USŁUGI BHP

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
pare-bhp
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 11 września 2009, 21:00

USŁUGI BHP

Post autor: pare-bhp »

PARE SP.Z O.O- PROWADZENIE SZKOLEŃ I DOKUMENTACJI W ZAKRESIE BHP

-Szkolenia pracowników
-Przeprowadzanie kontroli stanu bezpieczeństwa higieny pracy(protokoły pokontrolne)
-Identyfikacja zagrożeń oraz ocena i redukcja ryzyka zawodowe
-Ocena ekonomicznych skutków zagrożeń wypadków chorób zawodowych
-Doradztwo w zakresie BHP oraz dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej
-Formułowanie propozycji przedsięwzięć i opracowywanie planów poprawy bezpieczeństwa pracowników
-Ocena zgodności obiektów i urządzeń oraz procesów pracy z wymogami BHP i ergonomii
Tel; 660777687

Maciej86
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 12:01

Re: USŁUGI BHP

Post autor: Maciej86 »

Ja osobiście polecam Usługi BHP - BHPEX Zielona Góra którzy świadczą profesjonalne szkolenia z usług BHP i Ppoż. Ostatnio wykonywali usługi dla mojej firmy dzięki czemu nasza kadra zyskała większą wiedzę z tematyki Bezpieczeństwa higieny pracy. :)

karolgrzelak10
Posty: 3
Rejestracja: środa, 17 lutego 2016, 12:25

Re: USŁUGI BHP

Post autor: karolgrzelak10 »

Dobrze wybrać firmę która zajmuje się wszystkimi tymi zagadnieniami czyli ocena ryzyka zawodowego, sporządzanie dokumentacji bhp, szkolenia bhp oraz sprzedaż artykułów bhp. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie przydarzy się żaden wypadek w pracy.

Tadeusz
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 maja 2016, 12:32

Re: USŁUGI BHP

Post autor: Tadeusz »

Ja proponuję firmę która jest elastyczna w swojej ofercie i dostosowuję ją indywidualnie do klienta. Z takich firm mogę polecić firmę p.Mariusza, która działa na terenie całego kraju.

Frodo1988
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 14:33

Re: USŁUGI BHP

Post autor: Frodo1988 »

Ja w swojej firmie od lat korzystam z kompleksowych usług z zakresu bhp. Powiem wam, że z czystym sercem mogę polecić wam firmę BHP Consulting.
________________________________________________
http://szkoleniebhp.com.pl/oferta/obsluga-bhp-i-ppoz/

ODPOWIEDZ