uwaga na sklepy!!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: icodalej »

ITI pisze:
Chyba, że włączymy organy ścigania za złą odmianę Siechnic. ;)
Oj, lepiej nie. Bo i niektórym znamienitym i wpływowym siechniczanom zdarza się mówić "w Siechnicy".

PS. Swoją drogą to "sprawdzacz" w edytorze tego forum podkreśla jako błędną formę Siechnicy.

Awatar użytkownika
dessert
Posty: 19
Rejestracja: środa, 19 marca 2008, 23:46

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: dessert »

szaramyszka pisze:W Siechnicy jest wiele sklepow tylko w zadnym czlowiek nie moze normalnie zrobic zakupow. Albo oszukuja albo syf na polkach albo nie mila obsluga albo odrazajacy zapachem klienci. Ja mam dwa ulubione sklepy w ktorych czesto robie zakupy i nigdy mnie nie oszukano ekspedientki zawsze sa mile i usmiechniete. Tymi sklepami sa "Leviatan" oraz "Zabka" :wink: Polecam naprawde
Ostatnio wybrałam się do wpomnianego Lewiatana, no i niestety, Pani na kasie zamiast nabić wagę wędlinki zgodnie z naklejką zamieniła 2 na 9... no niby taka tam pomyłka ale akurat kilka dni wcześniej czytałam ten wątek i tak mi się przypomniało. W sumie kolejki nie było, w sklepie prawie nikogo a sklepowa to sklepowa- moim zdaniem takie pomyłki zdarzać się chyba nie powinny...:/

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: ...:::Ania:::... »

największe przekręty dokonują się w DINO, tam to dopiero okradają człwieka jak mogą i to jeszcze na starcie. Zbyt dobrej renomy sobie nie wyrobią. Oszukano mnie tam na ponad 10zł, znam ludzi, których notorycznie oszukują na mniejsze kwoty a zwłaszcza na papierosach. Mogę polecić sklep Biały Domek na osiedlu Ciepłowniczym. Tam jest zawsze dobrze :)

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Orion »

...:::Ania:::... pisze:znam ludzi, których notorycznie oszukują na mniejsze kwoty a zwłaszcza na papierosach.
Zmień znajomych.
Po pierwsze, obecni znajomi palą, czyli nie dbają nawet o siebie.
Po drugie, dają się notorycznie oszukiwać, czyli są fajtłapami.
Po trzecie, ciągle wracają do swoich prześladowców, czyli masochizm ich kręci.
Od takich ludzi trzeba się trzymać z daleka.

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Przemek(EVO) »

Orion pisze:
...:::Ania:::... pisze:znam ludzi, których notorycznie oszukują na mniejsze kwoty a zwłaszcza na papierosach.
Zmień znajomych.
Po pierwsze, obecni znajomi palą, czyli nie dbają nawet o siebie.
Po drugie, dają się notorycznie oszukiwać, czyli są fajtłapami.
Po trzecie, ciągle wracają do swoich prześladowców, czyli masochizm ich kręci.
Od takich ludzi trzeba się trzymać z daleka.
rozbiłeś bank :lol: zgadzam się z Tobą, aczkolwiek uważam, że tego typu tematy wzbudzą czujność wśród klienteli tutejszych sklepów, co do Dino...hmmm o jakiej renomie mówimy :?: To słowo to chyba na wyrost dla takiego sklepu 8)

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: ITI »

Poprawne podejście prezentuje Orion. ;)

A w tym Dajno to makabra. Ludzie się uczą na nas obsługi klientów. A to nie ten ser zważą, a to kasa się zatnie, a towar masz już zapakowany. + Przeciętne oczekiwanie przy mięsnym to około 10min na obsługę i 10min obsługi. A w tle nawet muzyczka nie leci. ;)

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Przemek(EVO) »

no wieszITI, nowy sklep, nowi pracownicy, nie oczekuj super "obsługi", każdy się uczy...no ale żeby muzyczki nie było :?: :shock: :shock: :shock: :shock: szoooookkk, a nawet.....drugi szoooookkkk :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: ITI »

No właśnie gdyby muzyczka była, w hajpermarketach przecież jest. ;)

teresa
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 19:05

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: teresa »

ja osobiście polecam sklep centrum ( leviatan) miła obsługa a co najważniejsze normalne ceny i duży wybór produktów

teresa
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 19:05

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: teresa »

A co sądzicie o SKLEPIE CENTRUM (LEVIATAN) W SIECHNICACH

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: tabalga »

to, że jest położony na zupełnym uboczu i żeby go znaleźć to trzeba się sporo naszukać ...

Awatar użytkownika
niutek
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 1 stycznia 2009, 19:13

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: niutek »

Mam dla wszystkich oszukanych jedną radę : Zamiast beztrosko wychodzić ze sklepu z zakupami, jeszcze przy kasie przeanalizujcie paragon [o który zawsze można się upomnieć]. Dam sobie rękę uciąć, że robiąc zakupy we wrocławskim markecie po odejściu od kasy rzucacie okiem na paragon [ja tak robię!]. Jeśli natomiast tego nie robicie to, z całym szacunkiem, wasz problem, bo czy to sklep "siechnicki" czy wrocławski, wszędzie możecie być "oszukani".
A jeśli boicie się opryskliwych i niemiłych ekspedientek to kupujcie w sieci :shock:
Nie przeczę oczywiście, że są pewne miejsca w których bawi miejscowy zaścianek ale nie oszukujmy się, ci ludzie są tu dłużej niż wy, maja swoje przyzwyczajenia, często słoma im z butów wystaje, a przesiadywanie pod sklepem to dla nich rozrywka- wyobraźcie sobie, że to taki odpowiednik miejskich blokersów, którzy siedzą na ławce, piją browar, skubią słonecznik zaśmiecając przy tym pół osiedla i zaczepiają ludzi.
A'propos sklepu CENTRUM - uważam, że mimo wyższych cen, obsługa i asortyment ma zadowalający... i wcale nie leży na uboczu. 8)

Szafirowa
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 19:59

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Szafirowa »

Sklep CENTRUM jak najbardziej polecam.Czysto,miło ,dobrze zaopatrzony i nie muszę stać w kolejkach.
Zawsze mogę kupić coś ciekawego np.zabawkę lub bieliznę,albo coś z artykułów gospodarstwa domowego.Ceny również nie są wygórowane.Polecam. :lol: :lol: :lol:

Szafirowa
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 19:59

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Szafirowa »

Dziś właśnie kupiłam w tym sklepie super zabawkę na mikołaja dla mojego synka :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ