przedszkole-po rekrutacji

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: grom »

Szanowni Państwo1
Więcej informacji na temat postępu prac przy rozwiązywaniu problemów związanich z placówką pocztową na "Siechnice - przyszłość miasta".
Grom
PS. Internet jest narzędziem niezwykle przydatnym i ciekawym jeśli chodzi o tempo i iliość wymianych informacji. Choć nie da się ukryć, że część z nich nie wszystkim jest potrzebna, nie przez wszystkich jest też rozumiana. Ja na przykład nie mogę zrozumieć agresji i zapału do rozliczania jakie zaprezentował Pana "Komendarka".

yak_kadafi
Posty: 30
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 08:55

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: yak_kadafi »

komendarek pilnuj swojej [].... ,a nie opluwasz ludzi

komendarek
Posty: 57
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 08:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: komendarek »

No widzę chłopaki że się wam zebrało :) 3 na jednego :) nie ładnie :) Odpowiem w takim razie po kolei ( czyli po PKP).
1) yak_kadafi: jeśli chodzi o pilnowanie [] to przypuszczam że swojej już nie musisz pilnować skoro tak mówisz :) mam nadzieję że się tylko nie zarazisz. W razie czego życzę ci "szybkiego" powrotu do zdrowia. (tylko niech cię zazdrość nie zje :)).
2) Drogi Panie Grom: Faktycznie, internet jest narzędziem niezwykle przydatnym i ciekawym ale dla ludzi umiejących z niego korzystać czego jak widać się Pan nie nauczył, tak samo jak czytać ze zrozumieniem. Współczuję że,w związku z tym, ominie Pana wiele przydatnych informacji jak np. rozwiązywanie problemów ze szkolnictwem w naszej gminie. A jeśli chce się Pan wyżalić, posprzeczać lub podjąć jakąś dysputę to proszę założyć nowy wątek na forum (umie Pan To? tak?) a nie zaśmiecać swoimi teoriami i wtrętami ,wątek ku temu nie przeznaczony. (czytanie ze zrozumieniem się kłania, to co mówiłem). Rozumiem w związku z tym że pewnych rzeczy nie może po prostu Pan "zrozumieć" :(.
3)Atomowiec (tu miałem największy ubaw :)) Skoro słowo "ignorant" już przykleiło się do twoich "przeintelektualizowanych" ust i zabawiłeś się w psychologa ( "rozpracowałeś" mnie nie ma co ! ;)) to może przestał być "opluwać" to forum i pobawił się gdzie indziej skoro nie masz NAPRAWDĘ NIC mądrego do powiedzenia NA TEMAT tego wątku.
Mimo wszystko Pozdrawiam.

Aha, może załóżcie wątek "anty-komendarek" to wtedy będzie widownia do tego przeznaczona.

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: destroyer »

Szczerze mówiąc, nie jestem 'zwolennikiem' Twoich teorii , ale skoro tak uparcie utwierdzasz się przy swoim...nic , tylko ...albo i tylko : pogratulować :D

komendarek
Posty: 57
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 08:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: komendarek »

Mam do Państwa wielką prośbę aby żale skierowane do mnie przenieść na inny wątek bo to nie jest ten temat. Drogi Panie Adminie, może by zamknąć ten wątek bo jak widać nikt (nawet ja :) ) nie ma już nic mądrego do powiedzenia? Tak tylko pytam :)

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: destroyer »

...i tu się z Tobą zgadzam - nie masz już nic ciekawego, nowego do powiedzenia. Zatoczyłeś spore koło, które to, jak się okazuje,kompletnie nie miało sensu. :?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: destroyer »

ps. dlaczego admin usuwa moje posty? Nie jestem groźny dla otoczenia, ale najwyraźniej pokąsałem bliskich znajomych...przykre i żenujące zarazem...

komendarek
Posty: 57
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 08:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: komendarek »

Dzięki destroyer. ja też się z tobą zgadzam czyli zgadzamy się obaj :) tylko to "kompletnie nie ma sensu" :).

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: destroyer »

Wszystko ma swój sens , czas i miejsce, trzeba tylko wiedzieć kiedy takowy nastąpił :D Może zacznijmy wszystko od początku , spujnie, krok po kroku :wink:

komendarek
Posty: 57
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 08:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: komendarek »

Tak. Zacznijmy "spujnie" ale na innym wątku a nie o przedszkolu. :) A adminowi "z góry " dziękuję ;)

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: destroyer »

Panie Tomku, nie ma się co tak pienić. Ostódźmy emocje, porozmawiajmy... a wydaje mi się , że jest o czym... :)

komendarek
Posty: 57
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 08:15

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: komendarek »

Oczywiście że jest o czym :) Ale NIE na tym wątku!! HALO!! Ziemia!! czy ktoś to czyta!! HALO!!

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: katarzynah1987 »

Witam serdecznie,
widzę, że temat zakończył się wpisem z 2011 roku, nie mniej zaryzykuję i odkurzę go.
Jestem ciekawa jak przebiegła rekrutacja do przedszkola publicznego w tym roku?
Czy miejsce w przedszkolu znalazły wszystkie pociechy?
Czy podzielą się Państwo informacjami nt warunków przyjęcia dziecka do przedszkola?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje, spostrzeżenia.
Z góry dziękuję,
Katarynka

malinka86
Posty: 6
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 17:30

Re: przedszkole-po rekrutacji

Post autor: malinka86 »

Niestety bardzo duża liczba dzieci nie dostała się do przedszkola. Moje dziecko nie zostało przyjęte ani do Katarzyny ani do Siechnic. Pozostaje mi składanie odwołania aczkolwiek już na dzień dzisiejszy wiem że w Katarzynie nie ma szans gdyż już jest komplet dzieciaczków. Widać w dzisiejszych czasach miejsce w przedszkolu jest dobrem luksusowym, nie dla każdego.

ODPOWIEDZ