OGRZEWANIE

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
kriss32
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2005, 20:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

OGRZEWANIE

Post autor: kriss32 »

Cze mieszkańcy Osiedla Błękitnego. Właśnie jestem na etapie rezerwacji kawalerki na 3-cim piętrze w jednym z 2-ch budynków, których budowa wkrótce powinna się zacząć. Mam kilka pytań o ogrzewanie:
1. Jakie macie koszty ogrzewania (energii elektrycznej) i przy jakiej
temperaturze?
2. Moje mieszkanie ma być od strony płd-zach i słońce powinno tam świecić
po godz. 14-tej. Czy ma ktoś z Was mieszkanie od tej strony? Czy nie jest
zimne i ciemne z rana?
3. Czy można programować godziny włączania ogrzewania?

Na razie tyle, hej!

Gość

Post autor: Gość »

Z ogrzewaniem to zależy :) spotkałem osoby, które za styczeń / luty tego roku, kiedy było zimno, płaciły 200 - 300zł za cały prąd miesięcznie. (mieszkania 45-54mkw). Znam też delikwenta, który w mieszkaniu z poddaszem płacił 600zł, ale miał ze 28 stopni :)
Ja mieszkam od kwietnia, więc na razie właściwie nie grzałem :)

Grzejniki mają termostat, włączają sie i wyłaczają przy odpowiednich temperaturach, żeby sie włączały i wyłaczały czasowo trzeba sobie kupic odpowiednie urządzonko (jakieś 7zł w IKEA)

A co do stron świata, to kierunke płd-zach jest chyba najlepszy. Rano masz chłodek i mroczek, żeby dobrze spać, a popołudniem do wieczora słoneczko :)

kriss32
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2005, 20:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: kriss32 »

dzieki za szybka i konkretna odp, ale wyjasnij mi o co chodzi z tym, ze jeszcze nie grzałes, to chyba miał być zart?

Gość

Post autor: Gość »

dogrzewałem mieszkanie od połowy październik, rachunek za październik miałem 20zł większy niz zwykle. Regularnie grzeję od połowy listopada, ale jeszcze nie mam rachunku, więc nie wiem ile to wyszło.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam wszystkich,
mam prośbę dotyczącą ceny za grzewanie. Możecie podać ile wynosi ogrzewanie w okresie zimowym i przy jakiej temperaturze w domku?. Moja koleżanka chce kupić mieszkanie, które zostanie wybudowane na ulicy Modrzewiowej i też przez PolSystem. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :D

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam
ponownie zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkających na "Błękitnym Osiedlu" o podanie przybliżonych cen za ogrzewanie (w miarę możliwości) i przy jakiej temperaturze w mieszkaniu :D. Bardzo dziękuję.

Gość

Post autor: Gość »

Najprościej bedzie podejść pod blok i popytać ludzi. Na forum raczej nikt sie rachunkami chwalić nie będzie :)

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
właśnie liczyłem bardziej na wypowiedź na forum bo co chodzenia po domach to nie bardzo sam bym chciał żeby ktoś przychodził i się mnie pytał ile i za co płacę, a na forum odpowiem, jest to zawsze jakaś anonimowość :D,
dlatego może jednak ktoś udzieli mi takiej informacji będę wdzięczny -- bardzo.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Zapłać przelewem!

Post autor: Orion »

Tomek79 pisze:będę wdzięczny -- bardzo.
Jak bardzo? Może trzeba zachęcić potencjalnych informatorów? Proponuję: za sprawdzone informacje (skany rachunków na priv mile widziane) po bronksie na głowę ;). Żebyś tylko nie został zasypany lawiną listów...

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
bardzo dobry pomysł :D i jeżeli faktycznie nikt nic nie napiszę wezmę go pod uwagę.

snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: snajper »

Nie wiem jaki jest koszt ogrzewania, ale co do odpowiedzi, to może albo nie mają internetu, albo nie korzystaja (nie wiedzą) z tej strony.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
pewnie coś w tym jest gdyż faktycznie nikt nie odpowiada na moją prośbę. Mimo to wszystkich pozdrawiam.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

Post autor: admin »

Witam.
Jeżeli nie wiedzą o stronie to postaram się żeby od nowego roku wiedzieli o niej :) No chyba że tablic z ogłoszeniami nie czytają ;)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ