Fryzjer?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Siunia
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 17 maja 2009, 21:21

Fryzjer?

Post autor: Siunia »

Czesc,
czy i jakiego fryzjera polecacie? Ja slyszalam, ze w Avangardzie jest dobra fryzjerka? Cos o tym wiecie?
pozdrawiam!

mariolka377
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 16 maja 2009, 18:33

Re: Fryzjer?

Post autor: mariolka377 »

witam ja osobiście chodze do wiktorii i jestem zadowolona,szefowa bardzo dobrze robi włosy

olinek110
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 października 2010, 18:18

Re: Fryzjer?

Post autor: olinek110 »

Mieszkam od jakiegoś czasu w siechnicach i chodze do Awangardy do tej nowej fryzjerki Izy i śmiało moge ją polecić tak jak mi ją polecono,dziewczyna ma świeże spojrzenie i widać ze wie co robi. :D Farbowałam u niej włoski i jestem zadowolona bo doradziła mi zmianę kolorku co całkowicie mnie odmieniło :)

Karolina23
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 13:56

Re: Fryzjer?

Post autor: Karolina23 »

Dołanczam sie do pozytywnej wypowiedzi Olinek 110 na temat tej nowej pani w avangardzie.Dziewczyna doskonale poradzila sobie z koloryzacja i strzyżeniem a przy tym byla niesamowicie dokładna ;) Musze też pochwalić pania Krysie do której chodze juz od kilku lat i zawsze jestem zadowolona bo tipsy trzymają sie spokojnie przez miesiac czasu, czasem lepiej wydac 10zl wiecej i miec pewnosc ze nie beda konieczne poprawki;) ale wiadomo ze pazurki i włoski rosna wiec dziewczyny maja co robic.Fajnie ze w jednym miejscu mozna odrazu zrobic wlosy i tipsy.Pozdrawiam;)

kalinka5535
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 stycznia 2014, 20:22

Re: Fryzjer?

Post autor: kalinka5535 »

Z czystym sumieniem mogę polecić salon fryzjerski Layla na ul. Piłsudskiego. Obie fryzjerki, zarówno pani Marzena, jak i pani Dorota bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Pani Dorota ostatnio ścinała mi włosy - takiego dopracowanego boba jeszcze nigdy nie miałam, a Pani Marzenka, z tego co zauważyłam, w temacie farbowania czuje się jak ryba w wodzie - zejście z ciemnego brązu do beżowego blondu nie jest łatwym zadaniem, a moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Duży pozytyw.

gryllu
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 20 maja 2010, 12:48

Re: Fryzjer?

Post autor: gryllu »

ja proponowałbym przejść się do byłego hollyfooda. Nie pamiętam jak się nazywa, ale zarówno ja, jak i moja żona zawsze byliśmy bardzo zadowoleni.

rasiar
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 3 listopada 2012, 21:31

Re: Fryzjer?

Post autor: rasiar »

Ja niestety uważam, że w Siechnicach liczba zakładów fryzjerskich jest odwrotnie proporcjonalna do ich jakości... Zakłady powstają, jak grzyby po deszczu, ale jeżeli chodzi o jakość, to niestety nie ma w czym wybierać. W salonie Layla byłam raz i wyszłam zupełnie niezadowolona, włosy obcięte tak "nijak", bez polotu, podobnie w tym nowym zakładzie gdzie kiedyś był hollyfood oraz w obu salonach fryzjerskich na kościelnej. Raz byłam zadowolona z uczesania wieczorowego, gdy wybierałam się na wesele - było to w jednym z salonów na kościelnej, niestety nie pamiętam, w którym.
Najlepszy jak na razie wydaje mi się salonik Wiktoria, ta pani szefowa ma renomę "na mieście", dużo osób ją poleca - przed świętami było bardzo tłoczno i z tego powodu obcinała mnie jakaś młoda kobitka i też nie mogę narzekać,, dobrze się spisała :) Co prawda obie panie (nawet chyba trzy) mało się odzywają, ale dla mnie to akurat jest na plus, bo wolę u fryzjera odpocząć niż słuchać trajkotania o byle czym :)

Jakby mnie ktoś pytał czego brakuje w Siechnicach, to bez zastanowienia odpowiem, że profesjonalnego zakładu fryzjerskiego gdzie jakość idzie w parze z ceną :)

bella123
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 20:18

Re: Fryzjer?

Post autor: bella123 »

Co do salon Fryzjerskiego na ul.Świerczewskiego,który nazywa się "Finezja" byłam bardzo zadowolona.A co to osoby która tak narzeka na salony fryzjerskie w Siechnicach niech jedzie do salon fryzjerskiego do Wrocławia tak na pewno znajdzie salon bardzo profesjonalny i na pewno cena pójdzie w parze(zapłaci 200zł)!!! więc życzę jej powodzenia!!!A jest tyle salonów w Siechnicach że każdy znajdzie coś dla siebie:)i nie ma co tu mówić że komuś jakiś nie pasuje!!!!

klopsik320
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 30 stycznia 2014, 16:22

Re: Fryzjer?

Post autor: klopsik320 »

Co sądzicie o niedawno otwartym salonie Ladies and Gentalmen na ul Jarzębinowej?

graba
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 października 2014, 08:34

Re: Fryzjer?

Post autor: graba »

Ja tam uważam że w Siechnicach każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy trochę popróbować. Są też w necie rankingi fryzjerów, które mogą pomóc, np. http://www.dobryfryzjer.pl/siechnice

tysiaak
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2010, 23:05

Re: Fryzjer?

Post autor: tysiaak »

gdzie przeniosła się p.Agata z salonu fryzjerskiego koło kościoła? pomocy ;)

wicik
Posty: 23
Rejestracja: środa, 20 marca 2013, 13:14

Re: Fryzjer?

Post autor: wicik »

tysiaak pisze:gdzie przeniosła się p.Agata z salonu fryzjerskiego koło kościoła? pomocy ;)
do Wojtka :D
Sakon Jamajka

Salon przy osiedlowej za mr,Oli

paolanow
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 10 lutego 2015, 10:30

Re: Fryzjer?

Post autor: paolanow »

Witam,
W Akademii piękna byłam raz. Salon robi wrażenie. Panie są staranne i pracę wykonują na wysokim poziomie. Ceny jak najbardziej w porządku tak więc polecam z czystym sumieniem :)

tosia
Posty: 10
Rejestracja: środa, 24 czerwca 2015, 13:25
Kontakt:

Re: Fryzjer?

Post autor: tosia »

a gdzie najładniejsze fryzury na wesele robią?
__________________
8 cegieł budujących zespół - http://mitra-szkolenia.pl

ODPOWIEDZ