawa co ty jesz w domu na obiad? [ ]

:lol:
Ostatnio zmieniony sobota, 4 czerwca 2011, 13:02 przez Ewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: nar. reg.

luna123
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 26 maja 2011, 22:11

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: luna123 »

No tak... osoba która pracuje w Patio zrobi wszystko, żeby zniszczyć Kebab. Komedia. Jeżeli nadal Karolinko uważasz, ze ktoś pozakładał sobie 10 kont to bądź taka miła i skontaktuj się z administratorem i dowiedz się, kto to piszę. Powodzenia

fajnababka
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2011, 16:27

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: fajnababka »

Widzę, że spora dyskusja się tutaj wywiązała. Byłam z mężem i dziećmi na owym gyrosie i jakie wnioski mamy?
Jedzenie niczym nie zachwyca, niczym nie przyciąga, nie jest też złe. Dzieci zjadły frytki i na tym się skończyło, mąż dokończył mięso ale tylko z uwagi, że szkoda było je wyrzucać, bo w końcu niemało za to zapłaciliśmy. Co do Patio, to chodzimy tam często i jest to lokal godny polecenia. Nie zgodzę się z tym, ze schabowy jest z podeszwy a ziemniaki tygodniowe.
Patio serwuje nam typowo domowe obiady a kebab bar typowego gyrosa. Ja w Siechnicach nastawiłabym się bardziej na pieczone kurczaki niż na samym gyrosie. Dobrze, że jest kebab bar, bo im większy wybór tym lepiej. Ale fajnie byłoby gdybyście mieli kurczaki z grilla.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Była budka z kurczakami tylko padła... :( szkoda bo też lubię zjeść dobrego "gumowego orła". Smakują mi z Piotra i Pawła na Świeradowskiej. Może się powtarzam ale polecam też golonkę z de javu. Mi smakuje. No a co do Petry...jak ktoś mówi, że polak zrobi lepszego gyrosa niż turek...

malica
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 11:56

Re: Kebab bar koło biedronki - opinie

Post autor: malica »

Ludzie ''jesus'' w tej dyskusji to juz nawet nie chodzi o Kebab bar tylko mamy piekny przeglad postaw ludzkich .Jakie nasuwaja mi sie wnioski : musi być przecietnie, pospolicie i nie zagrażac konkurencji. Ludzie zastanowcie sie jedni lubia oliwki inni lubią schabowego odsmazanego na starym tluszczu i ok . Tak samo jedni wola szczuple inni puszyste i co wtedy ... sasiad z boku ma stworzyć forum pt. ''' puszyste odradzam '' a ten co woli szczuple polecam !!!! Ludzie mam nadzieje ze czytają te posty inteligentni ludzie i wyciagna wnioski :)
pozdarwiam wszystkich Siechniczan i zycze wiecej tolerancji ... bo tego tutaj brak ... a jesli chodzi o Kebab to naprawdę mi np ... urywa wiec go jem :)

ODPOWIEDZ