Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Alzuto
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2009, 19:33

Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: Alzuto »

Już po raz kolejny zdarzyło się, że poczta przy ul. Kościelnej przetrzymała mi przesyłkę. Zakupiłam rzecz przez internet i tak czekałam na nią i czekałam, aż się nie doczekałam. Sprzedawca przesłał mi skan nadania przesyłki natomiast listonosza jak nie było tak nie było. A awiza w skrzyńce brak. Dopiero jak zrobiłam małą awanturę na poczcie przesyłka się znalazła. Okazało się, że od ponad tygodnia czekała na mnie, aż sama się domyślę i zacznę jej szukać. Już nie wspomnę o "uroczych" Koczkodanach pracujących na tej poczcie, którym nie chciało się podnieść tyłka z krzesła i zainteresować się poszukiwaną przeze mnie przesyłką. Może tylko ja miałam takiego pecha, że na jedną z przesyłek musiałam czekać ponad 14 dni. Natomiast na drugą z przesyłek nadal czekam...i odliczam dni. Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia z pocztą przy ul. Kościelnej?

martucha0790
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2009, 20:03

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: martucha0790 »

Tak to jest z tą pocztą. Ja też czekałm ponad miesiąc na przesyłkę której się nie doczekałam bo gdzieś zginęła.

koczkodanek ;-)
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 19:34

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: koczkodanek ;-) »

Wiesz księżniczko (Alzuto),masz racje tylko awantury i nic więcej!!!Krzyk i takie tam działają na nas bardzo motywująco-lata praktyki.Tak trzymaj,mamy później niezły ubaw :lol: .Na przyszłość nie myl awizacji listu z przetrzymywaniem , to drugie jest tylko na pisemną prośbę adresata.

koczkodanek ;-)
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 11 stycznia 2011, 19:34

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: koczkodanek ;-) »

A to dla nieskutecznie dobijających się do drzwi po zamknięciu poczty


PONIEDZIAŁEK OD 8:45 DO 15:45
WTOREK OD 8:45 DO 15:45
ŚRODA OD 8:45 DO 15:45
CZWARTEK OD 11:10 DO 18:30
PIĄTEK OD 11:10 DO 18:30
SOBOTA OD 9:15 DO 15:15


Pozdrawiam

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: kfiatek73 »

Mamy chyba zgoła odmienne doświadczenia z Siechnickim UP przy ul.Kościelnej. Ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń do ich pracy, to samo dotyczy listonosza mającego rejon mojego zamieszkania. Mam nadzieję, że Ty Alzuto jesteś wysokim profesjonalista w swoim fachu i nikt nigdy nie nazwie Cię słodką np. "Pokraką" czy pięknym inaczej "Pasztecikiem" :-) W poprzednim miejscu zamieszka miałem z Paniami z Poczty niezłą jazdę m.in. nie chciano mi wydawac przesyłek poleconych czy paczek z uwagi na inne miejsce meldunku w dowodzie osobistym, o godzinnych kolejkach nie wspominam...w Siechnicach nigdy na poczcie nie spędziłem więcej niż kwadrans i jakoś udało mi się nawet dostrzec uśmiech na twarzach Pań zza kraty :-)
Chyba jesteś jednak pechowcem........

sylwia
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 15:58

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: sylwia »

Ja też mam ciągłe problemy z przesyłkami trzeba dzwonic,jeżdzic od św.katarzyny do Siechnic.Ostatnio nawet powiedziano mi żebym poszukała listonosza gdzieś na terenie Siechnic-kpina.Paczka przyszła długo po terminie a co do obsługi FATALNA -KOCHANE PANIE TO WY JESTEŚCIE DLA NAS

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: VICO »

DPD, DHL i po kłopocie :)

Dawno nie byłem na poczcie, ze 3 lata, ale wówczas kolejki powstawały ze względu na sprzedaż wyrobów tytoniowych, kalendarzy, zniczy i kredek dla dzieci ... moja wytrzymałość skończyła się w momencie kiedy 75 babcia (upierdliwa jak mało kto) kazała sobie rozłożyć ceratę lub obrus, ale po 10 minutowym empirycznym sprawdzaniu, macaniu, dotykaniu i wąchaniu - stwierdziła iż nie będzie jej pasował. Kolejka wydłużyła się do 15 osób, a miłośniczka nakryć stołowych dalej była obsługiwana.

Co do Pań w okienku, to zawsze ale to zawsze były bardzo uprzejme i z uśmiechem na twarzy obsługiwały klientów. Nieudolność tej instytucji wynika bardziej z komunistycznego systemu w nim rządzących niż od obsługi. Jeszcze raz powtórzę, panie w okienku jak i listonosze są bardzo uprzejmi i nie ma się o co do Nich doczepić.

sylwia
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 15:58

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: sylwia »

A może czas wymienic niektóre na nowszy model i pokłopocie

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: VICO »

a może ? ... :)

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: Karka »

Ja tez nie mam zastrezen do Pana listonosza.
Ale cos sie ostatnio dzieje niedobrego.
Paczka zostala wyslana do mnie 28.12.2010 roku do wczoraj czyli 11.01.2011 jej u mnie nie bylo, dostalam numer nadania na stronie gdzie mozna sledzic przesylki PP wyskoczylo info, ze wyszla z Wroclawia 29.12 i na tym koniec. Po mojej awanturze w Swietej Katarzynie paczka sie znalazla i jeszcze tego samego dnia listonosz ja przyniosl. Nawet nie byla awizowana, poprostu sobie lezala :roll: . Dzis natomiast dostalam pakiet rachunkow, listow itd. daty wyslania 27,28,29 grudnia 2010.
Ja mysle, ze jak cos to Swieta Katarzyna ma problem.
Panie na poczcie w Siechnicach jak dla mnie bez zastrzezen.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: rita »

ja dziś dostałam przesyłkę wysyłana PRIORYTETEM 30.12.2010r. no comments

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: VICO »

Ja też dostałem dzisiaj fakturkę która była nadana 22.12.2010 roku, wiec szła około 3 tygodni.
Faktycznie z tego co wiem, to najpierw paczki idą na pocztę w Świętej Katarzynce a tam są sortowane i dalej rozsyłane do poczt w poszczególnych miejscowościach naszej gminy, więc to co się dzieje u nas w Siechnicach to problem z logistyką w Świętej Katarzynce.

PS nie jestem pracownikiem poczty polskiej, ani nikt z mojej rodziny tam nie pracuje, ale uważam, że należy winić tych którzy są naprawdę temu winni a nie tych z którymi mamy bezpośredni kontakt na końcu tego łańcuszka.
Ostatnio zmieniony środa, 12 stycznia 2011, 21:47 przez VICO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: jimmy_lodolamacz »

W tym roku miałem niezłą akcję ze zwrotem podatku. Coś wyjątkowo długo nie przychodził. Jak dostałem awizo to z trzy dni później poszedłem odebrać. Okazało się, że przekaz jest już "przeterminowany" czy jakoś tam i, że pani nie może mi go wydać tylko musi odesłać gdzieś tam. Po ponad tygodniu kasa znowu została do mnie przysłana. Nie wiem o co chodzi na poczcie powiedzieli mi, że to Św.Katarzyna za długo przetrzymała przesyłkę...czyli może to tam partolą robotę.

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: Poczta przy ul. Kościelnej przetrzymuje przesyłki

Post autor: Karka »

jimmy_lodolamacz na pewno w Swietej Katarzynie przetrzymuja.
Jak tego 11 stycznia dzwonilam to najpierw na Poczte Glowna we Wroclawiu i tam mi powiedzieli, ze przesylka juz dawno powinna byc u mnie, no a okazalo sie, ze lezy na Poczcie w Katarzynie od 2 tygodni.
Pani z Poczty we Wroclawiu powiedziala, ze mozna zlozyc skarge u nich w Urzedzie.
Moze jakas zbiorowa? ;)

ODPOWIEDZ